صاف X تاشو جیبی-اندازه gimbal بررسی

نقد و بررسی – اگر شما را به بسیاری از فیلم یک حلقه می تواند یک ابزار شگفت انگیز برای صاف کردن سوژه متحرک از ح

توسط RECORDEJADID در 23 تیر 1399

نقد و بررسی – اگر شما را به بسیاری از فیلم یک حلقه می تواند یک ابزار شگفت انگیز برای صاف کردن سوژه متحرک از حرکات و در نتیجه چیزی خیلی بیشتر لذت بخش به تماشای (محتوا در نظر گرفته نشده). به نظر می رسد اتصالات پس از آن که Zhiyun جدید gimbal است به نام صاف X. من قادر به اتمام این جواهر کوچک بیش از چند هفته گذشته. آن را یک گزینه خوب برای شما? بیایید پیدا کردن.

آنچه در آن است ؟

صاف X تاشو هوشمند-تلفن خاص قابل تمدید 2-axis gimbal با بلوتوث ریموت شاتر و زوم کنترل.

چه چیزی در جعبه ؟


 • صاف X gimbal
 • سه پایه
 • مورد سفر
 • کابل شارژ
 • راهنمای کاربر و راهنمای خدمات کارت

مشخصات سخت افزاری

عمومی
بلوتوث
: BLE 5.0
باتری: 1000میلی آمپر ساعت
زمان اجرا: 3-4 ساعت
شارژ: USB-C
شاخص: 4-مرحله LED
ابعاد: 247g, 146 x 66 x 57mm, 267mm تمدید رسیدن به
تثبیت
مکانیکی محدوده
: 300º پان 250º رول
کنترل زاویه: -120º به +145º پان 80º به 180º رول
زاویه انحراف: استاتیک ±0.01 ±0.04, حرکت ±0.1 (استاندارد) ±0.05 (حداقل)
گوشی های هوشمند محدوده: وزن 75 گرم – 260 گرم عرض 50mm – 90mm

طراحی و امکانات

قابل حمل صاف X قطعا کلیدی در طراحی قصد. آن خورده اندازه کوچک است به اندازه کافی به جیب به راحتی.

دستگاه سوار است بهار لود نگه داشتن گوشی خود را ایمن لنگر انداخت.

تمام کنترل های مورد نیاز برای کنترل gimbal و ضبط توابع در حال در دست گرفتن.

1/4-20 رشته کوه به شما امکان اتصال gimbal به مجموعهای از دوربین می ایستد و یا شامل سه پایه.

دکمه power و 4-مرحله منجر به شما اجازه اقامت در بالا از اتهام خود را.

USB-C قدرت باعث می شود پورت شارژ و سیستم عامل به روز رسانی آسان در حالی که کشش لاستیک بخش فراهم می کند یک نقطه مسطح باید به شما نیاز به آن را برای یک دقیقه با گوشی خود را لود می شود.

در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد به طور کامل توسعه یافته است.

راه اندازی

همه چیز شما نیاز به شروع گنجانده شده است در سفر دستی مورد. آن را وسوسه انگیز را فقط به شیرجه رفتن در و سعی کنید به استفاده از, اما این یک زمان است که در آن مراحل زیر می تواند به شما صرفه جویی در برخی از جدی سردرد.

گام اول: اتصال کابل شارژ به USB-C پورت در سمت صاف X و به مورد علاقه خود را USB منبع برق.

گام دوم: دانلود ZY Cami برنامه با استفاده از کد QR در راهنمای و یا از فروشگاه app خود را انتخاب

گام سوم: اتفاق می افتند. در اینجا نمودار از دستورالعمل...

 1. چرخش رسیدگی 180º ضد جهت عقربه های ساعت تا کنترل رو به شما
 2. دستگیره را بکشید به افشای لولا و سپس شیب دور برای روشن شدن تلفن مهد
 3. برگزاری گهواره بازو به نوبه خود کل اداره ضد جهت عقربه های ساعت 180º
 4. را بریزید تا این روند معکوس

در اینجا عکس های از همان مراحل...

گام چهارم: گوشی موقعیت و قدرت در

 1. دوربین گوشی خود را همیشه باید در سمت چپ gimbal. ساده ترین راه برای به دست آوردن این حق است که به تایید دستگاه کوه است که در آن موقعیت قفل شده (چرخش به طور کامل ضد جهت عقربه های ساعت) و سپس جای خود را به گوشی های هوشمند به کوه با دوربین عقب و دور از شما و نسبت به رسیدگی
 2. چرخش گوشی های هوشمند خود را در جهت عقربه های ساعت 90 درجه ديده میشود و سپس تنظیم موقعیت گوشی پهلو به طوری که آن را خود تعادل (این از لحاظ فنی لازم اما یک وضعیت متعادل کاهش خواهد یافت تنظیمات تعادل و افزایش عمر باتری)
 3. راه اندازی ZY Cami برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را
 4. در حالی که نگه داشتن دستگیره را فشار دهید و نگه دارید و دکمه power در gimbal با دست دیگر خود را(هر یک از 4 Led ها روشن خواهد شد به ترتیب قبل از تأمین انرژی)
 5. دنبال جفت شدن بلوتوث دهید و اتصال اطلاعات بر روی صفحه نمایش. اولیه جفت شدن یک گام اضافی و یا دو اما این خودکار جفت پس از آن.

عملکرد

جالبترین بخش از صاف X برای من است آن اندازه جمع و جور. آن را متناسب به راحتی در جیب و کنترل هستند به طوری که آن را نمی خواهد به طور تصادفی به نوبه خود در. مهم ترین بخشی است که قطعا یادگیری اتفاق می افتند و تاشو راه اندازی کرده است که فقط کافی مراحل است که آن را خوب چهار یا پنج بار شروع به احساس به صورت خودکار.

با استفاده از این حلقه نیز یک بیت از یک منحنی یادگیری, اما آن را خیلی سریع مطالعه است. اگر شما با استفاده از یک حلقه قبل از, در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن. این 2-axis gimbal پس از آن می توانید کنترل به سمت چپ/راست و افق چرخش است. بالا/پایین شیب است تا شما هم با استفاده از مچ دست خود را و یا لولا موقعیت در فرمت.

صاف X پاسخ به دست خود را حرکت اگر گوشی یا تلفن خود را نگه دارید جدا اگر شما فعال محور قفل. وجود حالات که در آن هر و همه از این حس بنابراین بهتر است به بازی در اطراف به یاد چه می کند و برای شما کار نمی کند.

پس از راه اندازی و طراحی شده در اینجا کنترل های اصلی شما می خواهید به استفاده از.

 • دکمه شاتر توابع چندگانه
  • 1 × را فشار دهید عکس می گیرد و یا شروع/توقف ضبط بسته دوربین خود را در حالت
  • 2x را فشار دهید سوئیچ بین عکس و ویدئو حالت های
  • 3x را فشار دهید سوئیچ بین جلو و دوربین عقب
 • جوی استیک به صورت دستی کنترل گوشی خود را جهت
  • چپ و راست به نوبه خود گوشی خود را به چپ یا راست
  • بالا و پایین چرخش گوشی خود را در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت
  • هر دو از کسانی که می تواند معکوس در نرم افزار اگر شما تمایل
 • M را فشار دهید تا به بسیاری از توابع و می تواند سفارشی در ZY Cami برنامه اما در اینجا آنهایی که اصلی...
  • 1 عدد دکمه قفل و باز تابه دنبال حالت چرخش رسیدگی نمی خواهد به نوبه خود گوشی خود را. قفل شده است و نشان می دهد جامد LED آبی. باز است تک, چشمک زدن LED.
  • 4x فشار وارد رول و پان دنبال حالت 1x فشار خروجی به پان حالت را دنبال کنید. رول و پان نشان می دهد که دو چشمک زدن LED.
  • 2x فشار می چرخد بین چشم انداز و پرتره حالت به سرعت. این مفید است اما توجه داشته باشید تغییر در طول یک ویدیو را در کانال افقی تصویری برای این حالت شما روشن است.
  • 3x مطبوعات re-مراکز تثبیت کننده
 • زوم کشویی را از راه دور زوم در داخل و خارج

صاف X gimbal کار خواهد کرد بدون دانلود ZY Cami برنامه اما شما از دست رفته بر روی یک دسته از ویژگی های مانند زوم دوربین در حالت سوئیچینگ خودکار-پانوراما و مورد علاقه من در این حالت ردیابی.

ردیابی در حالت فعال است در ZY Cami برنامه روشن نمی ژست دکمه. "توقف" ژست دست به ایجاد نقطه کانونی برای پیگیری و همچنین ضبط شروع می شود. اگر شما با استفاده از این دوربین عکاسی از خود شما می توانید با نگه داشتن دست خود را در مقابل صورت خود را. اگر شما در حال فیلمبرداری شخص دیگری شما می توانید آنها را به آن را انجام دهد. برنامه شروع خواهد شد ضبط و gimbal به طور خودکار پیگیری موضوع خود را نگه داشتن آن در مرکز قاب. این است ایده آل برای vlogging و در رابطه با سه پایه شما می شود قادر به آن را دنبال کنید دست خود را در یک مجمع رفتن را از طریق به عنوان به خوبی. در اینجا یک ویدیو سریع از تابع ردیابی از جمله پایان که در آن شما می توانید ببینید من فراموش کردن من می تواند به توقف از دسته و به جای آن برای رسیدن به تلفن.

خودکار-چشم انداز کار می کند مانند آن را برای تلفن های موبایل. محل ZY Cami برنامه در حالت پانوراما و هدف تلفن خود را در مرکز شات شما می خواهید. هنگامی که شما با کلیک بر روی دکمه شاتر دوربین می چرخد به سمت چپ شروع می شود و یک سری 8 عکس های جزئی با چرخش بین و سپس بخیه همه آنها را با هم.

آن را بسیار مفید و آسان تر از تلاش برای نگه داشتن تراز عمودی در حالی که با استفاده از سهام اپل حالت پانوراما.

وجود دارد بسیاری از فیلتر ها و دیگر ویژگی های برنامه است که من واقعا نمی شیرجه رفتن به سخت افزار است که واقعا چه گرفتار من است. به طور کلی کیفیت ساخت فوق العاده است. فرمت دستی هنگامی که شما نیاز به برخی از رسیدن و یا ارتفاع بیش از هر چیزی مسدود کردن خود را مشاهده.

ارگونومی از رسیدگی و کنترل بسیار جامد غیر از زوم کشویی که نیاز به یک بی دست و پا و پشت و راست برسد. احساس می کند مانند آن را ممکن است کمی بهتر چپ دست.

بهتر است اگر من تغییر my grip برای نگه داشتن پایین تر اما گوشی های ارزان هستند بنابراین من می خواهم به نگه داشتن امن و احساس می کند که کمی خطرناک باشد. آن را نیز بسیار صاف کشویی سوئیچ و بهره مند از برخی از پشته برای کشش.

از محافظت نظر گوشی خود را بسیار در معرض. صاف X اجازه می دهد تا اتاق را برای برخی از باریک موارد اما حجیم آنهایی که کار نمی کنند. شما همچنین نیاز به آزمایش کمی برای پیدا کردن وضعیت متعادل برای گوشی شما نیست که در نتیجه این کوه با فشار دادن دکمه. نکته: نقطه تعادل نیست همیشه محور با توجه به دوربین و باتری و وزن دادن.

این سه پایه محکم است اما لولا در gimbal تنها اجازه می دهد تا به شیب صفحه نمایش به پایین نه عقب رو به دوربین محدود کردن آن مفید است.

چیزی که من دوست دارم

 • فشرده سازی حجم
 • مقدار زیادی از (قابل تنظیم) کنترل دوربین
 • ارزش این معامله از یک محصول برای $60

آنچه که من می خواهم تغییر

 • زوم کنترل قرار دادن دست و پا و لغزنده
 • می خواهم لولا برابر هر دو جهت برای انعطاف پذیری بیشتر در هنگام استفاده از سه پایه

افکار نهایی

من استفاده از چند selfie-قطب و gimbals در طول سال. همه آنها شده اند نیمه meh. این Zhiyun صاف X ستارگان gimbal با یک جایزه فرمت از ویژگی های. بین دستگاه و نرم افزار وجود دارد مقدار زیادی برای کشف و در 60 دلار آن را یک معامله فوق العاده است که می تواند شما را بدون نگرانی از آن با نگه داشتن خود را نیاز دارد.

قیمت: $59.99
که در آن به خرید: آمازون و یا Zhiyun
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Zhiuyn

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب