Sephora فقط این تغییر بزرگ به فروشگاه خود را با دولت و مردم هستند ناجور!

بهترین ها همیشه برای آرایش junkies: Sephora فقط بازگشایی عظیم 70 فروشگاه امروز! زیبایی های زنجیره ای فقط اعلام

توسط RECORDEJADID در 2 خرداد 1399

بهترین ها همیشه برای آرایش junkies: Sephora فقط بازگشایی عظیم 70 فروشگاه امروز!

زیبایی های زنجیره ای فقط اعلام کرد که آن را باز آجر و ملات مکان پس از COVID-19 تعطیلی در 13 متحده شروع May 22nd, و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده.

ادامه مطلب: یک شامپو متخصصین پوست می گویند شما باید با استفاده از دلیل آن باعث می شود موهای شما از سقوط

Sephora را درب توقیف شده اند از اواسط ماه مارس (البته ما هنوز هم آنلاین-تشکر از خدا!). این یکی از اولین شرکت ها برای تصمیم گیری در شروع این بیماری همه گیر و در حال حاضر که کشورهای در حال آغاز مراحل بازگشایی آنها زیر کت و شلوار.

در مارس 19, انتشار, این شرکت اعلام کرد که آن را شروع به بازگشایی مکان در جوامع است که آنها خیال امن به عنوان جدا از محتاط رویکرد است. هوشمند!

"همانطور که ما به تدریج بازگشایی فروشگاه های ما بیش از چند ماه آینده ما مراقبت بزرگ در چگونه ما خوش آمدید ما کارکنان و مشتریان ما" ژان آندره Rougeot, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Sephora آمریکا اعلام کرد در انتشار.

در مرکز خود را بازگشایی استراتژی تازه تاسیس Sephora, بهداشت و, بهداشت دستورالعمل یا "دقیق ایمنی جدید و خدمات مشتری پروتکل" طراحی شده "برای حفاظت از کارکنان و مشتریان در حالی که با خیال راحت و با اطمینان پشتیبانی ارائه مشاوره و استقبال از تجربه برای همه است."

ما خیلی خوشحالیم که این شرکت در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای محافظت از کارگران و مشتریان به طور یکسان!

ادامه مطلب: CVS فقط کاهش یافته است, اصلی, بمب, و مردم در حال ناجور

دستورالعمل جدید از جمله به روز رسانی و کارمند آموزش و 48 روش های ایمنی که در آدرس اجتماعی فاصله و محدود فروشگاه ظرفیت تمیز کردن عمیق و افزایش اقدامات بهداشتی اجباری ماسک های صورت برای تمام کارکنان و در برخی موارد مشتریان و متوسط چک. ما تحسین این شرکت برای گرفتن این اقدامات!

پس چگونه می خواهد این سیاست های جدید تاثیر می گذارد و تجربه خود را به عنوان یک Sephora خریداران? تست هنوز هم خارج از حد در فروشگاه خدمات باقی خواهد ماند در دسترس نیست و خرده فروش خود ادامه خواهد داد خود را تمدید بازگشت سیاست است که می پذیرد بازده رسید برای همه خریدهای ساخته شده فقط قبل و در طول خاموش کردن برای 30 روز.

ادامه مطلب: 4 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد Sephora سیاست بازگشت

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن