Sensate دستگاه مراقبه بررسی

نقد و بررسی – هک چیست باب تا ؟ پیدا کردن تعادل درونی خود را که چه شده است! ما در حال تست Sensate دستگاه مراقب

توسط RECORDEJADID در 20 تیر 1399

نقد و بررسی – هک چیست باب تا ؟ پیدا کردن تعادل درونی خود را که چه شده است! ما در حال تست Sensate دستگاه مراقبه که ادعا می کند که این ترکیب اختصاصی "در نزدیکی infrasonic" تکنولوژی و همهجانبه صداهای کمک به کاهش اضطراب و بهبود جسمانی و ترویج آرامش. کار می کند ؟ بیایید پیدا کردن!

آنچه در آن است ؟

این دستگاه که با استفاده از ثبت اختراع در حال بررسی فن آوری است که باعث تحریک عصب واگ برای کاهش استرس و بهبود و ارتقای سلامت کلی بهتر است. شما ترکیب که با صداهای ارائه شده در نرم افزار به صورت همهجانبه تجربه مراقبه.

چه چیزی در جعبه ؟

این بسته شامل Sensate دستگاه, راحتي, یک کابل شارژ یک چشم بالش و یک مورد سفر.

طراحی و امکانات

این Sensate محصول ساخته شده در اطراف این اینده مستطیلی شکل غلاف است که متناسب با در دست خود را. آن را به یک سطح لاستیکی و نوار LED در سراسر کمر است. شما را فشار دهید و نگه دارید که کمی گودی فعال کردن غلاف. شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک پورت شارژ برای کابل در پایین دستگاه است. یک شارژ به طول انجامید من 8-10 جلسه که فوق العاده است.

راحتي در بسته گنجانده شده است که کلیپ به حلقه در بالای غلاف. بیشتر در مورد که در یک لحظه.

دستگاه طراحی شده است برای کار با Sensate برنامه. شما دانلود این نرم افزار به شما آندروید یا iOS دستگاه و جفت آن را با غلاف.

هنگامی که شما جفت شده تا آن زمان برای شروع یک جلسه مراقبه. شما پیدا کردن جای آرام و راحت برای ذخیره کردن و قرار دادن در هدفون خود را. غلاف قرار داده شده است در جناغ سینه خود را با استفاده از راحتي به نگه داشتن آن در محل. شما با استفاده از وزن چشم بالش برای جلوگیری از هر گونه مانع نور و یا حرکت. نیمه مانند این:

پس چه اتفاقی می افتد در طول جلسه? این Sensate با استفاده از ثبت اختراع "در نزدیکی infrasonic" تکنولوژی (ترکیبی از ارتعاشات و امواج مافوق صوت) برای تحریک عصب واگ در طول جلسه. این دستگاه همزمان تحریک با یک همهجانبه صوتی, تجربه, تغییر سرعت و شدت به بازی موسیقی متن فیلم. و شما لازم نیست به یک متخصص در مراقبه به رفتن. آن همه کار را برای شما پس از شما چند انتخاب. اجازه دهید راه رفتن را از طریق فرایند

راه اندازی یک جلسه Sensate

روشن کردن دستگاه و آتش تا برنامه. شما خواهید دید که این دستگاه در زمانی که نوار LED آبی تبدیل می شود. این برنامه به شما نشان می دهد زمانی که شما متصل هستند:

در حال حاضر شما را وادار به انتخاب خود soundscape. شیر "انتخاب مسیر" را فشار دهید برای باز کردن تم.

هر یک تم ترکیبی از عناصر ایجاد چند لایه صوتی تجربه. سلام انتخاب "فضاهای مقدس" تم که با استفاده از ریتمیک, شعار, آواز, موسیقی, آب سر و صدا و زنگ. تم های دیگر با استفاده از افکت های مختلف مانند طبیعت برای تلفن های موبایل. هر چه موضوع شما را انتخاب کنید شما می توانید انتخاب کنید 10 یا 20 یا 30 دقيقه بود.

در اینجا من انتخاب "توجه داشته باشید اکو" آهنگ. شما می توانید پیش نمایش تمام صداهای قبل از دانلود به دستگاه شما. به نظر می رسد مانند آنها در حال راه اندازی به صورت رایگان و پرداخت برای هر مسیر در برخی از نقطه, اما تمام آهنگ های من تا کنون دیده ام رایگان هستند. شما همچنین می توانید یک یادآوری برای برنامه ریزی یک جلسه در اینجا اگر شما می خواهم به پینگ شما برای جلسه آینده. هنگامی که شما پیدا کرده ام مسیر شما حفاری ضربه بزنید "انتخاب مسیر" به صف آن را.

در حال حاضر ما در صفحه اصلی است. شما فشار "شروع جلسه" به رفتن.

در اینجا است که برنامه طول می کشد بیش از. یک تایمر شمارش جلسه (شما نمی شنوید که) و شما باید گزینه های برای تنظیم شدت تحریک و سطوح حجم برای پیدا کردن این وضعیت است که برای شما راحت است.

هنگامی که شما انجام می شود, موسیقی و ارتعاشات محو. شما آماده برای رفتن در طول روز خود را.

عملکرد

این جلسه مراقبه این است که رک و پوست کنده ، چند لایه آهنگ های صوتی غنی و عمیق ایجاد ملایم نورد ریتم است که ظهور و سقوط بیش از این دوره از جلسه. آنها کاملا زرق و برق دار. در حالی که این اتفاق می افتد غلاف ارائه همزمان تحریک تجربه است که افزایش می یابد و با soundscape. من سعی کردم تعدادی از مراقبه های مختلف نرم افزار و ابزار و من اغلب در تلاش برای دریافت در طرز فکر درست. که هیچ مشکلی با Sensate. آن را کامل تجربه همهجانبه میکشد که شما در.

تا آنجا که نتایج به... اجازه دهید بحث در مورد آن.

من به شدت بد در مدیریت استرس است که منجر به یک متعددی مسائل فیزیکی بیش از چند سال گذشته (از کمر درد, گرد, و غیره.). من مشغول به کار بر روی تکنیک های مختلف برای مدیریت استرس, اما اخیر قرنطینه وضعیت کار هانس کمک کرده خیلی! وجود دارد بسیاری از تحقیقات در خارج وجود دارد در مورد کراوات بین عصب واگ و مدیریت برخی از این مسائل که چه Sensate مردمی ادعا می کنند به هدف خود را "نزدیکی-infrasonic" فن آوری است. نظریه جوش پایین به این: آرام کردن عصب واگ و شما به نوبه خود با کاهش, تاثیر استرس در بدن است.

من ادعا نمی هر نوع بالینی اعتبار برای نتایج من, اما من می توانم به شما بگویم که Sensate به نظر می رسد ساخت یک تفاوت برای من. من انجام شده است 4-5 جلسه در هفته برای ماه گذشته و متوجه تفاوت معنی داری در سطح استرس. من فشار خون به ویژه در می آیند بسیار کمی. من نمی دانم اگر Sensate است که علت اصلی این که من کار کرده اند در شیوه زندگی دیگر مسائل نیز (مانند تشدید من روال ورزش)... اما من می توانم به شما بگویم که آن را قطعا به نظر می رسد برای کمک به! اگر هیچ چیز دیگری, من و بعد فورا رفت واز نتایج به مراتب بهتر از مراقبه جلسات با Sensate از راه حل های دیگر تلاش کرده اند.

من برخی از جزئی nitpicks با دستگاه خود. مناسب و پایان احساس می کند کمی شبیه یک نمونه به من. دکمه پاور کمی دشوار است برای مدیریت به عنوان گاهی اوقات آن را طول می کشد مقدار زیادی از فشار یا چند تلاش به آن را روشن/خاموش. درک من این است که Sensate است که در ادامه به انجام توسعه سریع محصول با هر انتشار, اما, بنابراین این ممکن است چیزی است که آنها آدرس خود را در نسخه های بعدی.

من همچنین می خواهم برای دیدن در این سفر مورد بهبود یافته است. این دستگاه فقط به سختی متناسب در آن وجود دارد خود به خود با هیچ جایی برای لوازم جانبی. و شما واقعا نیاز به تمام نقاط کیت. من می خواهم برای دیدن آینده تکرار حل آن است.

نیز وجود دارد موضوع قیمت گذاری. این preorder قیمت گذاری خرده فروشی $است 373 دلار است. آنها در حال ارائه تخفیف در قیمت گذاری از طریق یک سری از کمپین Indiegogo برای زیر 300 دلار اگر شما عجله بسر می رسانید. که هنوز هم بسیار سنگین, pricetag. من عاشق این نتایج من هستم از Sensate اما من فکر می کنم آن می تواند با استفاده از یک بیت از لهستانی در محصول به پایان رسید.

چیزی که من دوست دارم

  • به طور کامل همهجانبه تجربه مراقبه
  • هماهنگ با برنامه ها و عملکرد دستگاه
  • فوق العاده آسان برای استفاده و تجربه کاربر است که به طور کامل در نقطه

چه نیاز به بهبود

  • گران
  • می تواند استفاده از برخی از پالایش در ساخت

افکار نهایی

من واقعا لذت بردن از وقت من با Sensate. همهجانبه مراقبه تجربه شگفت انگیز است و به نظر می رسد برای کمک به من با من, مدیریت استرس. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد ، آگاه باشید که آن را بسیار قابل توجهی در سرمایه گذاری ، من علاقه مند به دیدن چگونه این شرکت همچنان به اصلاح محصول در آینده است.

قیمت: $373 دلار در قبل از سفارش برخی از کمپین indiegogo در دسترس پرنده اولیه قیمت گذاری
که در آن به خرید: رفتن به Sensate وب سایت.
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Sensate.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن