Scott Disick فقط کاهش یافته است, این رشته بمب مورد Kourtney Kardashian–ما بسیار خوشحال هستیم برای آنها!

Scott Disick's اخیر با فروپاشی صوفیه ریچی باعث شده است تا طرفداران سرمایه گذاری قماری در مورد رابطه اش با Kour

توسط RECORDEJADID در 23 خرداد 1399

Scott Disick's اخیر با فروپاشی صوفیه ریچی باعث شده است تا طرفداران سرمایه گذاری قماری در مورد رابطه اش با Kourtney Kardashian. اگر چه همکاری پدر و مادر با هم هستند دیگر آنها صرف اسکات 37 روز تولد هم که باعث شده است بسیاری به این باور وجود دارد ممکن است عاشقانه در آینده خود را.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات.

Scott Disick

توضیح اسکات تولد سفر یک منبع گفت: Us Weekly, "Kourtney و اسکات تا به حال بسیار سرگرم کننده با بچه ها در ایالت یوتا و بچه ها می خواهید آنها را به انجام سفرهای خانوادگی همه با هم بیشتر."

این منبع توضیح داد: "اسکات خیلی خوشحال است که او و Kourtney همراه به خوبی و چگونه از آن آسان است ، این عجیب و غریب به هر کس دیگری اما نه به آنها. آنها واقعا دوست دارم بهترین دوستان است."

Kourtney Kardashian

که لزوما به این معنی نیست که آنها را به نوبه خود ، با توجه به جهان وطنی, منبع توضیح داد که رابطه خود را: "Kourtney است باز به او را در یک حس رومانتیک."

اما "اسکات است که همیشه معاشقه با او فکر می کند او به نظر می رسد بهتر از همیشه است."

Scott Disick

این که آیا Kourtney نقش خود را در اخیر با فروپاشی صوفیه یک منبع گفت: "اسکات است که همیشه رفتن به در عشق با Kourtney و این چیزی است که صوفیه است تا به حال به صورت پس حتی قبل از او رو جدی با او."

Kourtney Kardashian

خودی ادامه داد: "آن بوده است در حال انجام چیزی. آن را فقط بیشتر آشکار شد که خانواده ی او بیشتر از یک اولویت نسبت به او و خانواده اش خواهد بود خود را اولویت اصلی بیش از هر چیز و هر کسی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن