ساوانا گتری فقط این بمب عمده در مورد وضعیت سلامتی او کاهش یافته است-ما خیلی برای او راحت!

امروز میزبان نمایش، ساوانا گوتری به زودی به کار برمی گرده. اخبار با موفقیت تحت عمل جراحی چشم آب درآب که به علت

توسط RECORDEJADID در 24 مرداد 1399

امروز میزبان نمایش، ساوانا گوتری به زودی به کار برمی گرده. اخبار با موفقیت تحت عمل جراحی چشم آب درآب که به علت انجام COVID-19 همه گیر به تاخیر افتاد.

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

Savannah Guthrie

اخبار چلپ چلپ چلوپ

Guthrie شد هم لنگر امروز، جایگزین آن کاری در سال 2012. او در ابتدا در دسامبر ۲۰۱۹ پس از اینکه پسر سه ساله اش به طور اتفاقی با یک بازیچه به چشم راست او را با لج بازی به صورت تصادفی در چشم راست جابه جا کرد، تحت عمل جراحی انفکاک شبکیه قرار گرفت. او پس از عمل جراحی اولیه عوارضی داشت و انتظار داشت که در ماه ژوئیه دوباره جراحی آب تاراکت دریافت کند. مانند تمام روش های پزشکی غیر اضطراری در طول این همه گیر، آن را به عقب رانده شد تا به تازگی.

Savannah Guthrie

اخبار چلپ چلپ چلوپ

جراحی با هدف کمک به ترمیم یک نقطه تاری است که از آخرین عمل جراحی خود را ادامه داد. در مصاحبه ای در مورد نمایش الن در اوایل تابستان امسال، لنگر به دجینز گفت: "بسیاری از مردم عوارض ی پیدا می کنند، و من هم همین طور، بنابراین من باید جراحی آب آب دربیاد، اما تا زمانی که این همه گذشت، نمی توانم داشته باشم."

Savannah Guthrie

اخبار چلپ چلپ چلوپ

روز Guthrie در نهایت آمد و او قادر به گرفتن جراحی طولانی مدت انتظار او. این موفقیت بود و او شادی خود را با عمل جراحی خود را در توییتر به اشتراک گذاشت، "من خیلی سپاسگزار مرا جراحی موفقیت آمیز بود! من هنوز شفا می دهم اما در حال حاضر توجه به بهبود عمده ای در بینایی من است."

Savannah Guthrie

اخبار چلپ چلپ چلوپ

گوتری به دلیل از سرگیری وظایف خود به عنوان میزبان شرکت در این هفته است. او به طرفداران در توییتر گفت: "شما را در این هفته بعد در امروز! و وقتي ميگم "ميبينمت" واقعاً جدي ميگمtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب