اردوگاه های تابستانی ساسکاچوان می گویند قبل از سال آینده به کمک نیاز دارند

هالی ایپ، مدیر اجرایی انجمن اردوگاه های ساسکاچوان (SCA) به گلوبال نیوز گفت که ۴۵ اردوگاه عضو به طور دسته جمعی

توسط RECORDEJADID در 9 شهریور 1399

هالی ایپ، مدیر اجرایی انجمن اردوگاه های ساسکاچوان (SCA) به گلوبال نیوز گفت که ۴۵ اردوگاه عضو به طور دسته جمعی برای زنده ماندن تا این زمان در سال آینده به ۳ میلیون دلار نیاز دارند.

و این شمارش درآمد از دست رفته در سال جاری به دلیل رمان کروناویروس نیست.

"اگر ما نتونيم در سال 2021 فرار کنيم اون موقع بود که ميخوايم ببينيم... همه اردوگاه های ما سخت تر ضربه می شود،" او گفت ، صحبت کردن بیش از اسکایپ از Rosthern.

"و احتمالا حدود نیمی از اردوگاه های ما گزارش می دهند که [تابستان است] رفتن به ساخت و یا شکستن برای آنها است."

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ادامه مطلب: 'یک ناامیدی بزرگ': اردوگاه های یک شبه ساسکاچوان از استان برای بازگشایی مقررات می خواهند

دولت استان اجازه نداد اردوگاه های شبانه که اکثریت SCA را تشکیل می دهند، در سال ۲۰۲۰ به دلیل همه گیر بودن کروناویروس فعالیت کنند.

به منظور قادر به انجام برخی از کسب و کار، چندین اردوگاه اقتباس شده است. بسیاری از تبدیل به اردوگاه های روز - که مجاز هستند - و جلسات با مقدار کاهش یافته از campers برگزار شد.

اردوگاه جوانان بلک استراپ که در دریاچه بلک استراپ در حدود ۵۰ کیلومتری جنوب ساسکاتون قرار دارد، برگزاری کمپ را به صورت آنلاین انتخاب کرد.

اریک اولاوسون، نایب رئیس اردوگاه و حزب ساسکاچوان MLA می گوید: «سه بار در هفته، بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه در روز، بچه ها می توانستند از طریق زوم، از خانه هایشان بپیوندند تا فعالیت هایی را که مشاوران کنار هم گذاشته بودند انجام دهند.»

اولاسون که دبیر قانونگذاری وزارت پارک ها، فرهنگ و ورزش است، به گلوبال نیوز گفت که ۴۰۰ کمپر در طول یک تابستان متوسط از این اردوگاه بازدید می کنند.

در این سال آن ها ۷۵ فرزند در فعالیت های مجازی شرکت می کردند که از ساخت پیراهن های تای رنگ گرفته تا bonfires singalongs انجام شده بر فراز زوم را در بر می گرفت.

وی گفت اردوگاه مجازی را موفقیت بار می بیند و اشاره کرد که این اردوگاه به احتمال زیاد در صورتی که تا آن زمان واکسن COVID-19 وجود داشته باشد، سال آینده دوباره به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

اما او همچنين گفت کاهش تعداد کمپرها چالشی را ارائه داد.

ادامه مطلب: کمپینگ در ساسکاچوان به نگاه متفاوت تحت مرحله اول طرح بازگشایی

"درآمد ما پایین است، امسال بیش از گذشته، حدود 90 درصد است."

وی گفت اردوگاه باید سال آینده «کارایی» پیدا کند و مدیران اجرایی این اردوگاه که به طور معمول متکی به کمک های مالی است، باید راه های جدیدی برای دریافت بودجه و اهداکنندگان پیدا کنند.

Epp گفت : مثال Blackstrap معمولی از بسیاری از اردوگاه های دیگر ، که بسیاری از آنها گزارش کارکنان و سطح camper به حدود 10 درصد از ظرفیت عادی است.

او گفت که اردوگاه ها امیدوار خواهند بود برای تابستان بهتر در سال آینده پس از حضور ناجور در سال 2020 و مدیران اردوگاه در حال حاضر در تلاش برای آماده سازی-اما آنها نمی دانند که چگونه.

دولت استان نگفته است که با وجود درخواست مکرر او، چه اقدامات احتیاطی برای یک اردوگاه شبانه لازم خواهد بود تا در آینده اجازه فعالیت داشته باشد.

او همچنین گفت اردوگاه ها برای زنده ماندن تا پایان تابستان سال آینده نیاز به تأمین بودجه خواهند داشت.

"ما...  واقعا نیاز به دانستن آنچه که این دستورالعمل ها برای اردوگاه های یک شبه در سال 2021 هستند... در پیش، چرا که آن را زمان را به آمادگی برای تابستان،" او گفت، با ذکر چیزهایی مانند موانع پلکسی گلاس و لوازم تمیز کردن.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

وزارت پارک ها، فرهنگ و ورزش در بیانیه ای اعلام کرد که تاثیر همه گیر بر اردوگاه های تابستانی را درک می کند.

"در این زمان خیلی زود است که تمام برنامه ها یا پشتیبانی هایی که ممکن است در سال آینده برای بسیاری از بخش ها و کسب و کارها از جمله اردوگاه ها در دسترس باشد، تعیین شود."

مشاهده لینک »

© 2020 Global News, a division of Corus Entertainment Inc.

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ هالی ایپ، از انجمن اردوگاه های ساسکاچوان، می گوید ۴۵ اردوگاه عضو به طور دسته جمعی به ۳ میلیون دلار نیاز دارند تا تا این زمان در سال آینده به طول انجامد. ...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب