Rite Aid فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن فروشگاه و مشتریان هستند ناجور!

مناسک کمک آن در حال گسترش است COVID-19 تست! این داد و ستد عمومی داروخانه های زنجیره ای اعلام کرد قصد دارد خود

توسط RECORDEJADID در 18 اردیبهشت 1399

مناسک کمک آن در حال گسترش است COVID-19 تست!

این داد و ستد عمومی داروخانه های زنجیره ای اعلام کرد قصد دارد خود را به گسترش COVID-19 تست سایت و حتی گسترش معیارهای تست به عنوان بخشی از آن همکاری مداوم با کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

این شرکت برای اولین بار سعی کردم نفس-تست سایت در فیلادلفیا در 22 مارس و اعلام کرد بیشتر در دسترس تست در اواسط ماه آوریل است. یافته است و به 8 ایالت آمریکا: Pennsylvania, New York, New Jersey, اوهایو و میشیگان, دلاور, کانکتیکات و ویرجینیا است.

ادامه مطلب: Walgreens فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن فروشگاه و مردم ناجور!

تست طول می کشد محل در هر فروشگاه پارکینگ و به عنوان بخشی از فرایند آزمایش مردم باید باقی می ماند در اتومبیل های خود را.

25 موقعیت باز در ریچموند ویرجینیا در روز پنج شنبه 23 آوریل به عنوان بخشی از این کار با وزارت بهداشت و خدمات انسانی. علاوه بر این, آنها خود را گسترش معیارهای تست برای تمام افراد 18 سال و بالاتر برگزاری نمایشگاه هر یک از علائم زیر: تب سرفه تنگی نفس و لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی.

خبری که آن را در ادامه برای اضافه کردن امن و راحت تست مکان در سراسر ایالات متحده است ، این به این معنی گرفتن نتایج خود را در COVID-19 آزمون از راحتی ماشین خود را در دسترس است برای آمریکایی ها بیشتر از قبل.

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه شما می توانید هنگامی که در حال اجرا Errands به گفته کارشناسان

همه مناسک کمک خود-تست سایت باز خواهد شد از ساعت 9 صبح-5 بعد از ظهر در هفت روز هفته و انتظار می رود قادر به انجام حدود 200 تست در هر روز از طریق قرار ملاقات آنلاین. در مجموع مناسک کمک خواهد شد که ظرفیت برای انجام نزدیک به 5000 آزمایش روزانه در سراسر all locations, مطبوعات, سایت نشان می دهد.


با تشکر از شما, Rite Aid!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن