Revov سینی جعبه EDC دنده سازمان بررسی

CROWDFUNDING, نقد و بررسی – هنگامی که شما عشق خود را EDC دنده شما می خواهید به نگه داشتن آن سازمان و با افتخا

توسط RECORDEJADID در 15 اردیبهشت 1399

CROWDFUNDING, نقد و بررسی – هنگامی که شما عشق خود را EDC دنده شما می خواهید به نگه داشتن آن سازمان و با افتخار صفحه نمایش آن است. یک راه برای انجام هر دو است که به نظر یک نوکر سینی و امروز من قصد دارم به شما نشان می دهد بسیار خوب است که باید در رادار خود. این Revov سینی جعبه از Mordeco. آنها در حال حاضر به دنبال کمک های مالی در کیکاستارتر و فرستاده من یکی را امتحان کنید. اجازه دهید نگاهی نزدیک تر است.

آنچه در آن است ؟

این Revov سینی جعبه یک 6.9 x 4.3 x 2.8 اینچ دو سطح سینی است که ساخته شده از چوب راش (بالا) و آلومینیوم (پایین) و طراحی شده با آهن ربا به طوری که سینی بالا چرخش در اطراف زحمت برای دسترسی به محفظه پایین.

چرا من آن را دوست دارم ؟

من فرستاده اولیه تولید نمونه و اجازه دهید من می گویند که این سینی است که فقط سرگرم کننده به نگاه. من عاشق ترکیبی از چوب سینی بالا با مات-پایه آلومینیوم به پایان رسید. من فرستاده شد نسخه سیاه و سفید از Revov اما آن را نیز در دسترس خواهد بود در سفید که باید یک به پایان رسید سینی های چوبی در بالا و یک پایه آلومینیوم.

نگاهی سریع ویدیو زیر را ببینید ویژگی های مورد علاقه من در مورد این سینی. این آهن ربا ، وجود دارد دو آهن ربا تعبیه شده در لبه بالای پایه و سینی بالا دارای دو گیره های فلزی تعبیه شده در آن به همراه یک اسلات برای برنج پست در پایه. سینی بالا مجموعه در پست و با یک تلنگر انگشت خود را روی سینی را در اطراف مفصل گردنده و حل و فصل ، آن را مانند یک بی قراری و این خیلی رضایت بخش (و سرگرم کننده) برای باز کردن و بستن آن.

سینی بالا است CNC روت با بخش های مختلف خود را EDC اقلام و پایین محفظه دارای یک نازک اما سفت و چرمی قرار دادن که شما می توانید با 2 شامل تقسیم کرده اند که یک زبانه و شیار ساخت و ساز. من عاشق چرم, اما من فکر می کنم اگر آن را به من, من می خواهم پیشنهاد برخی از چوب تقسیم زیرا چرم قرار ندارد همان نگاه سرد مثل بقیه سینی. که فقط ممکن است من هر چند.

چیزی به خاطر داشته باشید قبل از قبل از سفارش

اصلی ترین چیزی که به در نظر گرفتن قبل از اینکه متعهد به قبل از سفارش یک Revov سینی است که شما می توانید تنظیم آن را در برابر یک دیوار به منظور به آسانی باز کردن و بستن درب سینی نیاز به حدود 5 اینچ از ترخیص در پشت آن 2 اینچ از ترخیص در هر دو طرف و 1.5 اینچ در جلو.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

این Revov مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 6/12/20 و آنها در حال حاضر پیشی گرفتن بودجه خود را هدف از $10,000. شما می توانید قبل از سفارش یک Revov سینی جعبه با شروع در $52. پس از Revov مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه جولای سال 2020 است. بازدید از صفحه کیکاستارتر برای تمام جزئیات.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن