ریس ویترسپون فقط اعلام تکان دهنده ترین همیشه ما را شگفت زده کرد!

ریس ویترسپون فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام: از نظر قانونی ورزش 3 به طور رسمی اتفاق می افتد! بازیگر خواهد ش

توسط RECORDEJADID در 13 خرداد 1399

ریس ویترسپون فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام: از نظر قانونی ورزش 3 به طور رسمی اتفاق می افتد! بازیگر خواهد شد بازگشت به نقش خود به عنوان جنگل Elle برای فیلم بعدی. نه تنها این, اما , Mindy Kaling و دن گور به نوشتن فیلم جدید.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات!

Reese Witherspoon

شاتر

ارسال در Instagram بازیگر مشترک این اخبار هیجان انگیز: "خبر بزرگ هشدار!! برخی از چیزهایی که فقط به معنای! من SOOO هیجان زده به @MindyKaling و #DanGoor نوشتن از نظر قانونی ورزش 3! این #ElleWoodsApproved!"

Mindy Kaling

شاتر

Mindy Kaling همچنین در مورد ارسال اخبار در Instagram, نوشتن, "در نهایت برخی از استفاده برای من Elle جنگل فن داستان... Elle جنگل بسیار یاد اثبات شما می توانید دخترانه و هوشمند در همان زمان. خم شدن و ضربه محکم و ناگهانی مردم!"

Reese Witherspoon

شاتر

ویترسپون اول مشترک اخبار این فیلم در سال 2018 است. در آن زمان او دوباره شخصیت او را یاد هاروارد نرم افزار ویدئو شناور در استخر در صورتی پولک لباس شنای زنانه دوتکه.

در آن زمان بازیگر زیر نویس پست "این درست است... #LegallyBlonde3."

Reese Witherspoon

شاتر

در سال 2017, این بازیگر صحبت در مورد امکان یک فیلم دیگر به E! اخبار, توضیح, "ما در مورد آن فکر. من نیاز به کسی واقعا هوشمندانه به آمده تا با یک ایده عالی است و ما آن را انجام دهد. من فکر می کنم آن را به یک زمان خوب به آن را انجام دهد—من فکر می کنم زنان نیاز به این نوع از مثبت در حال حاضر."

اول از نظر قانونی ورزش برای اولین بار منتشر شد و در سال 2001 با عاقبت آن Legally Blonde 2: Red, White And Blonde بیرون آمدن در سال 2003.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب