جلو بچه های خود را در اطراف در یک JetKids چمدان و سپس استفاده از آن به "ارتقاء" خود صندلی هواپیمایی

اخبار – یک روز ما به عقب بر گردیم به سفر دوباره و هنگامی که ما انجام می دهیم ممکن است این چمدان شما نیاز داری

توسط RECORDEJADID در 15 اردیبهشت 1399

اخبار – یک روز ما به عقب بر گردیم به سفر دوباره و هنگامی که ما انجام می دهیم ممکن است این چمدان شما نیاز دارید اگر شما اتفاق می افتد به کودکان نوپا. این JetKids چمدان توسط Stokke سخت پلاستیکی حمل در اندازه چمدان است که ناهموار به اندازه کافی به جلو و بچه های خود را در اطراف فرودگاه بنابراین شما لازم نیست برای گوش دادن به "من خسته هستم!!" در حالی که تلاش برای دریافت از طریق امنیتی است.

این چمدان دارای بند قابل تنظیم به طوری که شما می توانید انجام دهید اگر شما نیاز به جلو به مفصل گردنده چرخ برای مانور آسان. آن را نیز همراه با تشک و پانل های جانبی و دو ورق از برچسب.

هنگامی که در هواپیما (و یا قطار و یا کشتی) شما می توانید باز کردن بالای چمدان و تلنگر درب بیش از. در این موقعیت چمدان می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از تشک و پانل های جانبی ذخیره شده در داخل. این تبدیل به یک استاندارد اقتصاد به اندازه صندلی هواپیمایی به پای بقیه یا تخت کوچک برای پسر کوچک خود.

اگر شما در حال فکر کردن "من نیاز به این کار!" سپس بازدید از Stokke سایت به سفارش JetKids چمدان برای $149.25. می آید در آسمان آبی و سبز شفق قطبی و لیموناد صورتی رنگ است.

سفر مبارک! هر زمان که شما شروع به سفر دوباره است...

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب