پرنس ویلیام و پرنس هری فقط مخرب ترین اطلاعیه همیشه ما خیلی غمگین برای آنها!

پس از پله به دور از وظایف سلطنتی در اوایل این سال هری پاتر و شاهزاده بوده است و این موضوع انتقادات بسیاری از م

توسط RECORDEJADID در 27 تیر 1399

پس از پله به دور از وظایف سلطنتی در اوایل این سال هری پاتر و شاهزاده بوده است و این موضوع انتقادات بسیاری از منتقدان این تصمیم به عنوان یک منبع تنش بین او و برادرش پرنس ویلیام.

اخیرا برادران اعلام کرده اند که آنها را جدا خیریه تلاش به عنوان گام دیگری در تقسیم رسمی خود را کسب و کار روابط به یکدیگر است.

نگه داشتن خواندن برای تمام جزئیات.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

Harry and William

جدید ترین اطلاعیه اعلام کرد که شاهزاده خانم دیانا صندوق یادبود دیگر نمی خواهد به طور مستقیم به بنیاد سلطنتی (که شده است این پروتکل از سال 2013) اما تقسیم می شود بین سلطنتی بنیاد و بشردوستانه سازمان هری را انتخاب کنید.

این اعلام یک شیفت از برادران دسامبر 2019 قرارداد تصریح شده است که که پول خواهد بود تقسیم بین سلطنتی بنیاد دوک و دوشس کمبریج و ساسکس سلطنتی پایه و اساس است. پس از ساسکس سلطنتی بنیاد شده و منحل شده (با هری انتخاب به ترک خانواده سلطنتی).

William, Kate, and Harry

با در نظر گرفتن یک رویکرد جدید به تقسیم وجوه لازم بود.

به گزارش گاردین "در ماه مارس سال 2020 دوک و دوشس ساسکس اعلام کرد که آنها دیگر نمی خواهد عامل ساسکس سلطنتی به عنوان اصلی خود بشردوستانه خودرو در انگلستان و بر این اساس سهم خود را از درآمد خالص را به جای اهدا به موسسه خیریه دیگری از دوک ساسکس را انتخاب کرده است."

Harry and Meghan

با توجه به مردم در این سال هری خواسته است که سهم خود را اهدا به Sentebale HIV/AIDS خیریه "که او با دوست خود شاهزاده Seeiso لسوتو آفریقا الهام گرفته شده بود و او را در مبارزه با ایدز است."

Harry and Meghan

هری و مگان در حال حاضر در حال کار بر روی ایجاد یک جدید خیریه بنیاد Archewell در محل ساسکس سلطنتی بنیاد اما coronavirus است و تاخیر در این روند است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب