شاهزاده هری فقط کاهش یافته است این پوسته عمده در مورد زمانی که او میغان مارکل ملاقات کرد-ما سرخ شدن برای او!

داستان عشق شاهزاده هری و میغانمارکل یکی برای کتاب ها است- به معنای واقعی کلمه. زن و شوهر تا به حال کاملا سال

توسط RECORDEJADID در 4 شهریور 1399

داستان عشق شاهزاده هری و میغانمارکل یکی برای کتاب ها است- به معنای واقعی کلمه.

زن و شوهر تا به حال کاملا سال از اعلام خروج سلطنتی خود را در ماه ژانویه، اما پیوند خود را قوی تر از همیشه است. جدول زمانی رابطه هری و میغان از جمله تمام بالاترین ها و پایین ترین پایین ها در کتاب تابستان مستند شده است: پیدا کردن آزادی:هری و میغان و ساخت یک خانواده مدرن- نوشته شده توسط روزنامه نگاران سلطنتی کهنه کار امید اسکوبی و کارولین دیورند.

زندگی نامه طولانی مدت در انتظار ردیابی عاشقانه هری و میغان درست از آغاز آن همه و ما به طور جدی بیش از جزئیات تازه منتشر شده از اولین تاریخ کور خود را در سال 2016 swooning.

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

meghan markle and prince harry

Shutterstock / چلپ چلوپ اخبار

همانطور که توسط یو اس ویکلیگزارش شده است ، طولی کشید تا هری به سقوط سر بیش از پاشنه برای میغان در روز آنها ملاقات کرد.

به گزارش یو اس ویکلی، پیدا کردن آزادی فاش می کند: «هری Finding Freedom اعتراف می کند که تحت تاثیر قرار دادن سخت است، اما وقتی وارد اتاق شد و میغان را دید تقریباً یخ زد.» "او می دانست که او زیبا است -- او عکس ها را در حساب خود را در اینستاگرام و آنلاین دیده بود -- اما او حتی خیره کننده تر در فرد بود." به نظر می رسد مانند عشق در نگاه اول به ما!

prince harry and meghan markle

Shutterstock / چلپ چلوپ اخبار

رابطه این زوج همچنان به همان اندازه رمانتیک است که در روز اول بود.

یک منبع بیشتر به Us Weekly یو اس ویکلی فاش کرد که میغان و هری آن را به نقطه ای برای دادن هدایای احساساتی به یکدیگر، مانند آنها در دومین سالگرد ازدواج خود را در ماه مه انجام داد. چیزی که حتی برای آنها مهم تر است زمان با کیفیت است، با این حال.

meghan markle and prince harry

Shutterstock / چلپ چلوپ اخبار

این منبع می گوید: «مهم ترین چیز برای آنها این بود که آنها باید بدون هیچ وقفه ای از دنیای خارج از شرکت یکدیگر لذت ببرند.» چقدر شیرین است که؟!

meghan markle and prince harry

Shutterstock / چلپ چلوپ اخبار

افکار شما در روزهای اولیه رابطه شاهزاده هری و میغان مارکل چیست؟ به ما اطلاع دهید آنچه شما در نظرات زیر فکر می کنم!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب