Pakt سفر کوله پشتی نقد و بررسی

CROWDFUNDING REVIEW – اگر شما در حال رفتن به یک سفر برای چند روز شما ممکن است برنامه را به یک چمدان کوچک برای

توسط RECORDEJADID در 23 اردیبهشت 1399

CROWDFUNDING REVIEW – اگر شما در حال رفتن به یک سفر برای چند روز شما ممکن است برنامه را به یک چمدان کوچک برای تمام لباس های خود و موارد دیگر. اما اگر یکی از آن سفرهای که در آن شما را صرف بیشتر وقت خود را در راه رفتن از جایی به جای دیگر—شاید شما در حال گشت و گذار در یک شهر بزرگ مانند واشنگتن و لندن و یا هنگ کنگ—و شما قصد اقامت در هر کجا که شما به خودتان پیدا کنید. آن را واقعا عملی برای کشیدن یک چمدان در اطراف در تمام طول روز; آنچه شما واقعا نیاز به یک سفر خوب کوله پشتی به جای. جدید IndieGoGo بودجه سفر کوله پشتی از Pakt حق گجت برای یک سفر مثل این ؟ خواندن برای پیدا کردن.

آنچه در آن است ؟

این Pakt, سفر, کوله پشتی سفر کیسه های طراحی شده برای حمل همه چیز را با شما در حالی که شما بروید. Pakt را شعار برای این کیسه است که آن را "قابل حمل یک کوله پشتی این سازمان از یک چمدان." آن می آید با بسیاری از ویژگی های و طراحی شده است برای هر کسی که دوست دارد به سازماندهی شود. Pakt یک شرکت کوچک بود که "تاسیس در سال 2018 به تصفیه مسئولانه منابع مسافرت کالا."

چه چیزی در جعبه ؟

 • کوله پشتی
 • یک راهنمای کوتاه که برجسته ویژگی های آن

مشخصات سخت افزاری

 • ابعاد: 21 اینچ بالا 12.6 گسترده 6.7 عمیق
 • ظرفیت: 30 لیتر (1 فوت مکعب)
 • وزن: 4.5 پوند
 • لپ تاپ های جیبی: تا 16 اینچ
 • مواد خارجی: 900D rPET
 • پوشش داخلی: 150d پلی استر

طراحی و امکانات

این Pakt مستطیل شکل بلوک به شکل کوله پشتی. اولین برداشت من این بود که آن بزرگ و دارای مقدار زیادی از محفظه برای سازماندهی همه چیز. آن را زیبا و یا یک طراحی زیبا اما به وضوح وجود دارد بسیاری از قابلیت های اینجا. من کمی در OCD-طرف از چیزهایی که آن را می آید به سازمان تا زمانی که من شمارش 15 متمایز مکان های ذخیره سازی (و نه از جمله چیزهایی مانند مداد دارندگان) من در یک مکان شاد. من بررسی نمونه یکنواخت و خسته کننده زیتون سبز رنگ است که به نظر می رسد مانند آن را متعلق به ارتش. این امر می تواند خوب به گزینه ای برای جذاب تر رنگ اما تنها انتخاب دیگر سیاه و سفید است. کیسه خود را به نظر می رسد بسیار با دوام; وجود دارد مقدار زیادی از اضافی در اطراف دوخت دستگیره ها و سایر مکان هایی که دریافت ساییدگی و پارگی.

نصب و راه اندازی

یکی از اهداف این شرکت است که به محیط زیست مسئول است که چرا خود را در بسته بندی های پلاستیکی است ، کوله پشتی آمد و در یک جعبه مقوا و متفکرانه پیچیده شده در کاغذ قهوه ای. این هم که چرا خارجی پارچه از کوله پشتی خود را ساخته شده است rPET (بازیافت پلی اتیلن ترفتالات) یک پلیمر ایجاد شده است که از پلاستیک بازیافت شده بود که استفاده از آب بطری یا کره بادام زمینی کوزه.

این Pakt است "این سازمان از یک چمدان" بنابراین اجازه دهید نگاه در داخل ، این جفت ارز اصلی از زیپ اجرا کنید از بالای کیسه کردن یک طرف و پایین. آنها اجازه می دهد که Pakt به طور کامل باز شده از سمت چپ درست مثل یک چمدان. در سه اصلی محفظه ذخیره سازی. مقابل پشت زنان مش تقسیم و آن را شامل دو محفظه کوچکتر. پشت در پشت زنان و تقسیم خالی است که دو برابر به عنوان لپ تاپ آستین. بین آنها است که در مرکز محفظه. وجود دارد مقدار زیادی از فضای در این سه محفظه. به عنوان یک مرد فکر می کنم که من به راحتی می تواند بسته سه تا پنج روز ارزش لباس بسته به فصل. بسیاری از محفظه باعث می شود آن را آسان برای جدا کردن لباس های من به هیچ وجه من می خواهم: تمیز, مقابل, کثیف, رسمی, مقابل, گاه به گاه شلوار جین در مقابل tshirts است در مقابل unmentionables. من به شدت تایید این سازمان است.

پد در لپ تاپ آستین ندارد ضخیم ترین تا کنون, اما آن را به عنوان به معنای واقعی کلمه درست در مرکز Pakt, تمام لباس های دیگر خواهد بود حفاظت از آن است. آستین گسترش تمام راه را به پایین به طوری که آن را نمی توان هدف قرار دادن کف زمانی که من مجموعه ای از کوله پشتی را در کنار یک میز در یک کافه. من فکر می کنم این طرح بیش از حفاظت کافی است. Pakt می گوید که باید آن را نگه دارید و بیشتر از 15 یا 16 اینچ لپ تاپ و آن را به راحتی برگزار شد من 15 اینچ MacBookPro.

این Pakt همچنین دارای "قابلیت حمل یک کوله پشتی" پس اجازه بدهید با یک نگاه به خارج است. وجود دارد چهار دسته یکی در بالا و یکی در پایین و دو تا در سمت چپ. مهم نیست که چقدر من این کیسه کردن آن همیشه آسان به انتخاب کنید تا. آن را نیز دارای یک قلاب در بالا در مورد من نیاز به چسبیدن به آن را بر روی یک میخ.

وجود دارد دو محفظه که مناسب برای ذخیره سازی آیتم های کوچکتر که من نیاز به گرفتن به سرعت مانند یک نقشه مترو, کارت, یک بسته آدامس یا یک تلفن همراه. هر دو دارای مکان های متعدد در داخل به فروشگاه حتی کوچکتر چیزهایی مانند کلید و قلم و یا سکه.

در یک طرف چسبناک کیف برای نگه داشتن یک بطری آب و یا احتمالا یک چتر کوچک. این جای تعجب بنابراین حتی یک اندازه بطری را به راحتی. هر دو طرف باید یک جفت از لوازم جانبی تسمه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بند بر دست و پا مواردی است که نمی خواهد جا در داخل مانند یک سه پایه دوربین یک وسیله چتر و یا نورد بلوز یا کت. بخش سرد است که همه این تسمه می تواند unhooked زمانی که من از آنها استفاده نمی کنید; این را نگه می دارد آنها را از بال زدن در اطراف و گرفتن در راه است. حذف این بند یکی از اولین چیزهایی که من به عنوان من فکر می کنم که این نادر است که من از آنها استفاده کنید.

بالای کیسه دارای سه جفت از زیپ. این مرکز یکی از اصلی محفظه ذخیره سازی که من در بالا توضیح داده شد. پشت یکی است یک راه جایگزین برای دسترسی به محفظه پشت و آستین لپ تاپ. این باعث می شود آن را آسان به سرعت بیرون کشیدن یک آیتم از لباس مانند یک کت نور هنگام غروب آفتاب و آن را سرد یا لپ تاپ من وقتی که من در یک استارباکس بدون نیاز به باز کردن محفظه اصلی.

جلو زیپ است و برای یک, کوچک, کیف ضد آب. ایده این است برای ارائه یک محل برای ذخیره هر چیزی که ممکن است نشت در نتیجه جلوگیری از مایع از گرفتن بیش از همه لباس های من. من قصد دارم برای قرار دادن چیزهایی مثل راه حل شور, تراش, کرم خمیر دندان و دیگر آیتم های بزک را در آن. در حال حاضر من امیدوار هستم که شما می توانید ببینید که مقدار زیادی از توجه به جزئیات بود قرار داده و به طراحی این کیسه.

حتی با تمام توضیحات و عکس من به شما داده ام تا کنون, من از دست رفته برخی از کوچکتر hidey-سوراخ که Pakt است. این کوله پشتی واقعا یک سازمان رویای-come-true.

عملکرد

این Pakt اتحاد مهار سیستم طراحی شده است که به راحتی حتی در هنگام استفاده از کوله پشتی در تمام طول روز. این تسمه شانه خالی می باشند, بار, lifters جناغ سینه تسمه و کمربند لگن است. متاسفانه با وجود بی وقفه جزئی با تسمه, من هرگز به نقطه که در آن من احساس کیسه بود واقعا راحت بر روی شانه های من. آن را احساس می کند مانند تسمه بیش از حد نزدیک به هم و آنها تمایل به خرج کردن را به گردن من.

من فشرده دختر من به Gadgeteer نقد و بررسی سرویس—او را از توجه به COVID-19—اما ما نمی تواند آن را واقعا راحت در او یا. به عنوان یک نقطه از مقایسه او به ارمغان آورد او را عقاب Tropos روزمره کوله پشتی که من با بررسی در سال گذشته است. ما در زمان همه لباس ها و لوازم آرایش است که من تا به حال بسته بندی شده به Pakt و همچنین لپ تاپ و قرار داده و آنها را به Tropos به منظور ارائه یک مقایسه عادلانه نیست. پس از راه رفتن در اطراف در حالی که برای و در نظر گرفتن چند مینی-افزایش در جاده های کشور در اطراف محله ما, ما توافق کردیم که Tropos بسیار راحت تر است. به عنوان من در طرح های جانبی توسط سمت این تفاوت بزرگ که من می بینم این است که تسمه شانه در Pakt هستند به هم نزدیک و مستقیما به پایین در حالی که تسمه در Tropos بیشتر از هم جدا هستند و زاویه دار بیرون. در حالی که من فکر می کنم Pakt سفر کیسه خواهد بود فقط خوب برای پیاده روی به هتل و رها کردن آن را خاموش و من فکر نمی کنم من می خواهم برای پیدا کردن آن راحت برای پوشیدن در تمام طول روز به خصوص اگر آن را واقعا لود شده با بسیاری از مسائل است. من 6'1" و از متوسط ساخت; شاید Pakt خواهد بود راحت تر کوچکتر فرد است.

به عنوان با لوازم جانبی تسمه هر دو جناغ سینه تسمه و کمربند لگن می تواند برداشته شود اگر که آنها هم در راه است. علاوه بر این تسمه می تواند unclipped و جمع. گمان می کنم این می تواند مفید برای هواپیما پرواز که در آن من نمی خواهم آنها را گرفتار شدن در حالی که قرار دادن کوله پشتی زیر صندلی و یا در یک سربار محفظه اما راستش من نمی بینم خودم تا به حال با استفاده از این ویژگی.

این Pakt تا 30 لیتر ظرفیت که تقریبا به اندازه یک, سفر, چمدان, مانند OGIO آلفا کاروان 522 است که 33 لیتری. من واقعا می توانید آن را مانند یک چمدان است که می سازد استثنایی سازمانی ویژگی های Pakt حتی بیشتر مهم است.

ویژگی های اضافی

این Pakt دارای چندین ویژگی های ایمنی. در پشت درست زیر شانه تسمه یک جیب مخفی که در آن من می توانم قرار دادن اشیاء با ارزش مانند گذرنامه و گواهینامه رانندگی بین المللی و یا چک های مسافرتی. این جفت ارز اصلی از زیپ می تواند به هم قفل شده هر چند یک قفل است همراه با کیف. وجود نور حلقه در کمر برای قطع در دوچرخه سواری نور دم. نیز وجود دارد یک TSA جیب در پشت که من می توانید بیرون بکشد و لغزش من گوشی و کیف پول به آن را در حالی که رفتن را از طریق اسکنر های امنیتی در فرودگاه به جای رها کردن آنها را به کسانی که سفید پلاستیکی سطل.

یکی از کوله پشتی منحصر به فرد ویژگی های این کمربند لگن. این velcroed به محل و زمانی که نوار چسب کشیده است از هم جدا در دو طرف کل کمربند اسلاید و تبدیل به یک روز بسته است. این است ایده آل برای کسانی که سفر که در آن من قصد دارم به رها کردن کوله پشتی خاموش در هتل و قرار دادن چند اسنک و اشیاء با ارزش را به بعد بسته برای گشت و گذار برای بقیه روز.

این Pakt همچنین دارای یک چمدان pass-through, بنابراین من می توانید آن را در چمدان من و نه نگرانی در مورد آن در حال سقوط کردن در حالی که راه رفتن را از طریق فرودگاه و یا ابتلا به یک شاتل به مقدار زیادی اجاره ماشین. در حالی که Pakt آب-مقاوم در برابر آن را ضد آب است. اگر من قصد دارم به راه رفتن در باران, زیادی, من می توانید انتخاب کنید تا یک پوشش باران از Pakt برای اضافی $25. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, Pakt فوق العاده سیاست بازگشت: "اگر شما 100 ٪ راضی با طراحی و یا کیفیت به سادگی ارسال آن برای بازپرداخت کامل از قیمت خرید (حمل و نقل و دست زدن به هزینه های غیر قابل استرداد می باشد)."

چیزی که من دوست دارم

 • قابلیت حمل یک کوله پشتی این سازمان از یک چمدان
 • بسیاری از جیب و محفظه
 • مواد سازگار با محیط زیست
 • بسیاری از ویژگی های ایمنی

آنچه که من می خواهم تغییر

 • بیشتر در انتخاب رنگ
 • های مختلف بند شانه طراحی

افکار نهایی

طراحان در Pakt باید به دقت از طریق فکر نحوه ساخت یک, مفید, بسیار سازمان یافته سفر کوله پشتی. من اعتقاد دارم آن را به یک نقطه برای همه چیز من می خواهم همیشه می خواهید را به یک سفر کوتاه. من عاشق آن استفاده بهینه از فضا و بسیاری از محفظه و کیسه. من فکر می کنم Pakt مطلقا تحویل داده و خود به شعار "قابلیت حمل یک کوله پشتی این سازمان از یک چمدان." تنها چیزی که نگرانی من است و به راحتی از کیسه. من فکر می کنم من می توانم آن را برای یک ساعت یا دو اما من شک دارم که من می توانم آن را در تمام طول روز و بدون درد قابل توجه در شانه های من. اگر شما به دنبال برای یک سفر کوله پشتی به خصوص اگر شما برنامه ریزی برای حمل آن در تمام طول روز شما قطعا باید نگاهی به Pakt سفر کوله پشتی. و اگر شما کمی نگران به راحتی آن را به می دانم که آنها فوق العاده سیاست بازگشت.

توجه داشته باشید: من اطلاع داده شد که نمونه کوله پشتی است که من دریافت کرده است و نه دقیقا یکسان به طراحی نهایی. این تغییرات تنها شامل دو لوازم جانبی تسمه به جای چهار بند ناف کوچک حافظ در قسمت فوقانی جیب در جلو و یک جیب مش در مش داخلی تقسیم هیچ سازمانی در پایین جیب در جلو و هیچ مش جیب در سمت راست محفظه داخلی. من پیشنهاد می کنم به نگه داشتن چشم در Pakt وب سایت و IndieGoGo صفحه برای دیدن طرح نهایی.

قیمت: $199
که در آن به خرید: IndieGoGo
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Pakt.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب