سفارشات برای عکس آنفولانزا تا به عنوان کانادا ترس همزمان COVID - 19 ، عفونت آنفولانزا

پاملا هاردی خواهد شد گرفتن دوقلوهای 11 ساله خود را در برابر آنفولانزا واکسینه به محض شروع یک برنامه ایمن سازی

توسط RECORDEJADID در 16 شهریور 1399

پاملا هاردی خواهد شد گرفتن دوقلوهای 11 ساله خود را در برابر آنفولانزا واکسینه به محض شروع یک برنامه ایمن سازی اما او نگران است که چگونه مقامات بهداشت عمومی با هر گونه ازدحام جمعیت در درمانگاه ها برای کاهش انتقال COVID-19 برخورد.

هاردی در مصاحبه ای از کوکویتلام پیش از ظهر گفت: «نگرانی اصلی دسترسی به واکسن و نداشتن ترکیب های طولانی است.»

آژانس بهداشت عمومی کانادا انتظار تقاضای بالاتری برای واکسن های آنفلوانزا در میان whammy مضاعف احتمالی COVID-19 و عفونت های آنفولانزا دارد. این توصیه استان ها و سرزمین ها در نظر گرفتن راه های جایگزین برای ارائه برنامه های ایمن سازی در این فصل.

ادامه مطلب: بیشتر کانادایی ها برنامه ریزی در گرفتن واکسن آنفولانزا در میان COVID-19: بررسی

سخنگوی مرس دوت گفت آژانس ۱۳ میلیون دوس واکسن آنفولانزا را در مقایسه با ۱۱٫۲ میلیون در سال گذشته سفارش داده است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

مطالعه ای از سوی محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا که به تازگی در مجله کودکان منتشر شده است، حاکی از آن است که همه گیر COVID-19 ممکن است انگیزه والدین بیشتری برای واکسینه شدن فرزندانشان برای آنفولانزا باشد.

مشخص شد که این مورد برای 54 درصد از والدین، تا 16 درصد امتیاز از سال گذشته، در میان 3000 خانواده مورد بررسی در کانادا، ایالات متحده، ژاپن، اسرائیل، اسپانیا و سوئیس است.

هاردی گفت که انتظار دارد مقامات بهداشتی اطلاعات زودهنگام و گسترده ای در مورد محل در دسترس بودن واکسن های آنفولانزا ارائه دهند، به خصوص به این دلیل که والدین شاغلی که برای مراقبت از کودکان به پدربزرگ و مادربزرگ های پرخطر تکیه می کنند، می خواهند اطمینان حاصل کنند که خانواده هایشان ایمن می شوند.

هاردی می گوید: «من فکر می کنم آنها باید از تمام سکوها عبور کنند زیرا همه از فیس بوک به ویژه نسل های قدیمی تر استفاده نمی کنند و همه از توییتر استفاده نمی کنند.»

4:33 Fauci در ترس های خود را، واکسن COVID-19، محدودیت های مرزی کانادا و ایالات متحده
Fauci در ترس های خود را، واکسن COVID-19، کانادا و ایالات متحده است. محدودیت های مرزی

کشورهایی از جمله استرالیا در نیمکره جنوبی در سال جاری کمتر از حد معمول عفونت های آنفولانزا را تجربه کرده اند که به احتمال زیاد به دلیل اقدامات احتیاطی COVID-19 مانند پوشیدن ماسک، دوری فیزیکی و نرخ ایمن سازی بالاتر برای آنفولانزا است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

کمیته ملی مشورتی ایمن سازی که بخشی از آژانس بهداشت عمومی کانادا است، توصیه کرده است استان ها و سرزمین ها برای از بین رفتن ترس در مورد قرار گرفتن در معرض COVID-19 برای کسانی که به ایمن سازی برای آنفلوانزا دسترسی دارند، گام بردارند.

[ ثبت نام در خبرنامه ضریب هوشی سلامت ما برای آخرین به روز رسانی کروناویروس ]

این کمیته در دستورالعمل های خود می گوید: «پاییز امسال حوزه های قضایی باید طیف گسترده ای از استراتژی ها را برای ارائه واکسن آنفلوانزا در نظر بگیرند، با هدف کاهش شلوغی در حالی که جذب واکسن را حفظ یا افزایش می دهند.»

داستان های رونده

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن