مدار ب-hyve هوشمند سیل سنسور نقد و بررسی

نقد و بررسی – آب یک بخش ضروری از زندگی است. ما به آن نیاز دارید برای زنده ماندن. آن را به خوبی شناور در یک رو

توسط RECORDEJADID در 30 خرداد 1399

نقد و بررسی – آب یک بخش ضروری از زندگی است. ما به آن نیاز دارید برای زنده ماندن. آن را به خوبی شناور در یک روز گرم تابستان. اما اگر آن را نشان می دهد تا در محل اشتباه در زمان اشتباه می تواند ایجاد یک فاجعه در خانه خود را. مدار است که عمدتا شناخته شده برای آن جریان آب راه حل های مانند آبیاری تایمر و شلنگ شیر آب تایمر. آنها این بازار تحت B-hyve نام. در تلاش برای گسترش به همه چیز H2O مدار اضافه کرده است هوشمند سیل سنسور به B-hyve خط از محصولات. آنها کمک به شما در حفظ و بالا و خشک و یا همه آنها را مرطوب ؟ بیایید شیرجه رفتن!

آنچه در آن است ؟

مدار ب-hyve هوشمند سیل سنسور راه حل این است که ترکیبی از یک B-hyve WiFi توپی و یک یا چند باطری کنترل از راه دور ب-hyve بلوتوث مایع و سنسور دما است.

چه چیزی در جعبه ؟

من فرستاده شد سنسور سه بسته با توپی.

 • ب-hyve سیل سنسور با بازیابی بند ناف (x3)
 • WiFi USB hub
 • تامین برق USB برای توپی
 • راه اندازی سریع QR کد
 • دستی

مشخصات سخت افزاری

 • سنسور اندازه: 1.75" نقطه-به-نقطه, 1.5 تخت به تخت 0.5" ضخیم
 • سنسور بازیابی سیم: 6"
 • سنسور وزن: 0.5 اونس
 • بلوتوث نسخه: 5.0
 • بلوتوث محدوده: 300' بدون مانع
 • سنسور باتری: CR2032 – هر سنسور
 • انتظار می رود عمر باتری: حدود یک سال
 • وای فای پهنای باند: 2.4 Ghz تنها
 • Hub برق مورد نیاز: 100-240V AC
 • سازگاری برنامه:
  • iOS – آی فون ، iPad و آی پاد لمسی در حال اجرا iOS 8 و بالاتر است.
  • آندروید – اندروید نسخه 4.3 و بالاتر است.

طراحی و امکانات

توپی است که در اصل دو بخش دستگاه.

توپی خود را به یک USB-یک کانکتور بر روی آن. که شمع به منبع تغذیه و منبع تغذیه شاخه به پریز. زرد "ب" یک دکمه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به زور جفت شدن. من نمی مجبور به استفاده از آن در تمام طول راه اندازی.

این سنسور یک شکل شش ضلعی.

ویژگی های بالا ب-hyve "b" آرم روی آن را با یک زن و شوهر از دیگر مطرح هگز اشکال است. این بازگشت است که در آن عمل است.

مک آدرس ذکر شده بر روی برچسب بارکد. زرد "b" آرم یکی دیگر از setup را فشار دهید. من نمی مجبور به استفاده از دو دکمه و یا بارکد در طول راه اندازی – مطلب در زیر کلیک کنید.

در هر گوشه شما می توانید یک پا نگه می دارد که این سنسور فقط بالاتر از سطحی که در آن قرار داده شده است. شما می توانید تمام کانال های اطراف لبه خارج است که اجازه می دهد تا مایع به اجرا به سنسور کارگردانی آن را به دو طلا سنسور. زمانی که دو طلا پین در تماس با مایع آن سفر سنسور.

در بالای عکس شما می توانید حلقه متصل بازیابی بند ناف. سنسور بسیار نازک و طراحی شده برای پرتاب در زیر موارد که در آن مایع ممکن است نشت. ایده این است به فشار سنسور زیر و ترک بند ناف که در آن شما می توانید یک انگشت بر روی آن و بازیابی سنسور زمانی که باتری نیاز به تغییر. سنسور گزارش نسبی قدرت باتری به برنامه و هشدار زمانی که باتری نیاز به جا شود.

این سنسور همچنین دارای یک ساخته شده در درجه حرارت مانیتور. سنسور هم می تواند مورد استفاده برای شناسایی مایع و یا برای تشخیص درجه حرارت در خارج یک کاربر-انتخاب محدوده.

راه اندازی

راه اندازی شروع می شود با نصب ب-hyve از برنامه های مناسب در فروشگاه app و ایجاد یک حساب کاربری. به نظر من این برنامه به نظر می رسد بسیار بارانی-محور. سیل سنسور به نظر می رسید به عنوان یک چاره اندیشی موقت است. اما همه چیز خوب کار می کند به طوری که فقط نظر من است.

به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید برنامه های نصب شده و حساب خود را ایجاد برنامه گام شما را از طریق فرایند نصب و راه اندازی توسط گفتن شما به پلاگین در مرکز و کشیدن "pull me" زبانه ها در هر سنسور. سنسور کشتی با محافظ زبانه نصب شده است که مانع از باتری برای تامین برق به سنسور. این تضمین می کند خود را به سنسور می رسند با یک باتری به طور کامل شارژ.

توپی دیدم آبی در حالی که جفت شدن به وای فای و پس از آن تبدیل جامد سبز. اگر شما نگاهی به "چه چیزی در جعبه", عکس, شما می توانید کد QR که مدار عرضه شده است. این برنامه از من پرسید که برای اسکن کد QR. این کد منحصر به فرد به کیت شما فرستاده می شوند را فراهم می کند و این برنامه با تمام اطلاعات مورد نیاز برای پیدا کردن توپی و جفت همه سنسورها به این توپی. من بعد از اسکن این نرم افزار یافت می شود هر چهار آیتم ها از من خواست برای انتخاب یک شبکه WiFI و عرضه رمز عبور. خواندن این خود بهترین فارست گامپ صدای: و فقط می خواهم که من hub و سنسورهای شد آنلاین.

این برنامه اجازه می دهد تا شما نام هر سنسور با نام های معنی دار برای مکان و یا دستگاه های خاص.

عملکرد

برای تست این سنسور قرار می گیرد آن را در سینک آشپزخانه و هم در شیر بسیار پایین است به طوری که آب را فیلتر زیر سنسور.

تقریبا بلافاصله سنسور شروع به ساخت یک ضعف بوق/کلیک کنید و گوشی من هشدار داده شده است. کلیک کردن بر روی این هشدار را فراهم می کند اطلاعات بیشتر.

آن را نشان می دهد هشدار و همچنین فراهم می کند اطلاعات دما. دما هشدار محدوده قابل تنظیم است. برای تست که من آن را به +10/-10 و پرتاب آن را در فریزر.

پس از این سنسور سازگار من کشیده آن را از فریزر و آن را در مقابله. چند دقیقه بعد تلفن من هشدار داده شده است.

به دنبال هشدار در برنامه ما دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

این برنامه همچنین به ایمیل شما همه, هشدار, بنابراین حتی اگر شما از دست فشار هشدار شما باید ایمیل را به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

توپی واقع شده است در آشپزخانه من در یک سوکت دیوار حدود یک فوت کردن زمین. من با قرار دادن یک سنسور در حمام استاد من شاید 30-40 فوت دور از سنسور از طریق یک زن و شوهر از فلز-گل میخ ساخت و ساز دیوار. من تجربه کاملا بدون اتصال به مشکلات و وقتی تست کردم که سنسور من دریافت هشدار فوری.

همانطور که من نوشتن این, من می خواستم به سعی کنید یک هشدار است. برای برخی از این دلیل, همه چیز کار متوقف شد. این برنامه نشان می دهد همه چیز را آنلاین و در دسترس و در عین حال زمانی که من قرار دادن هر یک از سنسورها در آب من بدون هشدار. عجیب و غریب. سپس حدود پنج دقیقه بعد من همه مناسب اجتماعی و ایمیل. هیچ نظری ندارم که چرا تاخیر بود اما قطعا متفاوت تر از من تست های اولیه.

من یک شکایت/پیشنهاد – ایجاد صدای هشدار تنظیم شده است. این برنامه هیچ گزینه ای برای تغییر صدا هشدار پس از آن با استفاده از تلفن من را صدا به طور پیش فرض. من می خواهم یک بیشتر مصر هشدار برای چیزی مانند یک سیل طبقه. البته من می توانید آن را تغییر دهید با پیکربندی فرد هشدار, اما آن را خوب خواهد بود اگر این برنامه بود که گزینه.

چیزی که من دوست دارم

 • راه اندازی آسان
 • سریع, هشدار, حداقل برخی از زمان
 • دسته هر دو مایع و دما هشدار
 • کوچک به اندازه سنسور می تواند تقریبا در هر نقطه

آنچه که من می خواهم تغییر

 • را هشدار سرعت سازگار – شاید آنها با داشتن مسائل اما هنوز هم...
 • اجازه می دهد برای سفارشی هشدار برای تلفن های موبایل در برنامه
 • بیشتر قابل شنیدن هشدار تن از سنسور خود

افکار نهایی

من می توانم بیشتر از این سنسور است. من قرار دادن یک زیر ما سه حمام غرق پشت سر ما دو توالت در زیر سینک آشپزخانه, لباسشویی, مخزن, ماشین لباسشویی و یخچال و فریزر. من همچنین می توانید با قرار دادن یکی درون دو یخچال و فریزر برای مانیتور کردن برای شکست. یک مسئله این است که همانطور که از نوشتن این تنها سنسور سه بسته با یک هاب است در انبار. هیچ یک از بسته های دیگر در حال حاضر در دسترس است. من امیدوارم که این است که در کوتاه مدت وضعیت.

هشدار تاخیر من تجربه کمی در مورد اما من دریافت هشدار در فقط چند دقیقه.

این سنسور بسیار کوچک و محجوب آنها می توانید فقط در مورد هر نقطه بدون مؤثر بر طراحی و زیبایی شناسی. خود را در یک سال و عمر باتری یعنی من نمی خواهد به طور مداوم تعویض باتری.

اگر شما نگران در مورد نشت آب و یا زندگی در یک منطقه که در آن آب می توانید در خانه خود را به ب-hyve هوشمند سیل سیستم سنسور می تواند به شما صلح از ذهن و نظارت بر چیزهایی بنابراین شما می توانید پاسخ در صورت نیاز. اضافه کردن به که این واقعیت که آنها این سیستم همچنین می توانید نظارت بر دما و ارائه یخ یا دما هشدار و شما را گرد و نظارت بر خانه از راه حل.

قیمت:

 • $34.99 برای یک سنسور
 • $99.99 به صورت سه بسته از سنسور با hub
 • $99.99 درصد-بسته سنسور
 • $189.99 برای هشت بسته از سنسور با یک hub
 • $469.99 برای 20-بسته سنسور و دو هاب به علاوه اضافی سنسور

که در آن به خرید: مدار
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط مدار.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب