یک بار و برای همه شما باید پوشیدن ماسک در ماشین خود را در طول COVID?

در حالی که ما می دانیم که CDC توصیه می کند با پوشیدن چهره و پوشش در طول COVID-19 شیوع این تنها منجر به بیشتر س

توسط RECORDEJADID در 15 اردیبهشت 1399

در حالی که ما می دانیم که CDC توصیه می کند با پوشیدن چهره و پوشش در طول COVID-19 شیوع این تنها منجر به بیشتر سوالات IRL. شما باید آن را خاموش هنگامی که شما در ماشین خود را ؟ چه می شود اگر شما به تنهایی ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند در موضوع:

پاسخ این است که هیچ–اگر شما به تنهایی در ماشین خود کارشناسان معتقدند که شما نیاز به پوشیدن یک.

می رود که برای اعضای خانواده نیز هست. اگر شما با خانواده است که شما به اشتراک گذاشتن یک خانه و با همه سالم است و سپس شما نمی نیاز به پوشیدن یک.

ادامه مطلب: این بدترین اشتباه می تواند شما را هنگام پوشیدن دستکش به گفته کارشناسان بهداشت و درمان

در واقع--آن ممکن است کمک به حفظ اثر بخشی ماسک برای دیگر اگر شما نمی. "اگر شما فقط استفاده از آن را هنگامی که در خارج و در معرض مفید بودن آن را فعال ماندن به عنوان برخی از ماسک های فیلتر که نیاز به تغییر در طول زمان و یا به ماسک نیاز به دفع" جوزپه ارگنا کلی پزشک و پزشکی مشاور در تجویز دکتر به ما می گوید.

بنابراین--آنچه شما باید انجام دهید برای ایمن ماندن در وسیله نقلیه خود را?

اسپری ماشین خود را

دکتر Pia Lieb, DDS, بنیانگذار لوازم آرایشی و بهداشتی دندانپزشکی مرکز در نیویورک نشان می دهد پاشش ماشین خود را با Lysol. "اگر شما لازم نیست که Lysol یا دیگر تمیز کردن اسپری سعی کنید با قرار دادن مالش الکل را در یک بطری اسپری که می تواند کمک به تمیز کردن و یا مواد ضد عفونی کننده. شما همچنین می توانید با اضافه کردن اسانس به کمک ماسک بوی."

پوشیدن ماسک در یک سرویس و یا بارگذاری

"اگر شما در حال بارگذاری و یا خدمات خودرو با یک غریبه با کسی که ممکن است بیمار و یا در نزدیکی سالمندان - پوشیدن ماسک" دکتر Lieb توصیه می کند. "شما نمی دانید که اگر شما در حال حمل و ماسک می تواند کمک به محافظت از شما و کسانی که در اطراف شما است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن