Okaysou AirMic4S تصفیه کننده هوا بررسی

نقد و بررسی – من چند مارک فیلتر هوا فیلتر هوا در اطراف خانه ما. یک اتاق من یک فیلتر در محل خانه من است ، خانه

توسط RECORDEJADID در 15 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – من چند مارک فیلتر هوا فیلتر هوا در اطراف خانه ما. یک اتاق من یک فیلتر در محل خانه من است ، خانه من است و نه تنها من, بلکه آن است که هم کار من بیرون اتاق. آن را به یک Peloton و مربوطه به اهنگ صدا وزن دستگاه در آن است. در حال حاضر که من به اندازه کافی خوش شانس بود مجاز به کار از خانه من احساس می کنم مثل من با توجه به کیفیت هوا تفاوت در دفتر من در مقایسه با بقیه از خانه که در آن ما فیلتر است. منظورم هک که می خواهد به کار در یک اتاق که بوی مانند یک ورزشگاه! هنگامی که این فرصت را به بررسی Okaysou AirMic4S تصفیه کننده هوا در سراسر آمد من شروع به پریدن کرد در آن. بیایید ببینید که چگونه به خوبی آن را به انجام وظایف خود.

آنچه در آن است ؟

این Okaysou AirMic4S تصفیه کننده هوا است که دقیقا همان چیزی به نام می گوید. این تصفیه کننده هوا با درجه پزشکی فیلتر هپا در داخل آن قرار است برای حذف 99.97 درصد از آلاینده های هوا.

چه چیزی در جعبه ؟

من شامل این شات اول به دلیل بسته بندی مرا تحت تاثیر قرار داد. این جعبه که در آن تصفیه روانه بازار شد. آن را بسیار محکم جعبه و تا به حال تبلیغات برای دستگاه در خارج. در آن زمان من به دنبال در جعبه من فرض تصفیه خواهد بود به طور مستقیم در داخل جعبه. من غافلگیر شده بود برای پیدا کردن جعبه تصویر به عنوان تصویر اصلی از این بررسی به طور مستقیم در داخل دشت جعبه مقوا. این دستگاه آمد و بسته بندی شده دو بار. شما می توانید ببینید گوشه بالا و سمت راست هر دو جعبه به حال برخی از آسیب جزئی که در آن من فرض جعبه ممکن است کاهش یافته و در کنار آن. داخل رنگارنگ جعبه تصفیه احاطه شده بود به سادگی تولیدات پلی استایرن. پس از آن آمد به خوبی بسته بندی و دستگاه آسیب دیده نمی شد.همه در همه ،

در داخل جعبه وجود دارد که تنها دو مورد.

 • تصفیه کننده هوا خود را با فیلتر های بسته بندی شده در داخل.
 • یک کتابچه راهنمای کاربر بسته بندی شده در یک زیپ قفل کیسه.

مشخصات سخت افزاری

 • سه سرعت فن – اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم هوای ورودی و خروجی خود را بر اساس هوای اطراف برای دیدار با بهینه تصفیه عملکرد.
 • 2/4/8 ساعت تایمر – Customizes و برنامه 2/4/8 ساعت عملیات برای راضی کردن خود را منحصر به فرد تصفیه نیاز و صرفه جویی در انرژی.
 • حالت خواب – فوق العاده آرام عملیات فقط در 24dB, AirMic4S ارائه می دهد ملایم سفید سر و صدا و خاموش شدن همه چراغ ها را به شما ارائه رویای شیرین.
 • شب حالت نور – انتخاب از دو نور آبی تنظیمات برای ایجاد یک خواب بهتر جو و یا آنها را خاموش اگر شما حساس به نور است.
 • هوشمند تغییر شاخص فیلتر – فیلتر شاخص هشدار شما نیاز به تغییر فیلتر.
 • برتر ایمنی – کربوهیدرات گواهی انطباق با کالیفرنیا دقیقترین استانداردهای ایمنی CE, RoHS تایید شده و ETL ذکر شده است. ایالات متحده آمریکا و کانادا ثبت نام 5 سال تضمین خرید.
 • CADR: 125 m3/h
 • سطح سر و صدا: 24-51 dB
 • منبع تغذیه: AC 120V / 60 هرتز
 • ابعاد: 8.7 x 8.7 x 11.8 اینچ
 • آن را فیلتر هوا 3 بار در هر ساعت در یک اتاق تا 300 متر مربع. ft. پاک تا 300 متر مربع. ft. در 20 دقیقه. 150 متر مربع. ft. در دقیقه 13.

طراحی و امکانات

من در زمان برخی از عکس های از بالا و دو طرف دستگاه به شما نشان می دهد در جزئیات چگونه دستگاه به نظر می رسد. بالای دستگاه اگزاست دریچه. این است که در آن فیلتر هوا بیرون می آید. شما همچنین واحد کنترل دکمه ها در اینجا. دکمه های تمام لمسی و حساس و ایجاد یک بوق هنگامی که شما آنها را لمس. وجود دارد و در مجموع شش دکمه.

با شروع از ردیف بالا سمت چپ شما یک تایمر را فشار دهید که هنگامی که فشرده خواهد نور تا 2H, 4H یا 8H شاخص بالای خط. شما باید قدرت اصلی دکمه ای که تبدیل واحد و خاموش. نهایی دکمه در ردیف بالا است سرعت فن را فشار دهید. هنگامی که واحد در سه تیغه شاخص روشن خواهد شد نشان می دهد کمترین سرعت. فشار دادن سرعت فن را فشار دهید دوباره روشن خواهد شد بسیار بالا وسط چهار تیغه شاخص و نهایی مطبوعات خواهد نور تا پنج تیغه نمایش برای بالاترین سرعت تنظیم.

ردیف دوم از دکمه شروع در سمت چپ شامل فیلتر تنظیم مجدد را فشار دهید. این شاخص/دکمه روشن خواهد شد تا زمانی که فیلتر نیاز به بررسی و یا جایگزین شده است. شما ممکن است نیاز به تعویض فیلتر هوا هنگامی که چراغ نشانگر ، شما ممکن است در خلاء خارج از فیلتر هوا اگر آن را بیش از حد کثیف است. شما همچنین می توانید دست شستن قابل حمل پارچه قبل از فیلتر که پیچد فیلتر اصلی. آنها توصیه می کنند به جای فیلتر اصلی تنها با Okaysou مارک فیلتر برای دریافت بهترین تصفیه. که من پیدا کردم یک سایت آمازون برای $22.99. (Okaysou AirMic4S پزشکی گراد فوق العاده-اواز یا موسیقی دو تعویض فیلتر) دکمه دوم این است که نور را فشار دهید. شما می توانید با فشار این دکمه به یک پر آبی براق کردن بالای دستگاه یک وسیله آبی براق و یا هیچ در تمام. آخرین دکمه خواب را فشار دهید. فشار دادن این دکمه را با قرار دادن فیلتر در پایین حالت سرعت و در حدود سه ثانیه خاموش کردن همه چراغ ها بر روی دستگاه. که شامل هر شاخص دکمه. که واقعا خوب اگر شما هنوز هم می خواهید برای فیلتر کردن در حالی که شما خواب است اما نه هر نوع نور خودنمایی در چشم خود را.

دو عکس فوق نشان می دهد پشت و دو طرف از واحد. من این تصاویر را به شما نشان دهد که چگونه مصرف دریچه به نظر می رسد بر روی دستگاه. من دوست دارم که چگونه مصرف دریچه با استفاده از همه پایین و بیشتر از هر دو طرف دستگاه است.

راه اندازی

راه اندازی اولیه از این دستگاه بسیار آسان بود. شما اولین تلنگر دستگاه را طوری پایین تصفیه مواجه است. در تصویر بالا فقط بالای Okaysou برچسب شما می توانید یک فلش شاخص اشاره مستقیم ، بالا که فلش وجود دارد دو قفل کوچک-شاخص های اقتصادی یکی به سمت راست قفل, قفل و یکی به سمت چپ قفل قفل. تبدیل فیلتر پوشش عقربه های ساعت به سمت باز کردن شاخص اجازه می دهد تا شما را به موسیقی پاپ فیلتر را پوشش میدهد.

هنگامی که پوشش شما هستند با ارائه یک سادگی پیچیده فیلتر اصلی. بسته مهر و موم شده بود و نه فقط پیچیده. جلو و فیلتر و حذف پوشش پلاستیکی.

هنگامی که پلاستیک خاموش است شما هم اکنون می توانید فیلتر اصلی. اگر شما نگاه از نزدیک شما می توانید ببینید که وجود دارد این است که یک لایه نازک از پارچه اضافی در اطراف فیلتر. این است که قبل از فیلتر است که ممکن است گرفته شده و دست شسته.

من در زمان قبل از فیلتر کردن و در زمان یک تصویر به طوری که شما می توانید ببینید که چگونه خوب و نازک است.

پس از پلاستیک است که شما به سادگی با قرار دادن فیلتر برگشت به واحد. در تصویر بالا شما می توانید ببینید اضافی فیلتر کربن در بخش درونی فیلتر اصلی. آن است که چیزهای سیاه و سفید می بینید در وسط داخل فیلتر. شما به سادگی پاپ فیلتر درپوش عقب و به نوبه خود آن را در جهت عقربه های ساعت تا پیکان با اشاره به قفل شاخص.

عملکرد

نکته بعدی من این بود که آن را در وصل و قدرت آن است. تصویر بالا نشان می دهد شما چه شاخص های روشن و چه اصلی نور آبی در می آید در این واحد است. پیش فرض آن را به بالاترین سرعت فن تنظیم و کمترین نور محیط است. من پیدا نکردم صدای فن سرزده در همه. من می توانید آن را بشنوید اما پس از چند ثانیه من آن را فراموش کرده ام وجود دارد.

در حال حاضر برای اجرای بخشی از این بررسی است. من احساس مانند هوایی تازه و پاک در دفتر من, اما من تا به حال تست نهایی یک هفته پس از دریافت دستگاه شما است. از آنجایی که من قادر به ترک خانه من با توجه به COVID-19 موضوع من پیدا شد پروژه را به انجام در اطراف خانه. یکی از این پروژه ها درگیر repainting یکی از دیوارها در دفتر من. رنگ می تواند بسیار قدرتمند بوی. من تا به حال تصفیه در حال اجرا در سطح دو تمام وقت خود را نقاشی می کنم. سپس من قرار داده و تصفیه در سطح سه برای اجرای تمام شب. روز بعد وجود دارد بسیار کمی رنگ و بوی خود را در اتاق. ما نیز تا به حال یک اتاق پودر repainted هفته آینده که شامل baseboards با رنگ اکریلیک. من قرار داده تصفیه در آن وجود دارد و آن کمک فوق العاده با قوی رنگ و بوی.

روز به روز استفاده من دیگر متوجه عرق بدنسازی بوی من گاهی اوقات رو بسته به نوع تمرینات من. همه در همه این شده است یک تصفیه.

چیزی که من دوست دارم

 • کوچک و جمع و جور نسبت به یک زن و شوهر از دیگر تصفیه کننده هوا که من خود را.
 • فوق العاده آسان به راه اندازی و تمیز که لازم است.
 • آسان برای تغییر فیلتر
 • پنج سال گارانتی!

چه نیاز به بهبود

 • چیزی که من می توانم از فکر می کنم.

افکار نهایی

اگر شما به دنبال برای یک تصفیه کننده هوا است که شما را در یک اتاق است که حدود 300 متر مربع یا کمتر من به شدت توصیه Okaysou AirMic4S تصفیه کننده هوا.

قیمت: $88.98
که در آن به خرید: Okaysou و آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Okaysou.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن