آماده نیست به عجله بازگشت به سالن? این ماسک شما را نرم و براق مو در خانه

قبل از تابستان گرما و رطوبت zap تمام رطوبت را از مو خود را, اضافه کردن Briogeo را با نام تجاری جدید بود و ملای

توسط RECORDEJADID در 19 خرداد 1399

قبل از تابستان گرما و رطوبت zap تمام رطوبت را از مو خود را, اضافه کردن Briogeo را با نام تجاری جدید بود و ملایم نوع آووکادو + کیوی مگا رطوبت ابر ماسک برای موهای شما مراقبت از آرسنال است. من آن را به آزمون در این آخر هفته پس از هفته ها تلاش برای آوردن من به زندگی و فر هرگز احساس نرمتر و یا نگاه سالم. واقعا راز آسمانی مو در یک شیشه!

احتمالا بر خلاف بسیاری از شما با من نشده است به کار گرفته شده توسط یک حرفه ای در ماه. نتیجه ؟ خشک و شکننده که به شدت نیاز به قدرت حرفه ای محصولات به شلاق آن را به شکل. خوشبختانه Briogeo کاهش یافته است, جدیدترین ماسک مو درست در زمان. آن را بخشی از خود بود و ملایم نوع مجموعه طراحی شده است که به طور جدی در بازگرداندن و محافظت مو بدون وزن آن را. پس از دو استفاده می کند من می توانم این ماسک این است که به همه چیز!

حتی اگر من قرار داده و بسیاری از مرطوب کننده محصولات بر روی موی فرفری, تعداد بسیار اندکی از آنها در واقع کار وقتی که می آید به نگه داشتن من فر نرم و صاف برای بیش از یک روز. به همین دلیل این ماسک مو بسیار شگفت انگیز است. من در روز 3 و من هنوز هم به نظر می رسد و احساس می کند که فوق العاده نرم است. آن باور نکردنی است. من نگه داشتن دست زدن به موهای من را به مطمئن شوید که نتایج واقعی هستند و بله آنها هستند.

مانند همه Briogeo محصولات این ماسک مو ساخته شده است با تمیز مواد طبیعی مانند کیوی اسفناج, چیا, دانه کاکائو و دانه کره. این است که چرا آن را به خوبی کار می کند. آن را می دهد موهای خود را همه چیز به آن نیاز دارد و هیچ چیز آن را نمی کند.

هر کس می داند که تابستان می تواند واقعی تلفات در مو خود را. میان خورشید های باطل اشعه و کلر از استخر یا شوري از اقیانوس نگه داشتن موهای خود را هیدراته است مهم تر از همیشه در این فصل است. بنابراین من گفتن شما در حال حاضر: صرف $36 در این ماسک مو. از آن خواهد شد بهترین مطلق زیبایی سرمایه گذاری شما را در تابستان امسال

فروشگاه BRIOGEO را آرام بود نوع رطوبت ابر ماسک در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن