Nite Ize رواناب ضد آب موارد خود را حفظ خواهد کرد دنده خشک

اخبار – Nite ایذه یک گجت شرکت در truest معنی واقعی کلمه. خود را کوچک اما همه کاره و بسیار مفید محصولات طیف وسی

توسط RECORDEJADID در 22 خرداد 1399

اخبار – Nite ایذه یک گجت شرکت در truest معنی واقعی کلمه. خود را کوچک اما همه کاره و بسیار مفید محصولات طیف وسیعی از انواع چراغ قوه برای گوشی و لوازم جانبی خود را به S-Biner بوش از دو قلاب carabiners که EDC طرفداران عشق. ما حتی بررسی کاملا چند از محصولات خود را. جسارت کمی از محصولات که آنها بیشتر شناخته شده و Nite ایذه نیز ارائه می دهد رواناب خط متنوع از ضد آب موارد برای حمل و محافظت از خود را کوچک ملزومات است.

رواناب خط شامل آرایه ای موثر از امکانات: دوام TPU ساخت و ساز با RF جوش داده شده درز; TRU پستی, خاموش, قفل ضد آب زیپ تکنولوژی; پاک کردن صفحه نمایش لمسی دوستانه مواد که حتی اجازه می دهد تا شما را به گرفتن عکس در زیر آب; ساخته شده در نقاط اتصال برای اتصال carabiners; و کاملا ضد آب و گرد و غبار (تست شده به IP67).

خط Nite Ize رواناب محصولات است به همان اندازه چشمگیر است و شامل موارد زیر است: تلفن کیسه, تلفن, مورد, قرص, مورد, کیف پول جیبی 3-1-1 کیسه بزک را کیسه کوچک و متوسط و بزرگ بسته بندی مکعب است. بیشتر در دسترس هستند در رنگ های مختلف. محدوده قیمت از $29.99 برای انتخابات ضد آب کیف پول به $54.99 و انتخابات بزرگ ضد آب بسته بندی مکعب. بازدید NiteIze.com یا آمازون برای اطلاعات بیشتر و یا سفارش.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de