هرگز رمزهای عبور خود را در این سرویس جریان ذخیره نکن، به گفته کارشناسان امنیتی

قوانین زیادی وجود دارد که وقتی به رمزهای عبور برای حساب های آنلاین شما می آید. کارشناسان فن آوری به شما خواهد

توسط RECORDEJADID در 19 مرداد 1399

قوانین زیادی وجود دارد که وقتی به رمزهای عبور برای حساب های آنلاین شما می آید. کارشناسان فن آوری به شما خواهد گفت که شما هرگز باید رمز عبور مشابه دو بار برای حساب های مختلف استفاده کنید - حتی تغییرات کمی از رمز عبور مشابه - و اینکه شما باید چیزی آسان به حدس زدن مانند تولد خود و یا نام حیوان خانگی استفاده کنید.

اما مشکل ایجاد رمزهای عبور قوی که حدس زدن آنها سخت است این است که می تواند برای ما سخت باشد که رمزهای عبور خودمان را به یاد داشته باشید.

راه جدید نابغه برای از بین بردن فلاش های داغ بدون هورمون

netflix streaming service password save security

خوشبختانه بسیاری از برنامه ها و حساب ها به ما این امکان را می دهند که رمزهای عبور مان را ذخیره کنیم تا هر بار که از یک دستگاه خاص وارد حساب شوید، رمز عبور برای شما وارد شده است. با این حال، این می تواند یک نگرانی امنیتی برای حساب های خاص.

netflix streaming service password save security

بسیاری از کارشناسان فن آوری می گویند که شما نباید رمز های عبور خود را برای همه حساب ها ذخیره کنید - و شما به خصوص باید یک رمز عبور برای یک حساب کاربری با یک شرکت بزرگ یا خدمات مانند Netflix ذخیره کنید.

netflix streaming service password save security

افرادی که در امنیت سایبر کار می کنند می گویند که شرکت های بزرگتر بیشتر احتمال هک شدن را دارد. و وقتی شرکت ها هک می شن، مقصرها معمولا ً بعد از اطلاعات شخصی افراد هستند. این می تواند حریم خصوصی شما را در معرض خطر جدی قرار دهد.

netflix streaming service password save security

Shutterstock

شما ممکن است آن را متوجه نیست، اما بسیاری از اطلاعات حساس قلاب به حساب سرویس جریان خود را که شما نمی خواهید هکرها به دست خود را در وجود دارد. مشترکین نت فلیکس اطلاعات خصوصی و مهمی مانند جزئیات پرداخت و آدرس های خانگی در حساب های خود ذخیره می کنند. بعلاوه، اگر از رمز عبور Netflix خود به عنوان رمز عبور خود برای حساب دیگری استفاده کنید، می تواند اطلاعات خصوصی بیشتری برای مصرف وجود داشته باشد.

از تمام خطرات اجتناب کنید و رمز عبور خود را در جایی ذخیره کنید که هک نشود: مغز شما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب