mōte فوق العاده باریک جیبی قرص ریز

CROWDFUNDING اخبار – اگر شما حمل تجویزی یا غیر تجویزی meds و دیگر اقلام کوچک را در جیب یا کیف پول روزانه, نگا

توسط RECORDEJADID در 30 خرداد 1399

CROWDFUNDING اخبار – اگر شما حمل تجویزی یا غیر تجویزی meds و دیگر اقلام کوچک را در جیب یا کیف پول روزانه, نگاهی به mōte که فقط راه اندازی یک کمپین Kickstarter. این یک نسخه به روز شده از سنتی قوطی حب دارو و غیره.

آنچه در آن است ؟

mōte است باریک مورد مدل دهید پس از سنتی قرص مورد با محفظه های متعدد و کوچک است به اندازه کافی به حتی جا به یک کیف پول.

چرا من آن را دوست دارم ؟

من دوست دارم mōte را slimness (حدود 7.5 میلی متر ضخامت) و اندازه (85 x 55 mm رد پا) و که در آن می تواند به راحتی به یک جیب برای EDC. اگر شما حمل prescription meds با شما روزانه mōte می تواند بسیار مفید باشد. اما حتی اگر شما نمی توانم تصور پر mōte با چیزهایی مانند نفس خوشبوکننده استامینوفن یا ایبوپروفن, قرص برای درد یا دردهای آنتی اسیدها یا سایر ضد meds و نگه داشتن آنها را در تمام سازمان و دستی. این هشت محفظه (4 بزرگتر از 4 کوچکتر) درب که نمادهای آنها را برای شناسایی آسان از مطالب خود را. mōte در دسترس خواهد بود در هر دو Moonpie (white پایگاه آیکون سفید و سیاه پلک) یا کلاغ سیاه (black پایه براق آیکون سیاه و سفید و سیاه کلاه).

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

این mōte مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 29 روز در جولای 18, 2020, و در حال حاضر در راه خود را به جلسه خود بودجه هدف از $20,000. تعهد بسته های شروع در $23 برای singlemōte و افزایش از وجود بسته به گزینه انتخاب شده است. پس از پایان مبارزات انتخاباتی دوره پاداش انتظار می رود برای شروع حمل و نقل در ماه سپتامبر سال 2020 است. بازدید از mōte کمپین سایت برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای تبدیل شدن به یک حامی.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن