MOFT لپ تاپ حمل آستین بررسی

نقد و بررسی – Multi-purpose محصولات نه تنها مفید تر اما آنها اغلب به شما صرفه جویی در پول است. من اغلب حرکت ل

توسط RECORDEJADID در 8 مرداد 1399

نقد و بررسی – Multi-purpose محصولات نه تنها مفید تر اما آنها اغلب به شما صرفه جویی در پول است. من اغلب حرکت لپ تاپ من از اتاق نشیمن من به دفتر من, بنابراین من می خواستم برای دیدن اگر MOFT حمل آستین را که امن تر و آسان تر است.

آنچه در آن است ؟

این MOFT حمل آستین لپ تاپ حمل آستین فراهم می کند که امنیت و حفاظت از آستین لپ تاپ های ارگونومی لپ تاپ ایستاده و حمل ملزومات یک کیسه ذخیره سازی.

چه چیزی در جعبه ؟

  • MOFT حمل آستین

طراحی و امکانات

این MOFT حمل آستین نه تنها محافظت از لپ تاپ خود را در حالی که شما در حال حمل و نقل آن, اما آن را نیز تبدیل به یک لپ تاپ ایستاده هنگامی که شما در رسیدن به جایی که شما در حال رفتن. موقعیت در دو زاویه – 15° 25° کامل را فراهم می کند زاویه بسته به شرایط محیط زیست خود را.

من 25° پیکربندی بسیار محکم و با کمال تعجب با ثبات است. 15° موقعیت نیز نسبتا جامد اما نه کاملا به عنوان به عنوان 25° پیکربندی. من نیازی زاویه برای تایپ کردن اما موقعیت مطرح شده قطعا کمک می کند تا به جای لپ تاپ صفحه نمایش در یک مطلب ارگونومی خوش ارتفاع.

15° موقعیت می تواند یک کمی آسان تر به راه اندازی, اما هنگامی که شما کشف کردن که چگونه از آن می رود آن است که بد نیست برای پیکربندی.

این ارتقا پارچه سازی منطقه کاملا هوشمندانه است. این می افزاید: تقریبا هیچ وزن اضافی و یا فله به حمل آستین اما گسترش به جا یک شارژر و ماوس یا موارد دیگر. هنگامی که آنها می گویند آن را تقریبا سحر و جادو آنها در حال شوخی نیست. فلپ همچنین امنیت بسیار خوبی با آهن ربا بنابراین وجود دارد هیچ حجیم جرقه بزند یا گل.

این MOFT حمل آستین همچنین دارای یک تقسیم که لپ تاپ خود را جدا از موارد ممکن است شما را در ذخیره سازی قابل ارتقا منطقه است. این همچنین شامل یک کسب و کار دارنده کارت حافظه در داخل.

ساخته شده از 100% گیاهی PU چرم مواد MOFT حمل آستین است سازگار با محیط زیست ضد آب بر خلاف حیوانات ، آن است که راحت به لمس و ضد خش است. این در دسترس است در شب سیاه, Oxford, آبی, Sienna قهوه ای و کلاسیک. این نیز موجود است در 3 اندازه.

چیزی که من دوست دارم

  • جامد در حالت ایستاده
  • ذخیره سازی قابل ارتقا
  • احساس می کند مانند چرم با کیفیت بالا

آنچه که من می خواهم تغییر

  • 15° موقعیت می تواند یک کمی آسان تر به راه اندازی

افکار نهایی

من کسی که در اطراف لپ تاپ من در این برای آینده قابل پیش بینی. من دوست دارم شیک و چند منظوره طراحی شده است. به نظر می رسد و احساس می کند بزرگ است.

قیمت: $44.00
که در آن به خرید: MOFT
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط MOFT.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن