Meghan Markle غمگین اخبار–ما را ویران کرد برای او!

Meghan Markle بود فقط bashed برای بودن "unmaternal" و "ساختگی" در رسانه های اجتماعی! نویسنده آمریکایی Emily Gi

توسط RECORDEJADID در 26 اردیبهشت 1399

Meghan Markle بود فقط bashed برای بودن "unmaternal" و "ساختگی" در رسانه های اجتماعی!

نویسنده آمریکایی Emily Giffin در زمان دوشس ساسکس به کار در Instagram پس از Markle ارسال شده یک ویدیو از خودش خواندن به مورچه. ما *شوکه شده* است که هر کسی فکر می کنم این یک ایده خوب است.

"چیزی قرض گرفته شده" نویسنده است که در حال حاضر رو به واکنش (به حق) پس از او به نام مگان را بر روی پلت فرم.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: این نیکوکار به اشتراک گذاشته از خودش مطلب "اردک! خرگوش!" با صدای بلند برای او با پرنس هری در اولین روز تولد. این ویدئو نوشته شده بود به Save The Children UK, Instagram صفحه به جمع آوری پول برای کودکان مبتلا به کروناویروس شیوع.

مشاهده این پست در Instagram

"اردک! خرگوش!" با مگان, دوشس ساسکس (و هری دوک ساسکس در پشت دوربین) خواندن به پسر خود مورچه برای تولد 1st. تولدت مبارک مورچه! . با تشکر از شما #DuchessMeghan برای کمک به ما برای افزایش فوری بودجه برای ما coronavirus درخواست مطلب "اردک! خرگوش" توسط @akrfoundation illustrated by @tlichtenheld (منتشر شده توسط @chroniclekidsbooks). . به عنوان جهان چنگ زدن با کروناویروس همه گیر زندگی کودکان در حال وارونه تبدیل شده است. با اهدای نجات با داستان شما می توانید از آسیب پذیر ترین خانواده ها در انگلستان و در سراسر جهان با کمک به ارائه آموزش های اولیه بسته سوپر مارکت کوپن ضروری آیتم های خانگی و حفاظت از ویروس. . لطفا اهدا امروز با مراجعه به وب سایت ما. لینک زیستی. . و یا شما می توانید متن داستان به 70008 به یک کمک مالی از £5. . با هم ما می تواند کمک به خانواده ها از این طریق دریافت کنید. . شما فقط می توانید کمک مالی از طریق متن از انگلستان تلفن همراه. شما صورتحساب £5 به علاوه نرخ استاندارد متن پیام. ما دریافت 100 درصد از کمک مالی خود را. توسط پیام کوتاه, داستان های شما توافق می کنید برای تماس در مورد جمع آوری کمک های مالی تجدید نظر, کمپین, حوادث و راه های دیگر برای حمایت از. شامل هیچ گوشی به انتخاب کردن از تماس. نمایش داده شد ؟ 02070126400. ما به عنوان خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی savethechildren.org.انگلستان/حریم خصوصی ذخیره صندوق حمایت از کودکان است که یک موسسه خیریه ثبت شده در انگلستان و ولز (213890) و اسکاتلند (SC039570) . #SaveWithStoriesUK #SaveWithStories #GrowingThroughThis

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Save The Children UK (@savechildrenuk) در

بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی. این پست به معنای واقعی کلمه بود برای جمع آوری پول برای موسسه خیریه اما Giffin به نظر می رسید به از دست ندهید همین نقطه است. این رمان در زمان هدف در Meghan تصمیم به قرار دادن خودش در تولد ادای احترام به جای فقط تیراندازی پسرش. WTF?!

Giffin ناودان 38 ساله در یک سخنرانی دراز وشدیداللحن بر روی پلت فرم. "تولدت مبارک مورچه. دور مگان [sic]" او نوشته شده بیش از یک صفحه نمایش با شتاب مگان شیرین vid. او همچنین اظهار نظر در یک Instagram حساب اختصاص داده شده به Sussexes نوشتن: "مقدس 'من اول است.'"

ادامه مطلب: Chris Pratt فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد ازدواج خود را به کاترین شوارتزنگر

ما حتی مطمئن نیستید که او چه معنی است. 1-ساله نمی تواند به عنوان خوانده شده به خود را, و آن را روشن از Instagram صفحه ای که موضوع از این سری است که بالغ مشاهیر خواندن کتاب های کودکان. دوشس ساسکس انجام دقیقا همان چیزی بود که انتظار می رود از او را برای جمع آوری کمک. به نقد او برای جلب توجه به خود در یک موسسه خیریه پست مجنون.

جای تعجب نیست که نویسنده پس از بازگشت به ردیابی و در حال حاضر به عذرخواهی برای او سخنرانی دراز وشدیداللحن. "روشن, من کاملا عاشق که او آمریکایی بود ازدواج به خانواده سلطنتی," Giffin گفت: پس از.

ادامه مطلب: Jennifer Lopez & Alex Rodriguez فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون & ما را ویران کرد

"به نظر می رسید فوق العاده شاد برای همه. من جشن عروسی خود را با میزبانی یک گردهمایی در اینجا در خانه من و ارسال بسیاری از عکس های. بیشتر من وحشت زده با هر گونه نشانه ای از نژاد پرستی علیه او."

aybe او را فکر می کنم قبل از او در پست های بعدی!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن