میغان مارکل را دوست دارد این کفش کتانی سوپر شیک در آمازون–دریافت آنها را در حالی که آنها زیر $40 و هنوز هم در سهام!

سبک میغان مارکلچیزی کمتر از نمادین نیست. مد 39 ساله ترکیبی کامل از کلاس و گاه به گاه است، و یکی از منگنه کمد ل

توسط RECORDEJADID در 7 شهریور 1399

سبک میغان مارکلچیزی کمتر از نمادین نیست.

مد 39 ساله ترکیبی کامل از کلاس و گاه به گاه است، و یکی از منگنه کمد لباس خود را کفش کتانی سفید است. به طور خاص، مارکل را دوست دارد Reebok'sک کتانی چرم کلاسیک در سفید. بازیگر کت و شلوار شده است در این کفش چند بار خال خال, و آنها را لهجه مناسب برای لباس های خود را هر بار, آوردن کل نگاه با هم در راحت ترین (و شیک) راه ممکن است. کفش کتانی سفید با همه چیز بروید–از مجموعه یوگا به لباس آفتاب–و می تواند یک لایه از سبک به تقریبا هر نگاه اضافه کنید.

به علاوه، دیگر A-listers، مانند آریانا گرانده، گیگی حدید، و پریانکا چوپرا، همه با پوشیدن Reeboks نیز دیده شده است، بنابراین مارکل قطعا در شرکت خوب است.

داوران هم نمی توانند به اندازه کافی از این کفش های کتانی دریافت کنند. یکی نوشت: «من این ها را در زمانی که جوان تر بودم داشتم و خیلی خوشحال بودم که آن ها را دوباره به سبک می دیدم. همه جا از سهام خارج شده بود بنابراین من آنها را در آمازون کردم. فوق العاده راحت و اجرا درست به اندازه. من عاشق مدرسه قدیمی من کلاسیک Reeboks!!"

دیگری گفت: این کفش ها را دوست داشته باش. بسیار راحت و خوب و گسترده, بنابراین بدون نیاز به شکستن [آنها] در. تنها کفش را دوست داشته باش.»

با توجه به آن، اگر شما می خواهید یک کفش کتانی راحت است که با همه چیز به معنای واقعی کلمه بروید، نگه داشتن خواندن آنها را در آمازون سفارش-با قیمت شروع در $33.11!

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

Princess Sneaker

Reebok زنان کفش کتانی شاهزاده خانم ($ 32.97)

Leather Sneaker

Reebok زنان کفش کتانی چرم کلاسیک ($ 33.10)

Leather Sneaker

Reebok زنان کفش کتانی چرم کلاسیک ($ 33.10)

Leather Sneaker

Reebok زنان کفش کتانی چرم کلاسیک ($ 33.10)

SheFinds دریافت کمیسیون برای خرید های انجام شده از طریق لینک در این.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de