مک دونالد فقط شگفت انگیز ترین تا کنون اعلام و ما در شوک هستیم!

مک دونالد اعلام کرد یک ابتکار جدید برای کمک به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان در طول COVID-19. فس

توسط RECORDEJADID در 14 اردیبهشت 1399

مک دونالد اعلام کرد یک ابتکار جدید برای کمک به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشت و درمان در طول COVID-19. فست فود های زنجیره ای معرفی کرده است "با تشکر از شما وعده های غذایی" برای کسانی که مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

از طریق مه 5 مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان (پلیس و آتش نشان و امدادگران) می توانید یک وعده غذایی رایگان در شرکت مک دونالد محل در سراسر کشور.

McDonald's meal

شاتر

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی آمده است: "با تشکر از شما وعده غذایی موجود در صبحانه, ناهار, یا, شام, قابلیت انتخاب, ساندویچ, نوشیدنی ها و سمت های کوچک معروف جهان, سیب زمینی سرخ کرده یا یک هش قهوه ای همراه با یک توجه داشته باشید از قدردانی. آن را در خدمت در مک دونالد یاد Happy Meal جعبه به امید آوردن یک لبخند همراه با غذا خوشمزه است."

McDonald's app

شاتر

آنها همچنین ارائه یک آرایه وسیعی از گزینه.

برای صبحانه آنها انتخاب یک تخم مرغ McMuffin® مرغ McGriddles® یا بیکن, تخم مرغ و پنیر و بیسکویت. هر یک همراه با هش قهوه ای و یک نوشیدنی خود را انتخاب (نوشابه و چای و یا قهوه داغ).

برای ناهار و شام آنها را انتخاب دوبل چیزبرگر, 6-قطعه Chicken McNuggets® یا فیله ماهی-O -®. هر یک همراه با سیب زمینی سرخ کرده و نوشیدنی خود را انتخاب.

McDonald's meal

شاتر

به منظور دریافت رایگان غذا مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان نشان می دهد کار خود را نشان و یا ID یا در مدرسه.

McDonald's

شاتر

نیز وجود دارد یک حد یک تشکر از شما وعده غذایی در هر روز برای هر مشتری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de