مک دونالد فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن اتاق ناهار خوری سیاست ما آنقدر شوکه شده!

هر کسی که به دنبال به جلو به ناهار خوری را در مک دونالد's دوباره در میان شیوع کروناویروس نیاز به کمی دیگر صبر

توسط RECORDEJADID در 19 تیر 1399

هر کسی که به دنبال به جلو به ناهار خوری را در مک دونالد's دوباره در میان شیوع کروناویروس نیاز به کمی دیگر صبر کنید!

فست فود های زنجیره ای فقط اعلام کرد که از آن خواهد شد تاخیر در بازگشایی خود را به اتاق ناهار خوری با توجه به افزایش coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده ما آنقدر شگفت زده شد که در آن آمده است به این.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

ادامه مطلب: مک دونالد فقط یک اطلاعیه و مردم در حال ناجور!

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای نگه داشتن موارد پایین در میان کشورهای بازگشایی کسب و کار و اماکن عمومی این شرکت نشان داد که آن را پمپاژ می شکند در برنامه پیش از باز کردن نشستن در تجربه ناهار خوری در هزاران مکان در سراسر کشور است.

جو Erlinger دونالد رئیس جمهور ایالات متحده و علامت Salebra های ملی Franchisee رهبری داد, اظهار داشت که "ما تابآوری تست خواهد شد دوباره" به عنوان "COVID-19 موارد در حال افزایش است—با 65 [درصد] افزایش عفونت های بیش از دو هفته گذشته. در آخرین هفت روز و 32 متحده شاهد افزایش موارد و این تعداد به نظر می رسد در حال رشد است." اوه!

ادامه مطلب: Costco فقط ساخته شده یک تغییر بزرگ به آن سیاست فروشگاه--مشتریان پس از جا در رفته!

این یک شکست غیر منتظره با توجه به اینکه این شرکت فقط در هفته گذشته اعلام کرد که این امر می تواند دوباره با اضافه کردن آیتم های منو که قطع شد با توجه به کوروناویروس.

وجود دارد یک نقطه روشن هر چند: تکرار تایید کرد که مک دونالد را دوباره امکان بازگشایی سه هفته جدول زمانی. در ارتباط باشید!

بیشتر بخوانید: شما هرگز حدس می زنم آنچه خارج شده بود و فقط انجام میدهد--مشتریان پس از جا در رفته!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب