مارتا استوارت به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–دیدن این عکس!

مارتا استوارت است که بیش از حد داغ–و این نه فقط به دلیل موج گرما! اینترنت است که در مورد به implode پس از زندگ

توسط RECORDEJADID در 9 مرداد 1399

مارتا استوارت است که بیش از حد داغ–و این نه فقط به دلیل موج گرما!

اینترنت است که در مورد به implode پس از زندگی گورو نشان داد سخت "تشنگی دام" در Instagram. چه حتی اتفاق می افتد??

مشاهده این پست در Instagram

من در همپتون است که به روی 89 درجه بعد! وقتی که من ساخته شده است استخر سی سال پیش از آن طراحی شده بود به عنوان کلر آزاد که ممکن است با یک بتن پایان-بدون رنگ - و از آن جا در یک فضای باریک بین خانه و اموال خط. من آن را فوق العاده عمیق برای غواصی و بدون بیرون زده مراحل بنابراین ما واقعا می تواند در مسابقه ظهر بدون هیچ گونه نگرانی در مورد موانع. بعد از این همه سال آن است که یک مکان سرگرم کننده برای شنا!!!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط مارتا استوارت (@marthastewart48) در

ادامه مطلب: میشل اوباما فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

اگر چه او در ژوئیه 20 پست به ظاهر مورد بالا در تابستان temps–"من در همپتون است که به روی 89 درجه روز!" 78 ساله زیر نویس عکس–طرفداران شد و سریع به سخن گفتن در شرجی در برخواهد داشت (کسانی که لب!) و چگونه اغوا کننده او نگاه کرد.

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

پیدا کردن

ادامه مطلب: تام هنکس فقط کاهش یافته است, این رشته بمب خود را در مورد وضعیت سلامت--ما خیلی شگفت زده کرد

او تا به حال برخی از گلم در Insta اما راستش ما هرگز دیده می شود نویسنده و میزبان این نگاه باور نکردنی در زندگی حرفه ای طولانی خود بر روی صفحه نمایش. ما باید آنچه او را داشتن!

بیشتر بخوانید: شما ممکن است بخواهید به خودتان را کنترل کنید قبل از شنیدن این, بزرگ, بمب, در مورد Ellen DeGeneres که درست کردم!

پست دهکدهای از دست آورد بیش از 230K دوست دارد و مارتا خودش به آن اعتراف شد و در واقع تشنگی دام. به عنوان به روز شده است و در حال حاضر ویژگی های یک دستور برای مارتا دستور خود برای "مارتا-ritas." شما یک دختر است که می تواند هر دو را انجام دهد!

ادامه مطلب: مارتا استوارت به نظر می رسد بسیار متفاوت در حال حاضر–آن را غیر واقعی!

نظر شد و سریع به اشاره است که مارتا مدل به عنوان یک دختر جوان و ما نباید در خواب DIY ملکه. به عنوان استوارت خودش خواهد گفت: "این یک چیز خوب است!"is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب