MagEasy برگ و بررسی هیئت مدیره – مغناطیسی سازمان های مدولار سیستم برای دفتر خود و ابزار

CROWDFUNDING, نقد و بررسی – من نوع از کسی که انجام می دهد و تمرکز بر بهترین زمانی که من در محل کار شسته و رفت

توسط RECORDEJADID در 15 اردیبهشت 1399

CROWDFUNDING, نقد و بررسی – من نوع از کسی که انجام می دهد و تمرکز بر بهترین زمانی که من در محل کار شسته و رفته و مرتب و تمام ابزار مورد نیاز در دسترس می باشد. با بسیاری از دفاتر رفتن برای باز کردن مفهوم حوزه های کاری به جای cubicles با یک میز و کابینت است که اختصاص داده شده به یک کارگر می توان آن را دشوار را به یک generic سطح صاف و احساس شخصی خود را در محل کار اجازه دهید به تنهایی به شما دسترسی آسان به کار خود دنده. که در آن چیزی شبیه به MagEasy می آید.

آنچه در آن است ؟

LHiDs MagEasy مدولار مغناطیسی سازماندهی کیت است که در حال حاضر به دنبال کمک های مالی در کیکاستارتر. وجود دارد که هیئت مدیره است که می افزاید: درست سازمان برای دفتر خود و ابزار و MagEasy برگ می رود که با شما به سازماندهی خود را بر روی بروید بهره وری دنده.

چرا من آن را دوست دارم ؟

من یک مکنده برای هر چیزی است که با استفاده از آهن ربا بنابراین MagEasy من برنده بیش از گرفتن بروید در این رابطه. اما پس از بازی با اولیه تولید کیت که آنها مرا فرستاده را امتحان کنید, من در بر داشت که من دوست داشتم MagEasy هیئت مدیره بسیار کمی. من دوست دارم که PU چرم هیئت مدیره همراه با 7 مغناطیسی برای دارندگان آیتم های کوچک مانند گیره کاغذ و pushpins و بزرگتر برای دارندگان موارد مانند earbuds قیچی و قلم و موارد حجیم. نکته جالب این است که کل هیئت مدیره برابر تخت برای ذخیره سازی آسان در یک کیسه و یا کشو هنگامی که آن را استفاده نمی شود. از جمله کوچک مغناطیسی جعبه.

اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر همراه PU leather Folio است A5 اندازه دارنده کاغذ است که شما می توانید به عنوان یک برنامه ریز. آن را حتی می آید با 40 ورق کاغذ پد است که شامل یک 2020/2021 تقویم ماهانه, planner, ورق, todo, صفحات, جلسه دقیقه صف کاغذ و شبکه مقاله. همراه با برگ 6 مغناطیسی دارندگان است که شما می توانید برای کارت های کسب و کار, کلیپ, قلم و مداد و بیشتر. حتی وجود دارد یک RFID مسدود کردن دارنده کارت اگر شما می خواهید به استفاده از برگ به عنوان یک کیف پول.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

این MagEasy مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 6/6/20 و آنها در حال حاضر پیشی گرفتن بودجه خود را هدف 1000$. شما می توانید قبل از سفارش یک MagEasy برگ و یا هیئت مدیره با شروع در $35. پس از MagEasy مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه جولای سال 2020 است. بازدید از صفحه کیکاستارتر برای تمام جزئیات.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن