مادول فقط ساخته شده این تغییر دیوانه وار به برنامه وفاداری آن–مشتریان هستند Freaking!

اگر شما در حال حاضر خودی Madewell نیست، شما می خواهید برای ثبت نام ASAP. نام تجاری فقط به برنامه وفاداری خود ر

توسط RECORDEJADID در 7 شهریور 1399

اگر شما در حال حاضر خودی Madewell نیست، شما می خواهید برای ثبت نام ASAP. نام تجاری فقط به برنامه وفاداری خود را ارتقاء عمده، و آن را حتی آسان تر برای ما برای دریافت perks فقط از خرید برخی از سبک های مورد علاقه ما است. اوه، و اشاره کرديم که ملحق شدن آزاده؟

جدید ، بهتر از همیشه مادول خودی برنامه در حال حاضر شامل امتیاز -- و شما 1 نقطه برای هر $ 1 شما صرف یا آنلاین و یا در فروشگاه Madewell. هنگامی که شما درآمد 250 امتیاز، شما پاداش 10 دلار برای خرید بعدی خود را دریافت کنید. همه اعضا دریافت حمل و نقل رایگان، و گزینه های شخصی سازی رایگان برای چرم و جین.

اما صبر کنید -- بیشتر وجود دارد! خودی ها دسترسی زود هنگام به تمام آخرین قطره، از محصولات جدید و lookbooks به collabs شگفت انگیز است. هنوز به ذکر است هدایای تولد مادول می فرستد اعضای خود را هر سال.

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

madewell insider loyalty program new rewards points

ما اشاره کرد 1 نقطه شما در هر 1 دلار صرف شده است ، اما بهتر می شود. شما 2x امتیاز در تمام شلوار جین. انگار به دليل دييلي براي خريد دنيم مادول احتياج داشتيم شما همچنین می توانید همینگ رایگان در شلوار جین خود را حق از نام تجاری اگر شما یک عضو دریافت کنید!

madewell insider loyalty program new rewards points

جدید (و impeccably بهبود یافته) برنامه وفاداری Madewell نیز بر روی یک سیستم tiered کار می کند. همه شروع می شود به عنوان خودی، و سپس شما تبدیل به یک ستاره هنگامی که شما 500 دلار صرف، و در نهایت آیکون پس از صرف 1،000 دلار است. هر چي بالاتر بري، بيشتر ميشي. که اساسا به معنای صرف بیشتر = دریافت بیشتر است.

هر می شود حمل و نقل رایگان، اما ستاره ها و آیکون حمل و نقل تسریع رایگان دریافت کنید. این ردیف نیز دسترسی به منحصر به فرد سه نقطه روز برای کسب پاداش حتی بیشتر - و یک خط تلفن دربان اختصاص داده شده، چرا که همه ما می دانیم که چقدر کمک خرید ما می خواهیم زمانی که ما در حال صرف اغلب.

Shutterstock

اساسا، ما برنامه جدید Madewell Insider را به عنوان یک برد-برد می بینیم. خرید برای ما سبک های افسانه ای و پاداش های مطلوب به دست می آورد، بنابراین ما می خواهیم به خرید ادامه خواهیم داد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de