اعلام دلخراش لوری Loughlin -ما این آمدن در همه را نمی بینند!

احکام زندان برای بازیگر نقش لوری Loughlin و شوهرش Mossimo Giannulli در رسوایی پذیرش کالج هستند - و تیم جفت آنه

توسط RECORDEJADID در 3 شهریور 1399

احکام زندان برای بازیگر نقش لوری Loughlin و شوهرش Mossimo Giannulli در رسوایی پذیرش کالج هستند - و تیم جفت آنها را "ویرانگر!"

لوری ۲ ماه حکم زندان دریافت کرد در حالی که جیانولی ۵ ماه دریافت کرد. در اینجا همه چیز ما در مورد تصمیم قاضی می دانیم، و آنچه لوری *در نهایت* گفتن در مورد گناه خود را در مورد مورد:

The *Best Black Leggings Are On Sale Right Now

ادامه مطلب: این راز بزرگ در مورد امور مالی لوری Loughlin فقط کردم

متهمان سرشناس این رسوایی، لوری لافلین بازیگر "فول هاوس" شوهر طراح مد او موسیمو جیانولی، سرانجام به خاطر نقششان در رشوه دادن به دانشگاه معتبر کالیفرنیای جنوبی برای پذیرش دو دخترشان اولیویا جید و ایزابلا محکوم شدند.

پس از قاضی ناتانیل ام گورتون احکام را صادر کرد، که در راستای شرایط معاملات دادخواست بود که این زوج ماه ها پیش ارائه شدند، لافلین در حالی که به خاطر دخالتش در کلاهبرداری عذرخواهی می کرد، اشک های زوم را مجبور کرد.

ادامه مطلب: شما ممکن است نیاز به نشستن قبل از خواندن آخرین اخبار در مورد پرونده دادگاه لوری Loughlin

لافلین گفت: من تصمیم افتضاح گرفتم. «من همراه با طرحی رفتم تا به دخترانم مزیت ناعادلانه ای در روند پذیرش کالج بدهم و با این کار شهودم را نادیده گرفتم و به خودم اجازه دادم که از قطب نمای اخلاقی ام تاب بیایم. من ایمان زیادی به خدا دارم و به رستگاری اعتقاد دارم و هر کاری در توانم است انجام خواهم داد تا خودم را رستگاری کنم و از این تجربه به عنوان کاتالیزور برای انجام خوب استفاده کنم.»

وکیل او BJ Trach گفت که او "عمیقا متاسفم" برای اقدامات خود و توصیف "ویرانگر" تاثیر اتهامات عنوان شده در حرفه خود داشته اند.

ادامه مطلب: این راز بزرگ در مورد ازدواج لوری Loughlin فقط خارج شد

او می گوید: «لوری حرفه بازیگری را که ۴۰ سال را صرف ساخت آن کرد از دست داد.» او گفت که اقدامات او «کاملاً خارج از شخصیت» برای کسی است که هست. همممممممممممممممممممممممممممممtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de