Logitech G G923 مسابقه چرخ و پدال -- تجربه مسابقه ای بعدی جنس برای ایکس باکس / پلی استیشن / کامپیوتر

اخبار – لاجیتک جدید G G923 مسابقه چرخ و پدال به نظر می شود ارتقاء عمده بیش از قبلی شبیه ساز خود را درجه لوازم

توسط RECORDEJADID در 19 مرداد 1399

اخبار لاجیتک جدید G G923 مسابقه چرخ و پدال به نظر می شود ارتقاء عمده بیش از قبلی شبیه ساز خود را درجه لوازم جانبی.  چرخ های قبلی (از جمله عالی Logitech G27 که من برای سال ها برای رالی استفاده می شود / F1 /GT / مسابقه سرگرمی) تا به حال خوب بازخورد نیروی rumbly ، اما این مدل جدید وعده رئالیسم در سطح بعدی از نظر بازخورد به راننده و همچنین به عنوان اصلاح و بهبود در سراسر هیئت مدیره.

این چیست?

G G923 مسابقه چرخ و پدال مسابقه / فرمان لوازم جانبی برای ایکس باکس، پلی استیشن، و یا بازی های کامپیوتری است.  است با کیفیت بالا چرخ مسابقه وجود دارد، و 3- پدال واحد طبقه.  همه این ها از طریق USB به کنسول بازی یا PC متصل می شود.  Logitech کنترل های اضافی به چرخ مسابقه خود اضافه کرده است، از جمله شماره گیری چرخشی برای کوک کردن چیزهای مختلف بسته به بازی.

2 نسخه تقریبا مشابه از چرخ مسابقه وجود دارد: یکی با دکمه های کنترل سبک ایکس باکس, و دیگری با کنترل سبک پلی استیشن. طراحی شامل فلز و چرم وگان است، و اگر چیزی شبیه مدل های گذشته آنها باشد مانند یک تانک ساخته خواهد شد.

چرا من علاقه مند؟

من واقعا لذت می برد چرخ مسابقه قبلی Logitech ، آنها را به سطح واقع گرایی و سرگرم کننده به بازی های مسابقه ای مختلف من هر از چند وقت به زمان بازی آورده است.  به نظر می رسد آنها عناصری را که دوست دارم نگه داشته اند، در حالی که بهبود بیشتر چیزهایی که من می خواهم بهبود یافته است.

نیروی بازخورد (آنها آن را "TRUEFORCE") شامل یک موتور الکتریکی در داخل چرخ است که می تواند بازخورد دقیق به کاربر می دهد.  سنگ قبر احساس متفاوت از آسفالت، و از دست دادن ناگهانی مقاومت می تواند به شما بگوید که شما کشش از دست رفته قبل از چشم خود را ثبت نام ماشین شروع به چرخش.  نسخه های قدیمی این بازخورد نیرو عالی بودند، بنابراین من هیجان زده می بینم که چقدر آن را در طول سال ها ارتقا داده اند.

من مشتاقانه منتظر اجرای این را از طریق این سرعت، من یک بررسی کامل در اینجا به زودی ارسال!

از کجا می توانم اطلاعات بیشتر پیدا کنم؟

لاجیتک GG923 مسابقه چرخ و پدال برای پیش سفارش در حال حاضر در وب سایت Logitech در دسترس هستند، که در آن شما همچنین می توانید مشخصات و اطلاعات بیشتر را پیدا کنید.  قیمت پیش از سفارش 399.99 دلار با حمل و نقل رایگان به ایالات متحده است.

پشتیبانی از ابزارک : منابع اصلی درآمد Gadgeteer تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مانند این یکی است. اگرچه ممکن است غرامت دریافت کنیم، اما همیشه نظرات صادقانه خود را درباره تجربیاتمان با هر محصول ارائه می کنیم.
88801100011088اخبار – لاجیتک جدید G923 مسابقه چرخ و پدال نگاه به ارتقاء عمده بیش از قبلی شبیه ساز خود را درجه لوازم جانبی.  چرخ های قبلی (از جمله عالی Logitech G27 که من برای سال ها برای رالی استفاده می شود / F1 /GT / مسابقه سرگرمی) تا به حال خوب بازخورد نیروی rumbly ، اما این مدل جدید وعده رئالیسم در سطح بعدی از نظر بازخورد به ...

Logitech G G923 مسابقه چرخ و پدال -- تجربه مسابقه ای نسل بعدی برای ایکس باکس / پلی استیشن / کامپیوتر ادامه

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب