Levoit کلاسیک 200 التراسونیک سرد غبار مرطوب کننده بررسی

نقد و بررسی – ویسکانسین زمستان ها به شدت سرد با باد لرز زیر صفر و برف به اندازه کافی برای دفن یک خرس قطبی. با

توسط RECORDEJADID در 17 خرداد 1399

نقد و بررسی – ویسکانسین زمستان ها به شدت سرد با باد لرز زیر صفر و برف به اندازه کافی برای دفن یک خرس قطبی. با عدم وجود رطوبت در هوا پوست خود را خشک و chapped. یکی از بهترین راه ها برای کمک به کاهش خشکی پوست ترک خورده در زمستان است که به افزایش رطوبت. Levoit کلاسیک 200 التراسونیک غبار سرد دستگاه بخور آیا این کار کاملا با آب مخزن و عملیات آرام آن را باید برای هر شب سرد زمستان.

آنچه در آن است ؟

این Levoit کلاسیک 200 التراسونیک سرد غبار مرطوب کننده براق, مدرن, مرطوب کننده است که دو برابر به عنوان یک روغن منتشر کننده.

چه چیزی در جعبه ؟

 • Levoit کلاسیک 200 التراسونیک سرد غبار دستگاه های مرطوب کننده
 • تمیز کردن برس های ذخیره شده در پایه مرطوب کننده
 • سه عطر پد – یکی نصب شده به همراه دو extras
 • کتابچه راهنمای کاربر

مشخصات سخت افزاری

 • منبع تغذیه: AC 120V 60Hz
 • ظرفیت مخزن آب: 1.05 گال / 4 L
 • محصول ابعاد: 14 × 8 × 6 در
 • وزن محصول: 3.5 lb
 • زمزمه-عملکرد بی صدا: کمتر از 30 dB
 • زمان اجرا: تا 40 ساعت در پایین ترین تنظیمات
 • برد موثر: 285-376 ft2 / 24-35 m2

طراحی و امکانات

مخزن آب است که فوق العاده آسان برای پر کردن یک پیچ و تاب و کفش, فلیپ فلاپ.

بالای دستگاه های مرطوب کننده می آید به افشای غبار خروجی لوله و ساخته شده است در رسیدگی به حمل مخزن. آن را نیز فراهم می کند یک سطح صاف به مجموعه ای از مخزن پایین در حالی که جایگزینی.

این ابزار دارای سه عامل سطح پایین و متوسط و بالا است. لمس کردن نماد قدرت در مقابل هنگامی که آن را به پایین ترین تنظیمات آن را لمس دوباره افزایش سطح. اگر مرطوب کننده است که در حال حاضر در یک تماس را نشان می دهد وضعیت فعلی در حالی که یک ثانیه لمس را تغییر سطح. هر سطح نشان داده شده است رنگ نور آبی کم است, پرتقال متوسط است و بنفش بالا است. چشمک زدن چراغ قرمز نشان می دهد که مخزن خالی است. شاخص نور را خاموش خواهد شد بعد از 30 ثانیه که من دوست دارم پس از من به طور معمول اجرا به دستگاه های مرطوب کننده در شب در اتاق خواب.

عملیاتی صدای دستگاه بخور ساکت است حتی در بالاترین تنظیمات آن را غیر ممکن بود برای شنیدن آن را بیشتر از یک زن و شوهر از فوت دور. حتی در بالاترین تنظیمات من شنیده ام هرگز هر گونه حباب هوا و یا gurgling به عنوان مخزن خشک به پایه.

یک و نیم گالن مخزن می تواند در هر نقطه از یک شب تا 40 دقیقه بسته به تنظیم. که من پیدا کردم در بالا تنظیم مخزن خواهد بود خالی بعد از یک شب. در حال اجرا بر روی متوسط تنظیم مخزن خواهد گذشته کمی طولانی تر اما در مورد همان است که در بالا تنظیم فقط یک شب. این محیط کم بود که قابل توجه ترین مستمر در اجرا آن را به عنوان اجرای 40 ساعت قبل از نیاز به پر شود.

هنگامی که مخزن خالی اجرا می شود شاخص نور چشمک زن قرمز و مرطوب کننده به طور خودکار خاموش خود را خاموش کنید. هنگامی که مخزن پر آن را به طور خودکار رزومه عملیات در همان سطح به عنوان قبل از.

غبار خروجی از دستگاه های مرطوب کننده است فقط بخار. منطقه اطراف دستگاه بخور بود هنوز خشک پس از 40 ساعت به طور مداوم استفاده کنید. دیگر رطوبت ساز من استفاده می شود در گذشته خواهد ترک منطقه در اطراف آن را مرطوب است.

پس از در حال اجرا به دستگاه های مرطوب کننده هر شب حدود یک ماه من تا به حال هیچ موضوع را با هر مقیاس آب سخت ساخت تا در دستگاه های مرطوب کننده. من با استفاده از اسمز معکوس فیلتر آب در مخزن بدون هیچ گونه مواد افزودنی دیگر من منبع آب است و پس از آن ممکن است متفاوت باشد در شهرستان خود.

آروماتراپی روغن سینی واقع شده است و در پشت دستگاه های مرطوب کننده. شما فقط فشار بر روی سینی آن را باز کنید و دسترسی عطر پد. من فوق العاده هیجان زده به سعی کنید از آروماتراپی از ویژگی های اما من در بر داشت که بوی از بین می رود به سرعت پس از اضافه کردن آن را به سینی. من تا به حال آغاز شده محافظه کارانه تنها با استفاده از چند قطره از اسانس اما به پایان رسید تا نیاز به استفاده از 30 تا 40 قطره در سفارش به بوی هر چیزی در همه. در ابتدا من فکر کردم از عطر پد با نام تجاری جدید بود آن نیاز به اشباع به منظور آن را به منتشر درست هنگامی که پد اشباع شده بود از استفاده روزانه رایحه هنوز هم به سختی قابل توجه زمانی که دستگاه های مرطوب کننده برای اولین بار روشن شده و ناپدید شد در عرض چند دقیقه.

چیزی که من دوست دارم

 • فوق العاده آسان عملیات
 • به طور کامل خاموش در حالی که در حال اجرا
 • فوق العاده زیبا غبار خروجی
 • هیچ نور محیط

آنچه که من می خواهم تغییر

 • بهبود آروماتراپی روغن منتشر کننده

افکار نهایی

بزرگ مخزن در سکوت و بدون محیط در حال اجرا چراغ من برنده بیش از این دستگاه های مرطوب کننده. در حالی که آروماتراپی ویژگی بسیار underwhelming مهم است به یاد داشته باشید آن است که یک مرطوب کننده برای اولین بار و یک منتشر و دوم. آن را به دست آورده است دائمی نقطه در اتاق خواب من.

قیمت: $39.99
که در آن به خرید: Levoit و آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Levoit.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن