Lectrify BlackPods 2 TWS از earbuds بررسی

نقد و بررسی – هیچ سوالی وجود دارد که اپل آمار آن را از پارک با Airpods. آن را نیز بسیار امن شرط می بندم که آنه

توسط RECORDEJADID در 16 اردیبهشت 1399


نقد و بررسی – هیچ سوالی وجود دارد که اپل آمار آن را از پارک با Airpods. آن را نیز بسیار امن شرط می بندم که آنها تعداد زیادی از درخواست ها برای نسخه های سیاه و سفید. خوب اگر که خط خود را از تفکر شما باید بررسی کنید BlackPods 2 از Lectrify. بیایید پرش به سمت راست به نقد و بررسی به دلیل وجود مقدار زیادی برای یادگیری در مورد.

آنچه در آن است ؟

سیاه غلاف 2 یک جفت کاملا بی سیم از earbuds کامل خود شارژ مورد است که شامل یک ساخته شده در باتری.

چه چیزی در جعبه ؟

 • BlackPods شارژ مورد
 • BlackPods 2 L&R گوشی (حمل داخل شارژ مورد
 • کابل شارژ (USB-A به رعد و برق) کابل
 • آموزش راهنمای

مشخصات سخت افزاری

قدرت: DC 5V ورودی از طریق USB شامل کابل رعد و برق
باتری: 3.7 V, 50mAh
زمان صحبت کردن: 2-3 ساعت
زمان شارژ: 40-50 دقیقه
پروفایل های پشتیبانی شده: HSP/HFP//A2DP/AVRCP
حساسیت: 120db
پاسخ فرکانس: 20-20,000 هرتز
امپدانس: 32Ω

طراحی و امکانات

بصری BlackPods 2 در حال نگاه رینگر مرده به Airpods به جز برای این واقعیت است که آنها می آیند در مات سیاه رنگ به شما می خواستم از اپل در تمام طول. (نسل اول اپل Airpods نشان داده شده در پایین سمت چپ.)

هر دو مورد و غلاف خود را از یک نرم لمسی پوشش ابریشمی احساس.

مورد اتهام با رعد و برق شامل کابل و غلاف شارژ خواهد شد هر زمان که آنها در مورد ارائه باتری داخلی دارای یک مسئول و یا به برق وصل است.

وجود یک LED در جلو که چراغ تا اگر درب باز می شود و یا مورد اول این است که متصل به قدرت است. این یک تغییر خوب از اصلی اپل Airpods که در آن تنها رهبری بود که در داخل مورد بین غلاف. این BlackPods خود را به نگاه دقیقا مانند Airpods و حتی مناسب در اپل شارژ مورد (اگر چه آنها نمی باشد).

در بالا شما می توانید ببینید خوب مش حفاظت از راننده های صوتی در گوشی و همان مش حفاظت از میکروفون در پایین هر بازو و همچنین تقسیم تماس با حلقه که دسته شارژ در حالی که در مورد.

BlackPods 2 در دسترس هستند در هر دو مات سیاه و سفید (در بالا نشان داده شده) و یا سفید براق (دومی احساس مانند آن را ممکن است باعث شود برخی از سردرگمی... براق سفید BlackPods...).

راه اندازی

همانطور که با هر محصول الکترونیکی شما باید اتصال کابل شارژ و رسیدن به یک شارژ کامل قبل از استفاده از اولین بار.

وقتی که آن زمان برای اولین بار با استفاده از باز مورد درب خود را با تلفن و یا قرص خود را در این نزدیکی هست. شما ببینید یک پاپ تا درخواست شما برای اتصال. پس از تایید این دستور شما را به نگه داشتن دکمه در پشت این پرونده و سپس به طور خودکار متصل می شود.

یک بار متصل به آن را نشان می دهد وضعیت باتری هر دو غلاف و شارژ مورد. در این مورد دختر من در حال حاضر زوج آنها را به تلفن خود را به طوری که نام او به آنها داده بود تا ظهور و پس از جفت شدن.

آنها در حال حاضر آماده برای استفاده, اما شما می خواهید سر خود را به تنظیمات بلوتوث برای غلاف و سفارشی کردن یک زن و شوهر از چیزهایی است.

 1. نام آنها را به چیزی سرگرم کننده
 2. را انتخاب کنید یک تابع برای دکمه سمت چپ دو بار ضربه بزنید
 3. را انتخاب کنید یک تابع برای حق دو شیر
 4. تصمیم به استفاده از خودکار گوش تشخیص یا نه
 5. تنظیم حساسیت میکروفون

در اینجا چیزی است که کسانی که به صفحه نمایش نگاه مانند از جمله یک ضربه تند وشدید زدن سمت راست از روی صفحه نمایش که در آن شما می توانید ببینید که میزان باتری را نشان می دهد در آی فون را به مرکز کنترل.

آنها همچنین اتصال به دستگاه های آندروید فقط خوب است. فقط سر به تنظیمات بلوتوث بر روی دستگاه شما و پاپ باز BlackPods مورد درب برگزاری آن را به گوشی خود را.

عملکرد

خوب. آنچه شما باید بدانید در مورد BlackPods 2?

اگر اپل earpods (سیمی آنهایی که با آی فون خود را) و یا (غیر حرفه ای) Airpods مناسب گوش خود را پس از آن هیچ ترس! مناسب این است که در تاریخ همتراز و نرم لمسی به پایان برسد در واقع ممکن است کمک مناسب و احساس می کنم کمی.

در صورتی که مناسب بدون رفتن برای شما و سپس این غیر استارتر. این در واقع کمی از یک سه گانه whammy در آن صورت به عنوان آنها را از گوش خود را و یا حرکت آنها را ظروف سرباز یا مسافر با خودکار گوش تشخیص به عنوان یک نتیجه و کیفیت صدا نیز رسید. من خریداری شده اصلی Airpods چندی پس از راه اندازی و به پایان رسید تا آنها را به پسرم چرا که آنها فقط نمی خواهد بماند در گوش من.

که گفت: BlackPods به نظر می رسد به ماندن در گوش من کمی بهتر است و من فکر می کنم آن را مات نرم لمسی به پایان برسد. این قطعا کمک خواهد کرد که به اندازه کافی اگر من سعی کردم به انجام کاری فعال است, اما, برای دفتر کار (به یاد داشته باشید که؟) یا قدم زدن در آنها اقامت قرار داده و به اندازه کافی.

جفت بزرگ در راه اندازی اولیه متحرک با استفاده از یو پی اس های پاپ و همه چیز. آنها همچنین پشتیبانی از دستگاه های متعدد. جفت شدن به 2 دستگاه شامل قطع و فشار دادن و نگه داشتن دکمه در پشت این مورد به جفت با منبع جدید. در کل تا زمانی که شما قطع برق خاموش و یا ترک طیف وسیعی از اولین منبع شما هیچ مسئله انتخاب BlackPods 2 در دستگاه شما قبلا زوج به. من قادر به جفت آی فون ، iPad و MacBook Pro و بدون موضوع است. شایان ذکر است که آنها را به اتصال به دو منبع به طور همزمان و نه است وجود دارد یک handoff را فعال کنید که در آن شما فقط می توانید با کلیک بر روی اتصال در دستگاه بعدی بدون قطع منبع قبلی.

یکی از بهترین چیزها در مورد BlackPods 2 مورد باتری. این فوق العاده, فاکتور فرم کوچک است که متناسب به راحتی در جیب شما. هر زمان غلاف هستند در مورد آنها در حال شارژ. Lectrify متحده 2-3 ساعت مداوم پخش است که مطابق آنچه که من در بر داشت در طول بررسی دوره است. این نادر است که شما می خواهید اجرا غلاف خود را از باتری مگر اینکه شما marathoning آنها را در یک پرواز یا اتوبوس. سریع از روی لئامت دادن در مورد اتهامات آنها را به سرعت. شما همچنین می توانید حذف یک غلاف به اتهام و سپس مبادله.

به عنوان با Airpods وجود ندارد فیزیکی کنترل برای تنظیم حجم را لمس کنید و یا در غیر این صورت. شما در حال محدود به درخواست سیری به حجم بالا/پایین و یا با استفاده از تلفن خود را به تنظیمات. هر دو دختر من و من در بر داشت لمسی کنترل می شود که فقط... حساس. یکی از سمت چپ بود و تا حدودی قابل اعتماد, اما ما بارها و بارها تا به حال مشکل با یک حق بودن غیر پاسخگو است. به اندازه کافی جالب توجه آنها هر دو کار بهتر است با یک فشار به جای دو بار ضربه بزنید و کار بیشتر قابل اعتماد اگر فشرده به عنوان اینکه شما هل دادن آنها را عمیق تر به گوش خود را. اگر شما به طور فعال با استفاده از تلفن خود را برای همه کنترل به هر حال من می خواهم پیشنهاد کرده اند که شما فقط خاموش کردن تمام لمسی, قابلیت, اما کسانی که کنترل های لمسی در ادامه به عملکرد حتی پس از تبدیل آنها را در پانل تنظیمات. سفر بازگشت به شارژ مورد کمک نمی کند یا نه. پس... من امیدوارم که شما مانند کنترل های لمسی.

گوش دادن به موسیقی و یا صوتی از یک ویدیو را صاف بود و صدا بهتر از من انتظار می رود با توجه به فقدان مهر و موم. وجود دارد یک مقدار عادلانه از پاسخ باس و راستش بزرگترین مشکل من این بود اگر من نیاز به تنظیم مناسب در گوش من آن را به ناچار متوقف شد پخش نیاز به شیر دیگری به راه اندازی مجدد. آزار دهنده است.

یکی دیگر از اطلاعات شما. باز کردن پرونده و قرار دادن غلاف به گوش خود را به طور خودکار شروع می شود موسیقی شما قبلا گوش دادن به حتی اگر شما را متوقف و آن را قبل از قرار دادن آنها را دور. بهترین شانس برای ترک برنامه موسیقی اگر که چگونه شما آنها را می خواهید به کار می کنند.

میکروفون با کیفیت به نظر می رسید به اندازه کافی خوب در چند Facetime و زوم تماس. آن را به بهتر اختصاصی دسکتاپ میکروفن اما آن کار انجام می شود.

این پاپ تا گاهی اوقات به نظر می رسد که باز کردم این مورد به استفاده از BlackPods. آن را در اینجا نشان داده شده بر روی iPad Pro, اما آن را نمی خواهد همیشه نشان می دهد و من نمی توانستم بفهمم که چگونه آن را به نظر می رسد یا نه. عجیب و غریب.

در حالی که جفت به نظر می رسید نیاز به راه اندازی در هر دستگاه در یک زمان اگر شما به آنها را حذف کنید از یک دستگاه اپل آن را به شما اجازه می دانم که شما در مورد به حذف آنها را از تمام دستگاه های خود را.

تاپیک, راه اندازی, صدای سنج ایجاد کردن در زمانی که آنها برای اولین بار از اتصال است که انتظار می رود, اما من شروع به گرفتن مکث و سپس سنج بارها و بارها. معلوم اتوماتیک گوش تشخیص بود خواندن سر من حرکت به عنوان یک غلاف حذف. من به معنای واقعی کلمه قادر به نوبه خود سر من به دنبال بیش از شانه چپ من و موسیقی خواهد مکث و بازگشت به نگاه به جلو و آن را شروع دوباره. من این تایید با خاموش کردن گوش, تشخیص و مشکل رفت. این یک بد شانسی به دلیل توقف خودکار عملکرد نیز از بین می رود با این تنظیمات تغییر کرده است.

چیزی که من دوست دارم

 • مات سیاه و سفید!
 • قیمت عالی
 • خوب عملکرد صدا (اگر آنها مناسب)

آنچه که من می خواهم تغییر

 • بهتر است کنترل های لمسی و یا در حالت ایده آل دکمه های فیزیکی
 • فعال کردن بهتر handoff بین دستگاه بدون نیاز به قطع اول
 • نیاز به تنظیم حساسیت اتوماتیک گوش تشخیص

افکار نهایی

بیشتر من استفاده BlackPods 2 سخت تر از این بند آخر شد برای نوشتن. اگر آن "earpod" شکل با این نسخهها کار برای شما این ممکن است یک گزینه بودجه و امیدوارم با بهبود گوش مناسب در گوش خود را, برخی از قابلیت های دیگر می آیند به بازی برگشت. وجود دارد بیش از چند خصلت/نارضایتی به کار در اطراف در غیر این صورت. اگر شما نیاز به یک "غیر earpod" مناسب شما بهتر است چک کردن Lectrify جدید BlackPods نرم افزار مدل.

قیمت: $44.95 (به طور معمول $60)
که در آن به خرید: Lectrify BlackPods 2
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Lectrify

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن