کاوشگر Torrey آیفون SE مورد بررسی

نقد و بررسی – دختر من به طور معمول شده است و گیرنده از هر آی فون من نقل مکان کرد و در از. آن را به خوبی کار م

توسط RECORDEJADID در 24 تیر 1399

نقد و بررسی – دختر من به طور معمول شده است و گیرنده از هر آی فون من نقل مکان کرد و در از. آن را به خوبی کار می کرد به طور کلی تا زمانی که یکی از آخرین که یک خط سبز در سمت چپ صفحه نمایش پس از یک قطره. چند قطره بیشتر و در نهایت داد و ما تصمیم به گرفتن یک آی فون جدید SE. بخشی از معامله است که پرونده او تا به حال یک راحتي. که نیاز دریافت شد مانند توزیع بازداشت و یا مبتنی اما او با بی میلی موافقت کرد. کاوشگر را Torrey مورد شبیه یک گزینه مناسب... نسبتا باریک اما محافظ بیش از حد مردانه و رنگ های زیبا. در اینجا چگونه آن کار می کرد.

آنچه در آن است ؟

این Torrey مورد از کاوشگر نیمه نرم اما محافظ مورد برای آی فون SE (2nd Gen) است که آسان برای نصب.

چه چیزی در جعبه ؟

  • Torrey مورد
  • راحتي

مشخصات سخت افزاری

سازگاری: متناسب با آی فون SE (2nd Gen) و همچنین آیفون 6, 7 و 8 انواع
مواد: TPU خارجی با Thermoline درونی و لایه عایق در دماهای بسیار پایین
حفاظت: قطره تا 10 ft.

طراحی و امکانات

این Torrey مورد محافظت از همه طرف از تلفن خود را با دوام و انعطاف پذیر TPU مواد.

همه دکمه ها با پوشش خوب را فشار دهید-از طریق احساس می کنید در حالی که سوئیچ رینگر بلندگو و پورت شارژ خوب دسترسی داشته باشید.

داخل مورد یک ماده ای به نام Thermoline کمک می کند که برای عایق کردن گوشی از دماهای بسیار پایین.

عقب مورد یک پیوست نقطه شامل راحتي است که مچ دست, طول, آبی تیره رنگ با بازتاب نقره در سراسر. یک آنودایز آبی کشویی اجازه می دهد تا شما کاری که با سهولت در اطراف مچ دست برای امنیت زمانی که مورد نیاز است.

راه اندازی

گذشته از از بین بردن یک زمان مورد شما را در قرار دادن گوشه سمت چپ بالای گوشی خود را به صورت و مطبوعات در اطراف لبه ها را نصب کنید. اگر شما می خواهید برای نصب راحتي شما نیاز به موضوع کوچک پیوست حلقه را از طریق شکاف در پشت این پرونده قبل از نصب روی گوشی.

عملکرد

چقدر وجود دارد برای گفتن در مورد یک مورد ؟ خیلی بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم بسته به اینکه چگونه به خوبی از آن طراحی و ساخته شده است.

این Torrey مورد خوب خشک به آن احساس; صاف اما لغزنده است. مواد بسیار انعطاف پذیر در اطراف لبه اما سفت در امتداد پشت. این ساخته شده است که واقعا آسان برای نصب و همچنین حذف, اما تنها زمانی که شما می خواهید. امن, اما بدون مبارزه. حجم و قدرت دکمه های تحت پوشش کمک به نگه داشتن پرز و شن بدون اینکه دکمه های سخت را فشار دهید. رینگر سوئیچ همچنین دارای اتاق کافی برای دریافت در آن وجود دارد.

دختر من بود فوق العاده شاد با رنگ. ما تصمیم آبی است که از یک خاموش, آسمان آبی با بلورهای آبی تیره تر است که به آن عمق و نگه داشتن آن را از به دنبال بیش از حد صاف است. در اینجا یک نزدیک است.

در اینجا آنچه مورد شبیه پس از یک ماه استفاده روزانه. قطعا طول می کشد در خاک.

به دلیل مواد ما قادر به سرعت اسکراب آن را با یک اسفنج آشپزخانه جدید و بازگشت آن را به مانند وضعیت جدید در چند دقیقه. در واقع تمام عکس های دیگر گرفته شده بودند پس از تمیز کردن. که بسیار مفید به خصوص در زمان مایع حالت ما همه در.

به طوری که در مورد راحتي... آن را به پایان رسید تا بودن مورد علاقه دختر من چیزی در مورد این مورد.

او با استفاده از آن بسیاری به زحمت آن را از جیب خود اما پس از آن نیز به عنوان چیزی بی قراری با دو چرخاندن راحتي در اطراف انگشت خود را و یا حرکت کشویی به عقب و جلو. تنها شکایت شد نیاز به مطمئن شوید که آن را کشیده بود قبل از تخمگذار آن را بر روی یک شارژ mat.

آن تابستان بنابراین واقعا یک فرصت برای دیدن اگر Thermoline مواد کمک نگه داشتن آی فون ما در آن درجه حرارت مطلوب در محدوده اما ما نمی را به اجرای هر گونه بیش از حد مشکلات هم وجود دارد که.

اگر آبی است رنگ خود را, آن را نیز می آید در سیاه و سفید و بنفش و خاکستری مایل به قهوه ای.

چیزی که من دوست دارم

  • ساخت و ساز مواد و گزینه های رنگ
  • قابل راحتي
  • قیمت

آنچه که من می خواهم تغییر

  • احتمالا حرکت راحتي محل به پایین یا گوشه ای?

افکار نهایی

این Torrey مورد از کاوشگر کار می کند دقیقا به عنوان ما به امید آن خواهد بود. باریک به اندازه کافی به صورت فله تا گوشی در حالی که داشتن یک سطح نیست که لغزنده اما هنوز هم می رود در جیب به راحتی. 40 دلار است که بسیاری به صرف در یک مورد با کیفیت و این یکی را محافظت از تلفن خود را و می تواند به راحتی تمیز.

قیمت: $39.99 $35.99
که در آن به خرید: کاوشگر
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط کاوشگر

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب