لیدی گاگا فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

لیدی گاگا به تازگی نشان داد آنچه که الهام گرفته از آخرین آلبوم Chromatica. آن را بر اساس هر یک از دستاوردهای ا

توسط RECORDEJADID در 9 خرداد 1399

لیدی گاگا به تازگی نشان داد آنچه که الهام گرفته از آخرین آلبوم Chromatica. آن را بر اساس هر یک از دستاوردهای او بلکه او روابط شکست خورده.

Lady Gaga

چلپ چلوپ اخبار

در مصاحبه اخیر خود با زمانی که ضربان 1 11 بار برنده جایزه گرمی گفت: میزبان Zane Lowe که آنچه او رو به استودیو بود که "صدا و موسیقی خودم بودن." دل شکسته همیشه صحبت صادقانه در مورد جاده سنگی به پیدا کردن عشق در پس این وحی نیست بیش از حد تکان دهنده است.

Lady Gaga

چلپ چلوپ اخبار

گاگا در ادامه توضیح داد: "چگونه می توانم چیزی است که بسیار دردناک برای من و پیدا کردن یک قطعه از آن است که بشر و کمک به شخص دیگری ؟ و سپس ببینید که چه آن را مانند تلفن های موبایل." "آزادی زن" یکی از آهنگ های انجام نشان می دهد او در زمان نمایش در روابط: "من نه هیچ چیز بدون یک دست ثابت / من هیچ چیز نیست مگر اینکه من می دانم که من می توانم/ من هنوز چیزی اگر من فکر نمی کردم یک مرد / من یک رایگان زن است."

چلپ چلوپ اخبار

دل شکسته است به او بازگشت رقص/پاپ ریشه با علم رنگ شناسی. "من یک رقص دوباره رکورد زد," او گفت:, " و این سالن از آن من و من آن را به دست آورده. و همه آن چیزهای که من از طریق رفت و من لازم نیست به احساس درد در مورد آن را ندارد. این می تواند فقط یک بخشی از من و من را می توانید نگه دارید." علم رنگ شناسی است که خداوند برای 2016 آلبوم, Joanne. اولین تک "احمق عشق" در ماه فوریه منتشر شد و "باران من" شامل Ariana Grande هفته گذشته کاهش یافته است.

Lady Gaga

چلپ چلوپ اخبار

این ستاره متولد شده است بازیگر است که در حال حاضر قدمت مایکل Polansky, مدیر عامل شرکت پارکر ، آنها برای اولین بار خال خال با هم در دسامبر 2019 و دل شکسته ساخته شده خود ارتباط رسمی از طریق Instagram بازگشت در ماه فوریه است. گاگا به تازگی اعلام Polansky با عشق از زندگی خود و آنها بوده ام قرنطینه هم از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن