دادستان کل کنتاکی دریافت گزارش بالستیک اف بی آی در پرونده Breonna تیلور

دادستان کل کنتاکی در تيراندازی مرگبار پليس به برونا تيلور گزارش بالستيک اف بی آی را که مدت ها در انتظارش بود د

توسط RECORDEJADID در 9 شهریور 1399

دادستان کل کنتاکی در تيراندازی مرگبار پليس به برونا تيلور گزارش بالستيک اف بی آی را که مدت ها در انتظارش بود دريافت کرده است.

دنیل کامرون دادستان کل روز یکشنبه در توئیت کرد که اکنون که این گزارش در دست اوست، تحلیل های اضافی مورد نیاز است و هیچ اطلاعیه ای در مورد تحقیقات در این هفته وجود نخواهد داشت.

کامرون در توئیت خود نوشت: «ما با پشتکار به کار خود ادامه می دهند تا واقعیت ها را دنبال کنیم و تحقیقات را تکمیل کنیم.»

کامرون نشان داده است که گزارش بالستیک کارآگاهان فدرال قطعه مهمی از شواهدی بود که هنوز در تحقیقات مرگ تیلور توسط پلیس در ۱۳ مارس مورد نیاز است.

ادامه مطلب: مرگ برونا تیلور : اخراج افسر پلیس شات 'کورکورانه' در 'رفتار بی پروا ، ' رئیس می گوید

او روز يکشنبه Face the Nation در شبکه چهره ملت در شبکه سی بی اس گفت اين هفته با اف بی آی ملاقات خواهد کرد تا يک "بررسی پر زحمت" از اين گزارش داشته باشد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

وی گفت: و این به ما در تجزیه و تحلیل کمک خواهد کرد که باید قبل از اینکه به گام های نهایی برگردیم انجام شود.

دفتر او کاوشگر اقدامات افسران را در ماه مه پس از آن که دادستان محلی خود را پس گرفت، بر دست گرفت. کامرون در اوائل ماه جاری، پس از فشار شدید فعالان و افراد مشهور بلندپایه، اولین اشاره را به گزارش بالستیک مطرح کرد.

بالستیک مسیر و ضربه گلوله ها و وسایل انفجاری را ردیابی می کند. آزمایش ها در آزمایشگاه جرم اف بی آی در کوانتیکو، ویرجینیا انجام شد.

Breonna تیلور بیلبورد در لوییویل خراب
برونا تیلور بیلبورد در لوییویل خراب شد

تیلور چندین بار توسط افسرانی که با حکم جستجو به عنوان بخشی از تحقیقات مواد مخدر به خانه اش رفتند مورد اصابت گلوله قرار گرفت. افسران از حکم جستجوی بدون ضربه برای شکستن در استفاده کردند، و با تیراندازی دوست پسر تیلور، کنت واکر مواجه شدند. یکی از افسران به نام جاناتان ماتینگلي از نظر پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. ماتینگلی و دو افسر دیگر به نام های میلز کوسگرو و برت هنکینسون پس از تیراندازی در واگذاری مجدد اداری قرار گرفتند و هنکیسون بعدها اخراج شد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

هیچ مواد مخدری در خانه پیدا نشد و تیلور غیر مسلح بود.

معترضان در خارج از خانه لوییویل کامرون و در کاپیتول کنتاکی در فرانکفورت تجمع کرده اند تا خواستار عدالت برای تیلور شوند. ستاره پاپ بیانسه به کامرون نوشت و گفت که افسران "باید در برابر اقدامات خود پاسخگو باشند." اوپرا وینفری هزینه بیلبوردهای اطراف لوییویل را پرداخت کرده است و از کامرون می خواهد افسرانی را که به تیلور شلیک کرده اند متهم کند.

کامرون، اولین دادستان کل آمریکای آفریقایی کنتاکی، به تازگی با مادر تیلور، تامیکا پالمر ملاقات کرد و به بی رویه بودن از دست دادن او حتی در حالی که از او خواست صبور باشد، اذعان کرد. کامرون در ماه دسامبر به مقام ریاست جمهوری رسید.

کامرون هفته گذشته نيز در کنوانسيون ملی جمهوريخواهان سخنرانی کرد.

© ۲۰۲۰ مطبوعات کاناداtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن