کلی کلارکسون 'sسابق فقط کاهش یافته این عمده طلاق Bombshell – ما خیلی غم گین برای او!

کلی کلارکسونطلاق از شوهر براندون Blackstock به نظر می رسد به جلو حرکت می کند و ما بسیار ویران! بر اساس اسناد د

توسط RECORDEJADID در 23 مرداد 1399

کلی کلارکسونطلاق از شوهر براندون Blackstock به نظر می رسد به جلو حرکت می کند و ما بسیار ویران!

بر اساس اسناد دادگاه، این زوج در مورد مسائل مربوط به حضانت فرزندانشان موافق هستند، که این بدان معناست که آنها یک قدم به رسیدن به یک طلاق نزدیک تر هستند. بگو که اينطور نيست!

خواندن بیشتر: شما ممکن است بخواهید به قبل از شنیدن این اخبار در مورد کیم کارداشیان و کنیه غرب که فقط کردم از- چیزهایی که گرفتن خیلی بد می خواهید!

بزرگترین فروش در مد در حال پایین رفتن در حال حاضر!

براندون فقط به درخواست کلی برای طلاق در 21 st ژوئیه با درخواست مشابه برای حضانت مشترک فیزیکی و قانونی فرزندان خود را در میان انشعاب پاسخ داد.

نمایش کلی کلارکسون میزبان و مدیر موسیقی دو فرزند به نام های ریور رز (۶) یک رمینگتون الکساندر (۴) را به اشتراک می گذاریم. کلارکسون همچنین از یک رابطه قبلی، نامادر برای دو فرزند بلک استوک است.

بیشتر بخوانید: پال جاستین تیمبرلیک فقط اجازه دهید این راز بزرگ در مورد لغزش ازدواج او--ما شوکه!

انفجار است

که در اسناد دادگاه فقط واصل شده، دادخواست بلک استاک شبیه پرونده اصلی کلارکسون است. ما واقعا اميدوار بوديم که اين دو تا کار رو انجام بده

در طومار او، خواننده "قوی تر" درخواست کرد که توافق پیش از ازدواج این زوج از سال 2013 خود را در تقسیم افتخار. علاوه بر این، او می خواهد دادگاه هر گونه درخواست در طرف Blackstock برای حمایت از اسپوسال را رد کند. يايکها!

اطلاعات بیشتر: شما ممکن است بخواهید خودتان را قبل از دیدن چگونه صورت کارداشیان بازی های تغییر کرده است دوباره

قاضی "صدا" جهان را شوکه کرد وقتی که او اعلام کرد که این زوج خواهد بود در ماه ژوئن سال 2020، در میان شیوع ویروس کوروناویروس رمان از هم جدا می شود.

۳۸ ساله از خانه های مشترکشان در مونتانا و کالیفرنیای جنوبی به شوهای محبوب روزانه اش تیراندازی کرده بود. در مد واقعی (و غم انگیز) هالیوود، او به عنوان علت انشعاب به "تفاوت های غیر قابل برگشت" اشاره کرد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن