نگه داشتن لب ها را نرم و صاف و تمام تابستان با این pH بالم لب که تغییر رنگ به بهترین مکمل رنگ پوست شما

وقتی که می آید به زیبایی رژلب محصولات ضعف من. من هرگز خانه را ترک بدون مومیایی کردن لب, برق لب و رژلب, رنگ, بن

توسط RECORDEJADID در 27 خرداد 1399

وقتی که می آید به زیبایی رژلب محصولات ضعف من. من هرگز خانه را ترک بدون مومیایی کردن لب, برق لب و رژلب, رنگ, بنابراین نباید همه که تعجب آور است که من یک تن از لب محصولات در آپارتمان من.

با توجه به این که من سعی کردم بسیاری از رژلب محصولات آن همیشه کمی تعجب آور به من وقتی که من سعی می کنید یکی از جدید است که واقعا wows من. اما این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است زمانی که من شروع به استفاده از l'occitane را تکمیل مرهم در شروع مستند. بدیهی است که من مقایسه من روال زیبایی راه بازگشت پس من ترک خانه اغلب, اما من هنوز هم می خواستم یک چیزی کمی به من احساس می کنم فقط کمی dolled. من شده است با استفاده از l'occitane را تکمیل مرهم هر روز از ماه مارس و در حال حاضر من نمی توانم تصور کنید که روال و بدون آن!

L'occitane را تکمیل مرهم است pH لب, محصول, که بدان معنی است که این تغییر رنگ بر اساس شیمی بدن خود را هنگامی که شما کش رفتن آن را در. هر چند به نظر می رسد زرد در وان آن را در واقع تبدیل به کامل و صورتی گلگون رنگ زمانی که آن شروع می شود در تعامل با پوست شما. این شده است برای من چون من دوست دارم کمی رنگ بر لب اما نمی خواهم به استفاده از رژ لب فانتزی فقط به کار در آپارتمان من.

نه تنها l'occitane را تکمیل مرهم ایجاد کامل رنگ ها, اما آن را نیز تا مرطوب کننده و مغذی است. من درخواست آن را یک بار در صبح و دوباره پس از من خوردن و آن را واقعا نگه داشتن لب های من فوق العاده صاف و نرم و در تمام طول روز طولانی است.

در حال حاضر که همه چیز در حال بازگشایی, من شده است بحث بازگشت به حالت عادی روال زیبایی, اما باید بگویم, l'occitane را تکمیل مرهم است یک محصول جدید است که من نگه داشتن در چرخش است. آن را کامل آبرسان مرطوب کننده لب که همچنین به زرق و برق دار رنگ طبیعی که باعث می شود آن را بزرگ روزمره لب محصول برای نگه داشتن در کیف آرایش. اگر شما به دنبال به مقیاس در تعدادی از محصولات شما با استفاده از و یا حمل در اطراف بدون به خطر انداختن یک چهره زرق و برق دار, خرید تکمیل این مومیایی کردن در حال حاضر. آن را کامل پایین نگهداری محصول زیبایی هر زنی باید خود را.

فروشگاه L'OCCITANE را تکمیل مومیایی کردن شرکت

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب