کیت میدلتون فقط ساخته شده ترین دلخراش اعلام تا کنون!

در اوایل این ماه کیت میدلتون ساخته مجازی ظاهر در بلوط آکادمی ملی هفتگی مجمع با استفاده از این فرصت برای ارائه

توسط RECORDEJADID در 10 تیر 1399

در اوایل این ماه کیت میدلتون ساخته مجازی ظاهر در بلوط آکادمی ملی هفتگی مجمع با استفاده از این فرصت برای ارائه یک سخنرانی به کودکان درباره سلامت احساسی در طول این زمان دشوار است.

دوشس صحبت کرد به خصوص در مورد اهمیت تمرین مهربانی به دیگران به عنوان به خوبی به عنوان خود را.

زنان فرانسوی *عشق* این قیمت مناسب, کیف دستی با نام تجاری

Kate Middleton and Prince William

اول منچستر ساخته شده است یک نقطه به همدردی با مبارزات قرنطینه--به خصوص چقدر دشوار می توان آن را به توان جدا از عزیزان.

"قادر به دیدن دوستان خود و یا صرف وقت با خانواده خود را بدون شک خواهد بود خسته کننده برای شما, فقط به عنوان آن را برای آنها است. آن شده است یک زمان واقعا دشوار است برای همه ما. اما این مهم است که بدانید که این احساسات و ناکامی کاملا عادی است که آنها نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای" او توضیح داد.

Kate Middleton

دوشس همچنین با تاکید بر اهمیت مراقبت از خود در طول این زمان به چالش کشیدن: "به ما کمک به دیگران, ما نباید فراموش خودمان با در نظر گرفتن زمان به تمرکز بر روی چیزهایی که ما را خوشحال احساس بیش از حد."

Kate Middleton and Prince William

او همچنین توضیح داد که چگونه این دو جنبه از مراقبت از خود-نشان دادن محبت به دیگران و خودتان--با هم رفتن.

"صحبت کردن به کسی که آن را به یک دوست و عضو خانواده یا معلم چیزی است که شما می توانید انجام دهید به خودتان احساس می کنید که کمی بهتر" میدلتون توضیح داد.

او ادامه داد: "و شما همچنین می توانید بازی خود را در کمک به دیگران به احساس بهتر است بیش از حد که آیا ارائه یک بازی دوستانه گوش و یا کمک به کسی نیاز دارند."

با توجه به Daily Mail, the Duchess sported مقرون به صرفه لباس برای او مجلس ، £39.50 ($69.00) M&S لباس نگاه خیره کننده بر روی او.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de