کانگورو حفظ حریم خصوصی بررسی دوربین

نقد و بررسی – چه می شود اگر شما می خواهید یک دوربین امنیتی, اما نگران بودند برادر بزرگ و یا هکرها تماشای شما

توسط RECORDEJADID در 18 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – چه می شود اگر شما می خواهید یک دوربین امنیتی, اما نگران بودند برادر بزرگ و یا هکرها تماشای شما یا عزیزان خود را از طریق گفت دوربین ؟ چه می شود اگر من به شما گفت که وجود یک دوربین است که می تواند به طور کامل مسدود و لنز آن در فشار یک دکمه (یا از طریق یک برنامه تلفن هوشمند)? کانگورو حریم خصوصی دوربین وعده های این و بیشتر اما علاوه بر آن متمرکز بر حفظ حریم خصوصی ویژگی های است که آن را به یک امنیت خوب دوربین ؟ بیایید پیدا کردن!

آنچه در آن است ؟

کانگورو حریم خصوصی دوربین نسبتا استاندارد دوربین های امنیتی خارج از آن لنز-مسدود کردن حریم خصوصی ویژگی های صفحه نمایش. آن قطاری ویدئو با کیفیت بالا را می توان مجموعه ای برای جنبش فعال خواهد شد و فروشگاه آنلاین کلیپ اگر باعث و می توان یکپارچه به کانگورو امنیت اکوسیستم. کانگورو ارائه می دهد نظارت بر خانه و زنگ پاسخ خدمات (ماهانه/سالانه گزینه های اشتراک) و آنها را به دیگر سنسورها و ابزارهای ساخت خود سیستم امنیتی است. این بررسی بر روی عملکرد و ویژگی های این مدل دوربین به تنهایی من ارائه نشده بود با دیگر اجزای به آزمون.

چه چیزی در جعبه ؟

موجود در جعبه:

 • کانگورو حریم خصوصی دوربین
 • نصب سخت افزار (تک پیچ طراحی صفحه که دوربین می تواند متصل به اجازه می دهد تا به صورت عمودی یا افقی نصب
 • آداپتور برق
 • کابل برق (در حدود 1 متر طول
 • دستی
 • درب/پنجره عکس برگردان

مشخصات سخت افزاری

 • 1080p زنده تصویری / عکسهای
 • 2-way audio (با اشتراک)
 • فیزیکی Privacy Shield
 • دید در شب

طراحی و امکانات

طراحی نسبتا استاندارد به دنبال مشابه ارائه شده از شرکت های دیگر. جلوی دوربین دارای سنسور دوربین خود یک نشانگر LED برای نشان دادن آن را فعال و مادون قرمز روشنگر برای دید در شب. در کنار یک دکمه فیزیکی به ضامن حفظ حریم خصوصی سپر و خاموش. شما می توانید بصری ببینید که حریم خصوصی سپر رفتن مات زمانی که جابجا کنید که خوب است.

در موضوع حریم خصوصی نگرانی در مورد داشتن وب کم/دوربین های امنیتی هک معتبر است با موارد گزارش شده در همه زمان ها. این است که حتی حساس تر اگر شما می خواهید به استفاده از دوربین در بخش خصوصی مانند اتاق خواب. من هیچ کارشناس امنیت, اما به نظر می رسد مانند کانگورو در حال انجام است همه چیز درست هنگامی که آن را به امنیت می آید و حتی قبل از در نظر گرفتن فیزیکی privacy shield. آنها تا به حال من را وارد کنید شماره تلفن همراه مرتبط با حساب من (برای هشدار در مورد تکرار باری شکست خورده) و آنها ادعا می کنند همه چیز رمزگذاری شده و امن است. این امنیتی است که تنها به عنوان قوی به عنوان رمز عبور خود را, سیاست, اما لایه فیزیکی سپر بسیار خوب است; اگر شما هک شد و مخرب که کاربران دسترسی به دوربین خود را, شما می توانید بصری ببینید که حریم خصوصی سپر فعال/غیر فعال.

پشت دوربین 2-way speaker system قدرت و پورت micro-USB). این دوربین در یک مفصل گردنده مشترک است که اجازه می دهد تا به صورت 360 درجه افقی تنظیم و در حدود 45 درجه به بالا و پایین. سخنرانان بودند با صدای بلند به اندازه کافی برای شنیدن در یک اتاق بزرگ و میکروفون میدارد حتی بسیار آرام برای تلفن های موبایل من در بر داشت آن را به بهتر از انتظار می رود.

نصب و راه اندازی

بسته بندی خود را دو برابر به عنوان یک راهنمای سریع شروع که خوب بود. من نمی مانت دوربین اما با نصب چراغ ها و دوربین های قبل از آن نگاه مانند یک بسیار آسان سیستم. دانلود برنامه سریع و آسان تست کردم روی اندروید برای این بررسی (Samsung Galaxy S20 فوق العاده).

پس از ایجاد یک حساب کاربری این برنامه به شما از طریق پیاده اتصال و راه اندازی دوربین. وجود دارد بسیاری از ویژگی های طراحی شده به صورت کامل امنیت سیستم با بسیاری از سنسورهای اما من پیدا کردم آن را به آسان به استفاده از به سادگی مدیریت دوربین تک. من فکر کردم رابط کاربری بصری آن را ندارد عجیب و غریب زیر منوها و سخت به پیدا کردن گزینه های است که من در مواجه با دیگر سیستم های امنیتی دوربین.

دوربین سریع است برای رفتن به یک نمایش زنده در هنگام انتخاب (برخی از دوربین های دیجیتال در تجربه من می تواند کاملا در حالی که به چرخش آن را به خوبی به دسترسی سریع). به تشخیص حرکت و ضبط شد عالی کار دقیقا به عنوان انتظار می رود.

دوربین آمد و با 1 سال رایگان از کانگورو را بیمه طرح است. زمانی که من خاموش تجدید خودکار پیام به من اطلاع داد که من می خواهم به از دست دادن 24/7 نرم افزار مانیتورینگ, متن و تماس صوتی اطلاعیه 2 راه شنیداری گوگل/الکسا ادغام و 30 روز ذخیره سازی ابر نامحدود. تا آنجا که من می توانم بگویم اگر شما بودند به خرید دوربین و استفاده از سرویس پرداخت گزینه شما هنوز هم دسترسی به نرم افزار و نرم افزار-اطلاعیه ها. اما من قادر به تست این حتی پس از لغو رایگان سال از خدمات من هنوز در این سرویس پرداخت می شود حالت (تا یک سال از تاریخ شروع).

چیزی که من دوست دارم

 • حریم خصوصی ویژگی به خوبی کار می کند به جای اینکه غلط انداز
 • برنامه جامد بدون باگ یا بد UI
 • دوربین خوب عملکرد

آنچه که من می خواهم تغییر

 • دیگر کابل برق خوب خواهد بود و دوربین های دیجیتال و اغلب نیاز به نصب بیش از 3 فوت از یک پلاگین
 • وقتی که من برای اولین بار شروع به بررسی این دوربین در هر زمان من در حریم خصوصی در حالت خاموش یا روشن کردن دوربین با صدای بلند اعلام کرد که حالت آن را در. من می توانم هر گونه تنظیمات برای تغییر این رفتار اما هفته به بررسی دوره ای آن را متوقف کرد این رفتار است. من مطمئن هستم که اگر آن را یک دوربین به روز رسانی نرم افزار تعمیر و یا قطعی, اما اگر آن را برمی گرداند من نمی خواهم این دوربین در هر نقطه در نزدیکی یک اتاق خواب و یا مهد کودک, من می خواهم در مورد آن نگران بیداری مردم و یا آزار آنها. بدون تنظیم برای کنترل این صدای-ویژگی های بازخورد من در رحمت کانگورو اگر آنها دوباره فعال کردن آن در آینده است.
 • 2 هفته اول از بررسی دوره دیدم دوربین قطع از wifi چند بار در روز که منجر به برنامه اطلاع رسانی و صدای بلند هشدار (قبلی مراجعه کنید). این اتفاق افتاده است در تمام طول دوم 2 هفته دوباره من مطمئن هستم که اگر یک به روز رسانی ثابت چیزهایی یا چه.

افکار نهایی

به طور کلی احساس می کنم مثل این دوربین خوب است هنگامی که به عنوان یک مستقل و دوربین های امنیتی برای حفظ حریم خصوصی و آگاه است. اگر شما ایجاد یک امنیت کامل سیستم برای یک خانه یا آپارتمان با استفاده از های مختلف کانگورو محصولات من فکر می کنم ارزش را افزایش می دهد.

قیمت: 99 دلار
که در آن به خرید: کانگورو یا آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط کانگورو.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن