کامالا هریس فقط یک اطلاعیه بزرگ ساخته شده–مردم Freaking!

در اوائل ماه Joe Biden جاری، Kamala Harris جو بایدن کمالا هریس را به عنوان حصیر در حال اجرا خود اعلام کرد و در

توسط RECORDEJADID در 7 شهریور 1399

در اوائل ماه Joe Biden جاری، Kamala Harris جو بایدن کمالا هریس را به عنوان حصیر در حال اجرا خود اعلام کرد و درست قبل از آن هریس لایحه بزرگی را برای سلامت زنان اعلام کرد: قانون تحقیقات و آموزش فیبروئید رحم.

به گفته Popsugarپوپسوگار « هریس قانون تحقیقات و آموزش فیبروئید رحم را معرفی کرد، لایحه ای که به سوق دادن تحقیقات و آموزش پیرامون فیبروئیدهای رحم به خط مقدم کمک خواهد کرد و به زنان کمک می کند تا اطلاعات انتقادی و مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت کنند.»

ادامه خواندن برای جزئیات بیشتر!

این ماسک صورت شیک, امن و در فروش!

Kamala Harris

Shutterstock

هریس در یک بیانیه مطبوعاتی توضیح داد: «میلیون ها زن در سراسر کشور تحت تأثیر فیبروئیدهای رحمی قرار دارند که می تواند عوارض جدی بهداشتی را ارائه دهد.»

وی ادامه داد: عوارض ناشی از فیبروئیدهای رحمی می تواند منجر به مرگ و میر و بیماری مادران شود که یک بحران جاری به ویژه برای زنان سیاه پوست است.

Kamala Harris

Shutterstock

این عمل برای اولین بار توسط نماینده کنگره ایوت کلارک در مجلس نمایندگان معرفی شد. او توضیح داد: «این لایحه اولین گام مهم در جهت اولویت قرار دادن بهداشت و درمان زنان است.»

Kamala Harris

Shutterstock

به گفته Popsugarپوپسوگار، این عمل پیشنهادی «۳۰ میلیون دلار به صورت آنی برای FY21-FY25 (سال مالی ۲۰۲۱ تا سال مالی ۲۰۲۵) در اختیار موسسه ملی بهداشت قرار خواهد داد تا تحقیقات در مورد فیبروئیدهای رحمی را گسترش دهد.»

Jamala Harris

Shutterstock

هریس همچنین از دسترسی زنان به مراقبت های بهداشتی باروری طرفداری می کرد.

به گزارش Todayامروز، هریس در جریان یک مناظره ریاست جمهوری دموکرات ها اظهار داشت: این ششمین مناظره ای است که ما در این چرخه ریاست جمهوری داشتهیم و نه نزدیک به یک کلمه، با تمام این بحث ها در مورد مراقبت های بهداشتی، در مورد دسترسی زنان به مراقبت های بهداشتی باروری که امروز در آمریکا مورد حمله کامل قرار دارد. و این ظالمانه است."

او همچنین حامی مالی قانون حمایت از سلامت زنان در سال ۲۰۱۹ بود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de