جسیکا سیمپسون به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–& طرفداران ناجور!

جسیکا سیمپسون's طرفداران نگران در "Irresistable" خواننده قابل توجهی از دست دادن وزن در تولد 40. این "کتاب باز"

توسط RECORDEJADID در 29 تیر 1399

جسیکا سیمپسون's طرفداران نگران در "Irresistable" خواننده قابل توجهی از دست دادن وزن در تولد 40.

این "کتاب باز" نویسنده نشان داد جدید svelte بدن در Instagram در ژوئیه 10 جلوتر از او نقطه عطف تولد–تنها برای پیدا کردن که طرفداران ارسال شده است که او نگاه جدید است "ترسناک است." شما نمی توانید برنده شوید!

ادامه مطلب: گوئن استفانی به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–آن را ترسناک!

طرفداران به نام جس "راه بیش از حد لاغر" پس از مد مغول نشان داد او 100 پوند وزن از دست دادن به پلت فرم در هفته گذشته. خودتان ببینید:

این "تازه ازدواج کرده" زاج سفید ارسال شده که او می خواست برای دیدن اگر او می تواند فشار را به یک جفت از 14 سال دین جین از دهه بیست سالگی. و حدس بزنید چه! بازیگر به وضوح تا به حال هیچ مشکل در وارد شدن به جین پرنعمت.

"من آن را نگه داشته و این رجعت در دین جین در گنجه من برای 14 سال (من اغراق آمیز نیست!)," او نوشت: در این پست که از آنجا به دست آورد بیش از 360K را دوست دارد.

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

ادامه مطلب: کیم کارداشیان به نظر می رسد غیر قابل تشخیص در حال حاضر–آن را ترسناک!

"من نمیفهمد که پس از من در ساعت های آخر من 30 من می خواهم به آنها یکی دیگر را امتحان کنید و سلام 40, پس از ملاقات با شما خوشبختم" او ادامه داد. وای!

"Mad Men" ستاره ژانویه جونز یکی از جس' پیروان بسیاری از کسانی که در سمت چپ یک نظر مثبت در این پست. "شما نگاه کنید حدود 15 lady," او نوشت. ژانویه اشتباه نیست!

بیشتر بخوانید: شما هرگز حدس می زنم آنچه Ellen DeGeneres گرفتار شد و گفت–طرفداران ناجور! طرفداران آنقدر دیوانه

اما نه چندان سریع--برخی از طرفداران نبودند خیلی تحت تاثیر قرار گرفته توسط ستاره شدن قاب. "شما را دوست دارم!! اما شما نگاه کنید خیلی بهتر است با منحنی" نوشت: یک کاربر. "دختر شما نیاز به یک چیزبرگر!" دیگری نوشت.

"شما اصلا [sic] سالم نگاه من" دیگر نگران دیدگاه ارسال شده است.

ادامه مطلب: Kelly Ripa فقط کاهش یافته است, این رشته بمب, در مورد خانواده اش--ما خیلی شگفت زده کرد!

اگر شما به یاد گذشته سقوط جس اعلام کرد که او تا به حال 100 پوند کاهش یافته است--و به وضوح او را نگه داشته و وزن. Jess-ما فکر می کنم شما نگاه بزرگ! اجازه ندهید که عضو شورای نظارت مدت شما را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن