جسیکا سیمپسون فقط اعلام دلخراش ترین اخبار–ما خیلی غمگین برای او!

جسیکا Simpon است با قرار دادن بدن بشود. این خواننده پاپ صادر استرن تلافی بعد از یک سابق رواج کارمند گفت: بازگو

توسط RECORDEJADID در 26 اردیبهشت 1399

جسیکا Simpon است با قرار دادن بدن بشود. این خواننده پاپ صادر استرن تلافی بعد از یک سابق رواج کارمند گفت: بازگو چگونه سیمپسون سینه "سقوط" در سال 2007 Met Gala. سیمپسون گفت: نظرات تهوع.

Jessica Simpson

چلپ چلوپ اخبار

درام زمانی شروع شد که رواج سابق, خلاق, دیجیتال, مدیر, سالی, خواننده توصیف 2007 رویداد به صورت شفاهی خاطرات. خواننده توصیف این رویداد در سوال به شرح زیر است, "او با پوشیدن Michael Kors و سینه او شاید افتاد از لباس او را بر روی فرش قرمز" او به یاد می آورد به مجله. "و سپس در شام آن را به طور ناگهانی مانند ایست, جسیکا سیمپسون سینه سراسر از من در میز شام و آنها را بر روی یک صفحه گرامافون و من به دنبال آنها. و جان مایر قرار دادن دست خود را بر روی آنها را در میز شام. او نوع رسید و من فقط به یاد داشته باشید تفکر " آه مشاهیر احساس رایگان به بازی در اینجا.' که چه خبر است."

Jessica Simpson

چلپ چلوپ اخبار

سیمپسون می گوید که او را به مبارزه بدن شرمندگی تمام زندگی خود را و برای یک مجله معتبر به خم شدن به این نقطه ناامید کننده است. سیمپسون جواب داد: "اما در تمام جدیت من استقامت بشود از طریق بدن خود من و درونی جهان نظرات در مورد آن برای من تمام زندگی بزرگسالی" او ادامه داد. "برای خواندن این بسیار پیش بینی, مقاله در مورد classiest رویداد مد وجود دارد و باید خجالت با زن دیگری برای داشتن سینه در سال 2020 به تهوع."

Jessica Simpson

چلپ چلوپ اخبار

سیمپسون همچنین به رسانه های اجتماعی به تماس خواننده با اشاره به این عکس معروف از سوفیا لورن دادن یک طرف جدی و چشم به Jayn منسفیلد. سیمپسون نوشته "احساس کمی مانند جین منسفیلد پس از خواندن این (نادرست!) تاریخ شفاهی از #MetBall جایی که من هستم بدن-شرمنده با #SallySinger."

Jessica Simpson

چلپ چلوپ اخبار

جسیکا سیمپسون است با حضور Met Gala از سال 2007. او پس از یک هدف در زندگی شخصی او و مادر به سه. در خاطرات باز کتاب Simpon آدرس رابطه او با جان مایر و ازدواج خود را به Nick Lachey. ستاره پاپ مواجه شده است و بسیاری از موانع در زندگی شخصی او اما ثابت می شود انعطاف پذیر—حتی به بدن بشود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب