Jabra Evolve2 65 هدست بلوتوث نقد و بررسی

نقد و بررسی – من زنده در شهر نیویورک که توسط این کانون در ایالات متحده برای تغییر زندگی Covid-19 شیوع. گذشته 2

توسط RECORDEJADID در 2 خرداد 1399


نقد و بررسی – من زنده در شهر نیویورک که توسط این کانون در ایالات متحده برای تغییر زندگی Covid-19 شیوع. گذشته 2 ماه من شده اند کار از خانه شده اند و بخشی از کنفرانس تلفنی که چند ساعت در یک زمان. آن را به سرعت آشکار شد که من نیاز به یک قادر به هدست بی سیم/میکروفن ترکیب من که من می توانم برای ساعت در یک زمان است که می تواند اتصال به بیش از یک دستگاه به طوری که من می تواند به راحتی سوئیچ بین 2 گوشی های تلفن همراه و یا لپ تاپ و تلفن همراه. وارد Jabra Evolve2 65 هدست!

آنچه در آن است ؟

این Jabra Evolve2 65 هدست طراحی شده است برای ارائه فوق العاده تماس و عملکرد بدون درز و حرفه ای صوتی. این ویژگی های قدرتمند نشت تحمل 40mm سخنرانان و طراحی شده است Jabra پیشرفته ترین دیجیتال چیپ ست. این طرح شامل سر و صدا ایزوله فوم بیضی شکل بالشتک با یک زاویه دار earcup طراحی شده به طور موثر جلوگیری از محیط اطراف خود را دادن به شما منفعل لغو سر و صدا.

چه در جعبه


1 x Jabra Evolve2 65
1 x USB A-USB-C کابل شارژ
1 عدد پایه شارژ
1 عدد کیف حمل
1 x کتابچه راهنمای کاربر

طراحی و امکانات

مشخصات

ویژگی های
• راحت منزوی سر و صدا طراحی
• 3-میکروفون تماس, تکنولوژی,
• تا 37 ساعت عمر باتری بی سیم
• 40mm سخنرانان به صورت استثنایی موسیقی
• تا 30m/100ft محدوده های بی سیم با
به طور قابل توجهی افزایش پوشش و کمتر
استعفا
• با این نسخهها کار با تمام پیشرو UC سیستم عامل
مایکروسافت تیم های-خبره انواع موجود

در سطح بیرونی سمت راست گوشی وجود دارد پاسخ/پایان تماس را فشار دهید و میکروفون. در داخل earpieces هر طرف به وضوح مشخص شده است که چپ و راست.


بقیه کنترل ها تمام واقع در اطراف لبه سمت راست گوشی. عکس ها و تصاویر زیر ارائه جزئیات.هر دو طرف از این هدست می تواند تمدید/تنظیم و به جای سر اندازه و راحتی.

در زیر یک عکس از شارژر و موقعیت هدست زمانی که در حال شارژ در واحد. هدست نیز می تواند شارژ با اتصال USB-C کابل به طور مستقیم به آن.

عملکرد

فقط به عنوان من می خواهم با تمام دستگاه های بی سیم اولین چیزی که من انجام وقتی که من آماده بود برای تست این هدست شد و به جای آن بر روی شارژر و شارژ آن به طور کامل. چراغ روی شارژر سبز رنگ می شود زمانی که هدست به طور کامل شارژ می شود.
هنگامی که هدست به طور کامل شارژ وصل میکنم آن را به هر دو کار و شخصی در تلفن های همراه (آن قادر است همزمان 2 اتصالات بلوتوث). بلوتوث جفت شدن روند آسان و قابل اعتماد از نظر اتصال موفقیت آمیز. این نسخهها کار خوبی برای گردش کار من چون من معمولا نیاز به سوئیچ اتصال به یک تلفن و یک لپ تاپ و سپس به 2 تلفن های همراه.
مزایا:

 • بلوتوث متصل و به راحتی
 • دکمه های کنترل بسیار خوبی گذاشته
 • تماس و موسیقی بسیار روشن و همه اطراف کیفیت صدا خوب است. این شامل صدای مناسب و معقول برای تماشای ویدئوها/فیلم
 • عمر باتری باور نکردنی است. (پس از 7 ساعت تقریبا بدون توقف استفاده از آن است که معمولا در 90%)
 • آیا من ذکر است که عمر باتری شگفت انگیز است ؟ 🙂
 • کیفیت ساخت بسیار خوب
 • به طور کلی ویژگی های خوب

منفی:

 • اگر اتصال به 2 تلفن و تماس در یک در حالی که دیگر اغلب دریافت اطلاعات (ایمیل, پیام های متنی و غیره) تماس با کیفیت است که اغلب تحت تاثیر و من معمولا برای حل این مسئله با قطع اتصال بلوتوث در دستگاه دوم
 • اگر 2 تلفن متصل هستند و من در حال تماشای یک ویدئو در یک, صوتی تصویری خاموش می شود اگر یک متن و یا ایمیل دریافت شده توسط تلفن. به منظور بازگرداندن صوتی به تصویری من معمولا برای قطع بلوتوث از گوشی های دیگر است. (نکته مهم: این هدست طراحی شده است برای کسب و کار با استفاده از سناریو با تماشای ویدئوها در حالی که مربوطه ممکن است یک موضوع برای اکثر)

به طور کلی برای چه من در نظر عادی استفاده در کسب و کار برای بسیاری از این هدست ارائه می دهد کیفیت عالی صوتی معمولا جامد اتصال بلوتوث می باشد و می تواند به راحتی فرسوده برای ساعت ها بدون خستگی.

نمودار زیر ارائه جزئیات برای استفاده از هدست برای تماس و موسیقی.تصویر زیر را فراهم می کند تماس های متعدد دست زدن به دستورالعمل.

وجود دارد نشانگر وضعیت Led در گوشی سمت راست که ارائه اطلاعات در مورد باتری سطح جفت شدن ،
در زیر تصاویری از این برنامه است. طرح مناسب و معقول است و کار می کند.

به عنوان زیر نشان داده شده است شما می توانید پاسخ به یک تماس و یا قطع/وصل نمودن صدای مکالمه یک تماس با بالا بردن و یا کاهش میکروفون.

من اینجا هستم پوشیدن هدست. آن راحت است و من فرسوده آن به عنوان طولانی به عنوان 6 ساعت بدون توقف و بدون هر گونه مسائل.

زیر یک زوم مصاحبه من انجام شده با استفاده از این هدست:

چیزی که من دوست دارم

 • کیفیت ساخت
 • به طور کلی عملکرد از جمله تماس با کیفیت و عمر باتری
 • ویژگی های

آنچه که من می خواهم تغییر

 • ثبات و وضوح و قدرت اتصال بلوتوث هنگامی که 2 دستگاه متصل

افکار نهایی

پس از استفاده از این هدست برای چند هفته آن را تبدیل به یک نیاز برای کار روزانه من-از-خانه دنده. من صرف ساعت هر روز در کنفرانس تلفنی و راحتی و وضوح و قابلیت های آن را به یک برنده. که است که می گویند که این هدست مناسب است. اما جوانب مثبت بیشتر از منفی و برای من و من نمی توانم تصور کنید که کار بدون آنها در حال حاضر که من آنها را. من قطعا آنها را به خوبی انجام می شود و دو تا شست!!

قیمت: $299 (Pre-order)
که در آن به خرید:: Jabra سایت و آمازون است که آن را در دسترس می شود وجود دارد
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Jabra

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن