من یک زن آمریکایی آفریقایی تبار و من قسم می خورم این 12 دلار کرم های ضد آفتاب به دلیل آن برگ سفید باقی مانده (واقعا!)

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین با وجود تمام پیشرفت در جهان زیبایی کرم های ضد آفت

توسط RECORDEJADID در 8 مرداد 1399

ساده ترین راه برای ذخیره پول در هنگام خرید آنلاین

با وجود تمام پیشرفت در جهان زیبایی کرم های ضد آفتاب است که هنوز هم یکی از آن چیزهایی است که اصلی ترین برندها نه تسلط. من همیشه فکر می کردم بیشتر مردم به استفاده از کرم های ضد آفتاب به صورت روزانه اگر پس از آن بود ناخالص و افتضاح به اعمال می شود. کسی که می خواهد به rub که ضخیم چیزهای مهم در پوست خود تنها به چپ با یک خاکستری سفید باقی مانده است که به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است برای شستن ،

به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار که با این نسخهها کار با بسیاری از کارشناسان زیبایی, من می دانم که چقدر مهم است کرم های ضد آفتاب است. و من سخت کوش در مورد استفاده از آن در هر روز است. اما واقعیت این است, بهترین کرم های ضدآفتاب برای افراد با پوست تیره تر هستند اغلب واقعا گران است. و من آن را دریافت کنید. کسانی که مارک های واقعا سخت کار کرده اند برای طراحی یک فرمول ارائه می دهد که واقعا مطلق حمایت می کند. اما غم و اندوه $30+ برای کرم های ضد آفتاب است که فروش سخت است.

که چرا من خیلی هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن آخرین مشاهده: CVS' زندگی بهتر معدنی بدن کرم های ضد آفتاب. آن را بخشی از سلامتی خط CVS راه اندازی شد در ماه گذشته شده است و من فضل صرفه جویی در چند هفته گذشته در صحرای سوزان نیویورک گرما.

این فوق العاده مقرون به صرفه کرم های ضد آفتاب از روي تجمعاتی که ارائه hypoallergenic حفاظت از آفتاب به مدت 80 دقیقه از شنا کردن یا عرق کردن. حتی بهتر از این کرم های ضد آفتاب ساخته شده است تنها با استفاده از مواد معدنی تجمعاتی و حاوی هیچ oxybenzone ، octinoxate پارابنها و یا فتالات.

بهترین از همه ، چگونه پوست صاف و خالص این کرم های ضد آفتاب می رود بر روی پوست من! من می خواهم به اسپری ضد آفتاب را به کف دست من پس از آن اعمال می شود در سراسر بدن من. هنگامی که این کرم های ضد آفتاب نه تنها می رود و خوب و خالص است, اما آن را نیز به پوست من, زرق و برق دار تر و تب و تاب بودن. این ضد آفتاب خیلی خوب است که من حتی استفاده از آن را بر روی صورت من! این که چگونه محض است!

بنابراین هیچ بهانه ای مناسب است ؟ به 6.3 اونس بطری CVS' زندگی بهتر معدنی بدن کرم های ضد آفتاب است تنها $11.99 است که در یک سرقت برای کرم های ضد آفتاب است که با این نسخهها کار بدون شما شبیه یک شبح. سهام تا برای تابستان!

خرید زندگی بهتر معدنی بدن کرم های ضد آفتاب در حال حاضر

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن