'من ترجیح می دهم جریمه نقدی نسبت به بیمارستان با یک کودک بیمار': پدر و مادر عهد به خطر مجازات و یا شروع به مدرسه خانگی به جای ارسال کودکان به کلاس های درس

به عنوان مدارس در انگلستان آماده برای بازگشایی در هفته های آینده، پدر و مادر به ایندیپندنت می گویند که آنها تر

توسط RECORDEJADID در 5 شهریور 1399

به عنوان مدارس در انگلستان آماده برای بازگشایی در هفته های آینده، پدر و مادر به ایندیپندنت می گویند که آنها ترجیح می دهند جریمه خطر و یا شروع به مدرسه خانگی از ارسال فرزندان خود را به عقب.

یک مادر می گوید اگر به خاطر نگه داشتن آن ها در خانه با جریمه مواجه شود، دو پسرش را از سیستم مدرسه خارج می کند.

یکی دیگر از والدین که دخترش شرایط پزشکی متعددی دارد، می گوید جریمه نقدی «بهتر از بستری شدن در بیمارستان با یک کودک بیمار» است.

مدارس انگلستان قرار است از هفته آینده، پس از بسته ماندن برای برخی از گروه های سال از ماه مارس به دلیل کروناویروس، بازگشایی را آغاز کنند.

کری استنفورد از سوفوکل به ایندیپندنت می گوید: «پسران من تا ۷ سپتامبر به عقب برنميگردند، اما ما تصمیم گرفته ایم آن ها را نفرستیم.»

او می گوید آنها نمی توانند دو پسرش را - ۷ و ۹ ساله - ابتلا به کروناویروس و عبور آن بر روی شوهرش، باغبان خوداشتغالی که نان آور خانواده است، به خطر بینند.

او می گوید: «من در ماه مارس که بچه ها از مدرسه خارج شده بودند کارم را کنار زدم تا از آنها مراقبت کنند، اما اگر او هم مثل من خاموش باشد، آن وقت درآمد صفر خواهیم داشت.»

شوراها می توانند هر پدر و مادر £ 60 تحت دستور حضور و غیاب مدرسه جریمه -- مجازات است که افزایش می یابد به £ 120 اگر آن را در عرض 21 روز پرداخت نمی شود.

خانم استنفورد اگر خطر جریمه وجود داشته باشد، می گوید: «ما آنها را از سیستم مدرسه و آموزش خانه ثبت نام خواهیم کرد تا زمانی که فکر کنیم امن است.»

کلار بارکلام همچنین قصد دارد دخترش را در خانه نگه دارد. هنگامی که 8 ساله او در گذشته شرایط ویروسی داشته است، باعث شعله ور شدن یک وضعیت بهداشتی مزمن شده است.

او به یک مدرسه جریان اصلی با اندازه کلاس بزرگ می رود، و خانم بارکلام می گوید او به اندازه کافی مطمئن نیست که فرزندش در مدرسه محافظت خواهد شد.

پرستار غرب میدلندز به ایندیپندنت می گوید: «جریمه نقدی ۱۲۰ پوند است.» "بهتر از اينه که با يه بچه مريض تو بيمارستان باشي"

دکتر سوسی گیولاری که دو پسر در بریستول دارد، می گوید اگر تعداد موارد کروناویروس محلی بالا رود، کوچکترین فرزندش - یک کودک ۱۱ ساله که با عوارض ناشی از بیماری های تنفسی مواجه شده است - را نیز به مدرسه نمی فرستاد، علی رغم خطر صدور جریمه نقدی.

او می گوید او احساس می کند که می تواند او را به عقب بفرستد در حال حاضر با توجه به وضعیت بریستول، اما "هنوز هم در مورد آن نگران خواهد بود".

دکتر گیولاری نیز مانند خانم استنفورد و خانم بارکهام به یک گروه فیس بوک به نام بازگشت تحریم به مدارس ناامن پیوسته است.

از مدارس خواسته شده است اقدامات خاصی را برای حفاظت از دانش آموزان و کارکنان در برابر ویروس کرونا انجام دهند که مدارس را مجبور به بستن برای همه کودکان به جز آسیب پذیر و کارگران کلیدی در ماه مارس کرد.

Dr Susy Giullari says she will not send her youngest son, 11-year-old Joe, to school if coronavirus cases rise in Bristol
دکتر سوسی گیولاری می گوید در صورت افزایش موارد کروناویروس در بریستول(سوسی جولیاری) کوچکترین پسرش جو ۱۱ساله را به مدرسه نخواهد فرستاد

راهنمایی از اداره آموزش و پرورش نیز به مدارس توصیه می کند که دانش آموزان را در گروه ها - یا "حباب" نگه دارند- و زمان استراحت سرسام آور را برای محدود کردن اختلاط در نظر بگیرند.

ربکا ساندرز، مادری از اسک، می گوید انتظار دارد مدرسه در حال حاضر با تمام قوانین جدید احساس «هنگ» کند.

با این حال، او می گوید که او "هیجان زده" برای پسرش - که در حال رفتن به سال 3 - و دختر - که در حال شروع مدرسه - به پا در یک کلاس درس، پس از شش ماه از مراقبت از آنها در خانه است.

"به خصوص پسر من،" او اضافه می کند. "بودن در خانه بدون هیچ تماسی با دوستان واقعا تاثیری بر او داشته است."

با این حال، او می گوید او هنوز کمی عصبی در مورد آنها بازگشت، حتی اگر او اعتماد مدرسه از آنها مراقبت خواهد کرد. او می گوید: «هیچ چیز یکسان نخواهد بود.»

Hester Grainger with her husband and two children, 10-year-old India and 8-year-old Hudson
هستر گرنجربه همراه شوهر و دو فرزندش، هند ۱۰ ساله و هادسون ۸ ساله(هستر گرنجر)

به همین ترتیب هستر گرنجر که دو فرزند ۸ و The Independent ۱۰ ساله دارد به ایندیپندنت می گوید که او همچنین در مورد بازگشت مدرسه «احساسات مختلطی» داشته است.

او می گوید: «احساس می کنم باید برگردند چون فکر می کنم واقعا ً مهم است. من فکر می کنم از ماه مارس زمان دیوانه وار طولانی بوده است.»

با این حال، هر دو فرزند او اوتیسم هستند، و او نگران است که چگونه آنها را در یک وضعیت مدرسه کنار بیاید، به خصوص با توجه به آنها کاملا عصبی در طول همه گیر و به طور کلی "بسیار مطیع قانون".

مادر ریدینگ که وب سایتش کاملا اوتیسم حمایتی را در اطراف اوتیسم ارائه می دهد، به ایندیپندنت می گوید: «من می The Independentتوانم در طول روز تصور کنم، اگر کسی بیش از حد به آنها نزدیک شود، یا سرفه کند، بسیار مضطرب خواهند شد.»

او می گوید با توجه به تهدید جریمه، احساس می کند که باید فرزندانش را به عقب بفرستد. او می افزاید: «من فکر می کنم اگر چاره ای داشتیم، احتمالاً چند هفته صبر می کردم.»

برای اظهار نظر با اداره آموزش و پرورش تماس گرفته شده است.

مشاوران علمی دولت از طرح بازگرداندن کودکان به مدرسه از هفته آینده حمایت کرده اند و پروفسور کریس ویتی، مدیر ارشد پزشکی انگلستان می گوید شواهد نشان می دهد کودکان در صورت بازگشتن به آن زمان آسیب بیشتری خواهند رساند.

انتظار می رود مدارس در ولز از ۱ سپتامبر بازگشایی شوند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de