من فکر می کنم من باید جهان را پیدا بالش مناسب!

CROWDFUNDING اخبار – من بررسی کرده ام بسیاری از بالش در طول سال و اگر چه همه آنها قول می دهم به راحت ترین, تر

توسط RECORDEJADID در 29 خرداد 1399

CROWDFUNDING اخبار – من بررسی کرده ام بسیاری از بالش در طول سال و اگر چه همه آنها قول می دهم به راحت ترین, ترین, حمایت, جالبترین بالش آنها معمولا نیست (برای من). به U2 بالش وعده داده شده به هیچ حول و ولا. آیا آن را در واقع ارائه آن وعده ؟ نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن.

آنچه در آن است ؟

به U2 بالش حافظه فوم بالش که می تواند سفارشی برای راحتی و آن را رول برای حمل و نقل آسان هنگامی که شما مسافرت و بنابراین شما لازم نیست که به موضوع خود را به خواب در یک هتل ناصاف بالش.

چرا من آن را دوست دارم ؟

من مانند U2 بالش به خاطر آن قابل تنظیم با توجه به 3 لایه از مواد را داخل دستگاه-قابل شستشو زنان را پوشش میدهد. مردمی در U2 فرستاده من یک نمونه پیش تولید از U2 بالش بنابراین من می توانید سعی کنید یکی برای خودم و حق دور من فکر کردم آن را بیش از حد بلند و من تقریبا بازیگران آن را کنار گذاشته است. اما پس از آن متوجه شدم که شما می توانید با جدا کردن پوشش و حذف یک یا بیشتر از 3 لایه به بالش مناسب ارتفاع. هنگامی که من که من عاشق بودم و خواب بوده اند در U2 بالش هر شب پس از آن. این بالش می توانید از حداکثر 4.7 اینچ قد بلند به حداقل 2.3 اینچ قد بلند است.

اعتماد به من وقتی که من می گویند که من دوست دارم U2 بالش چون من فوق العاده ضربه زننده وقتی که می آید به بالش.

به U2 بالش بسیار راحت است در حالی که همچنین حمایت از گردن خود را. اضافه کردن به این واقعیت است که شما به راحتی می توانید آن را با شما در هنگام سفر (اگر شما بهار به صورت اختیاری بالش کپسول) باعث می شود آن را حتی بهتر است. اما نه همه که وجود دارد این است که می خواهم در مورد این بالش. همچنین می آید با یک 7 – 70 شب ضمانت و 5 سال گارانتی.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟


به U2 بالش مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 7/22/20 و آنها کار خود را نسبت به بودجه هدف از $20,000. شما می توانید قبل از سفارش U2 بالش شروع در $49. پس از U2 مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه اوت سال 2020 است. بازدید از صفحه کیکاستارتر برای تمام جزئیات.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب