'من برای پدر و مادر احساس': دکتر Hinshaw پشیمان گیج کننده COVID-19 سفارشات به عنوان مدارس بازگشایی

دکتر دینا هینشاو روز سه شنبه در اولین مصاحبه یک به یک خود با گلوبال نیوز از زمان آغاز همه گیر COVID-19 گفت از

توسط RECORDEJADID در 11 شهریور 1399

دکتر دینا هینشاو روز سه شنبه در اولین مصاحبه یک به یک خود با گلوبال نیوز از زمان آغاز همه گیر COVID-19 گفت از نحوه رسیدگی به دستور بهداشتی که در طول تعطیلات آخر هفته امضا کرده پشیمان است و معتقد است نظرات و توصیه های او همواره با احترام مقامات منتخب در این استان گرفته شده است.

این مصاحبه توسط مقامات بهداشت آلبرتا راه اندازی شد تا به هینشاو، مدیر ارشد پزشکی بهداشت این استان اجازه دهد تا دستور بهداشتی را که در طول تعطیلات آخر هفته امضا کرده بود بیشتر روشن کند که منجر به واکنش آنلاین شد.

ادامه مطلب: دانش آموزان آلبرتا لازم نخواهد بود به فاصله زمانی که در کلاس نشسته: دکتر دینا Hinshaw

سفارش ۳۳ برای مربیان راهنمایی مدرسه از جمله ماسک استیضاح می دهد و همچنین مشخص می کند که اقدامات دوری فیزیکی در صورتی که دانش آموز، کارمند یا بازدید کننده روی میز یا میز نشسته باشد، نیازی به در جای خود ندارد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

هینشاو بعد از ظهر سه شنبه به گلوبال نیوز گفت: «من می خواهم بگویم که من واقعا ً از هر گونه اضطراب یا سردرگمی که به دلیل زمان بندی بیرون آمدن آن دستور اتفاق افتاده است، پشیمانم.» "و من تشخیص می دهم که بهتر بود اگر ما می توانستیم آن را زودتر نهایی و آن را در طول هفته منتشر شد زمانی که ما می توانستیم فعالانه در مورد آن صحبت کرد.

"من برای والدینی احساس اضطراب می کنم که احساس اضطراب می کنند و احساس می کنند که این پیام رسانی در این زمان باعث سردرگمی و اضطراب می شود."

هینشاو گفت این دستور امضا شده است تا به مقامات مدرسه راهنمایی رسمی بدهد که «اختیاری نیست» وقتی به ماسک، دوری و دیگر اقدامات COVID-19 رسید.

وی می گوید: «من واقعا می خواهم روشن باشم که دوری در همه جا ها و مدارس اختیاری نیست. و دوری بخش مهمی از طرح بازگشت به مدرسه است.» او می گوید: «استثنا این است که اگر دانش آموزان بنشینند، به اطراف حرکت نمی کنند، به شیوه ای پویا تعامل نمی کنند. بنابراین اگر نشسته باشند، اگر میزهایشان تا حد امکان از هم فاصله داشته باشند و اگر با یکدیگر روبه رو نشن.

"اگر قرار بود مدرسه ای در همه زمان ها دوری فیزیکی را دنبال کند تا استفاده از ماسک را به حداقل برساند، پس کاری که ما می خواستیم انجام دهیم این است که مطمئن شویم که به این ترتیب مشخص است که چگونه می توان این کار را انجام داد."

ادامه مطلب: برخی از مدارس آلبرتا تاخیر شروع پس از آزمون مثبت COVID-19

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

او افزود که می خواهد آلبرتان ها بفهمند توصیه ها از زمانی که برای اولین بار در اوایل ماه اوت اعلام شد تغییری نکرده است و دوری و ماسک تنها بخشی از تلاش هایی است که در مدارس انجام می شود.

هینشاو می گوید: «حتی اگر امکان فاصله گرفتن دو متر در همه زمان ها در حالی که در یک کلاس بود، باز هم خطر ابتلا به COVID صفر نبود.»

"همیشه وجود خواهد داشت برخی از خطر قرار گرفتن در معرض COVID, هر زمان که شما مردم را با هم در هر محیط.

"چیز واقعا خوب در مورد مدل آلبرتا، و من فکر می کنم یکی از چیزی است که حمایت از آن پدر و مادر فردی که هیچ خطر COVID نمی خواهند، گزینه ای است که آنها باید فرزند خود را در شکل جایگزین از مدرسه است."

COVID-19 عفونت 'اجتناب ناپذیر' در مدارس: برتر کنی
...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de