Hailey بیبر 'sاداع کودک هیجان انگیز - ما این آمدن در همه را نمی بینند!

هایلی بیبر الان خاله است! Congrats. این مدل به تازگی عنوان جدید Alaia Baldwin را پس از خواهر آلایا بالدوین به

توسط RECORDEJADID در 6 شهریور 1399

هایلی بیبر الان خاله است! Congrats.

این مدل به تازگی عنوان جدید Alaia Baldwin را پس از خواهر آلایا بالدوین به دنیا آورد اولین فرزندش، یک دختر به دست آورد. ما این آمدن را به عنوان Hailey اعتراف نگه داشته همه چیز را مخفی نگه داشته است. این اولین نوه برای خانواده است-خیلی هیجان زده!

در اینجا همه چیز ما در مورد علاوه بر هیجان انگیز جدید به قبیله بالدوین می دانیم:

ادامه مطلب: شما ممکن است بخواهید خودتان را مهار قبل از شنیدن این راز بزرگ در مورد Hailey بیبر که فقط کردم

خواهر بزرگتر هایلی آلایا اولین فرزندش را در ۱۷ اوت به دنیا آورد، مدل همکار در اینستاگرام اعلام کرد.

آلایا با تهیه کننده اندرو آرونو ازدواج کرده است. این زوج در سپتامبر ۲۰۱۷ ازدواج کردند، جایی که هایلی به عنوان خدمتکار افتخار خدمت کرد و پسر عموی ایلند بالدوین ساقدوش بود. ما دوست داریم که دختران بالدوین چقدر نزدیک هستند!

این دستبندهای 29 دلاری *So* محبوب هستند

ادامه مطلب: هایلی بیبر فقط چیزی عمده در مورد دوران کودکی جاستین بیبر را فاش کرد--ما خیلی شگفت زده شدیم!

بسته نرم افزاری شایان ستایش از شادی زنبق ال Aronow است, آلایا نشان می دهد همراه با وزن (6 پوند 11 اونس.) و وضعیت سلامت (او کاملا کامل است, ما همه خوشحال و سالم).

دختر اول متولد شده بازیگر استفان بالدوین و طراح گرافیک برزیلی کنیا قدردانی خود را از تیم پزشکی خود در زیرنویس نیز بیان کردند. "با تشکر از شما بسیار @drthaisaliabadi برای ساخت تجربه ما را به عنوان هموار و به زیبایی به عنوان من همیشه می توانستم تصور. دوستت داریم! اوه!

ادامه مطلب : جاستین و Hailey بیبر فقط اعلام بزرگ ساخته شده - تبریک!

هایلی برای به اشتراک گذاشتن در شادی به داستان اینستاگرام خود برد. او در این نوشت: «نگه داشتن این موضوع برای خودم سخت بوده است.» خواهرزاده زيباي من اينجاست و اون عاليه خاله هایل خیلی دوستت داره" خيلي شيرينه!

هایلی به تازگی اعتراف کرد که اگر چه او و جاستین باز به استقبال بچه های خود را به زودی، آنها در قرنطینه باردار نشده اند-- هنوز!

این جوان ۲۳ ساله گفت: «ما هیچ نوزادی درست نکردیم، به طوری که همین است» در طول PaleyFest LA که در آن زن و شوهر در حال ترویج "جاستین بیبر: فصل ها" بودند.

وی افزود: راستش واقعا فکر می کنم این بار از آن لذت برده ایم. ما هنوز خيلي تازه ازدواج کرديم منظورم این است که در ماه سپتامبر دو سال جشن می گیریم.»tinyurlis.gdclck.ruulvis.net