FYI این مطلق *بهترین* پوش را می پوشند در یک هواپیما

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه با COVID-19 موارد هنوز ه

توسط RECORDEJADID در 17 تیر 1399

در اینجا که در آن به خرید یک دست ساز ایتالیایی کیف دستی در یک قیمت عادلانه

با COVID-19 موارد هنوز هم در حال افزایش است در بسیاری از ایالات متحده, من می دانم که اکثر مردم احتمالا فکر کردن در مورد سفر. اما با توجه به این که من می خواهم محدود شده است به همان 20 بلوک شعاع در نیویورک برای تقریبا چهار ماه من تا به حال به فرار من. و بله, آن است که به معنای گرفتن یک هواپیما در وسط یک بیماری همه گیر.

البته من در بسیاری از موارد احتیاط; ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست داده بودند برای سفر من. اما غیر منتظره قهرمان من سفر ؟ این هوای صدای 7/8 چشمه ساق پوش.

بیرون صدای 7/8 چشمه ساق پوش

من خیلی خوب بروشور در این است که من نه عصبی و یا وحشت زده و عصبی اما من هم یکی از آن دسته از مسافران که نیاز به بلند شدن و راه رفتن در اطراف هر یک بار در در حالی که. اگر من نمی من و تورم واقعا بد به نقطه ای که آن را دردناک برای بلند شدن و راه رفتن وقتی که آن زمان به deplane. البته راه رفتن در اطراف یک هواپیما در این زمان است که واقعا ایده آل پس از من در تلاش برای نگه داشتن حباب به عنوان کوچک که ممکن است.

که این ساق دستی در آمد. زمانی که من برای اولین بار سعی کردم آنها را بر من متقاعد شده بود من اشتباه می اندازه. آنها آنقدر تنگ است. من حتی بحث ارسال آنها را به خاطر آنها فشردن پاهای من شبیه هیچ دیگر پاهای من تا کنون متعلق به. اما معلوم می شود که عامل فشرده سازی از این ساق پوش است که دقیقا آنچه که من نیاز به متوقف کردن من و از تورم در طول شش ساعت صلیب کشور پرواز. من فقط یک بار اما حدس بزنید چه ؟ من تا به حال هیچ تورم در همه!

من باید اضافه کنید که اگر این ساق پوش, احساس تنگ پاهای من وقتی که من برای اولین بار آنها را بر روی آنها به سرعت تبدیل فوق العاده راحت بود و من به راحتی قادر به حرکت در اطراف آنها در هواپیما. در واقع من خیلی با آنها که من خریداری دو جفت به عنوان به زودی به عنوان من فرود هواپیما!

اگر شما به دنبال ناز و شیک پوش است که همچنین نگه داشتن شما در همه مکان های راست من نمی توانم توصیه می کنیم این بسیار به اندازه کافی. بله آنها کمی گران است اما آنها ارزش آن را در نظر من است. اینها تنها پاهای من در سفر از هم اکنون در.

بیرون صدای 7/8 چشمه ساق پوش

بیرون صدای 7/8 چشمه ساق پوش

بیرون صدای 7/8 چشمه ساق پوش

خرید, هوای آزاد, صدای 7/8 چشمه در حال حاضر ساق پوش

SheFinds دریافت کارمزد برای خرید از طریق لینک کلیک کنید در این پست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de